vruuuuuućeeeeeee :)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: vruuuuuućeeeeeee :) Autor/ica: color PostPostano: 16:20 sri, 11. 6. 2003
    —
Kojim se tehnikama hlađenja koristite?

Ja tu i tamo skoknem do Jaruna. Smile No u stanu (klima je samo jedan nedostižan san Crying or Very sad ) mokar ručnik na glavu (u slučaju učenja stavljam dva komada Rolling Eyes )

#2:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 19:58 sri, 11. 6. 2003
    —
Punooooooooo tekućine! Hladne.....

#3:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 20:05 sri, 11. 6. 2003
    —
Astrea (napisa):
Punooooooooo tekućine! Hladne.....
I nogice u lavoru kao Astrea! Wink Laughing

#4:  Autor/ica: color PostPostano: 22:21 sri, 11. 6. 2003
    —
steelworker (napisa):
Astrea (napisa):
Punooooooooo tekućine! Hladne.....
I nogice u lavoru kao Astrea! Wink Laughing

JEEEEEEE steel .Wink Laughing
Pipl znam da učite i da je teško po ovoj vručini. Ali kick of your shoes enjoy and relax. Smile U ovom topicu bi trebala doći do izražaja vaša duhovitost. Nisam na početku naglasio al evo sad naglašavam. Wink


Zadnja promjena: color; 10:33 čet, 12. 6. 2003; ukupno mijenjano 1 put.

#5: Re: vruuuuuućeeeeeee :) Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:07 čet, 12. 6. 2003
    —
color (napisa):
Kojim se tehnikama hlađenja koristite?


Do 4-5 (do tada mi je radno vrijeme u Domu) se drzim onih sekretarica Shocked koje imaju klimu u uredu. Laughing

Nakon toga... patim u tisini... Sad

#6: Re: vruuuuuućeeeeeee :) Autor/ica: color PostPostano: 10:32 čet, 12. 6. 2003
    —
vsego (napisa):
color (napisa):
Kojim se tehnikama hlađenja koristite?


Do 4-5 (do tada mi je radno vrijeme u Domu) se drzim onih sekretarica Shocked koje imaju klimu u uredu. Laughing

Nakon toga... patim u tisini... Sad


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

#7:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 16:49 čet, 12. 6. 2003
    —
Ja sam preko dana većinom na instrukcijama (danas je bio zadnji dan, jupppppiiiiii!!!!!!) pa nastojim što češće ići kod jedne obitelji koja ima klimu. A kad nisam na instrukcijama, onda sam na faksu. Znate li da su pločice hladne. Pogotovo u podrumu. Ali stradavaju jajnici... Crying or Very sad

Dođem doma tek po noći, ondak se otuširam u VRELOJ vodi pa kad izađem iz kupaonice, zrak mi bude svjež.

A imam i ventilator... Idea

#8:  Autor/ica: Bad1 PostPostano: 8:23 pet, 13. 6. 2003
    —
Pale enormne kolicine sladoleda i duuuuuuuggggeeee kave u Imporane galeriji. Smile

#9:  Autor/ica: little birdieLokacija: Looney Tunes cartoons PostPostano: 9:01 pet, 13. 6. 2003
    —
a jeste probali novi nescafé frape, gasi žeđ, i dobiješ šlag, led, mlijeko i kavu u jednom

#10:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 12:37 pet, 13. 6. 2003
    —
Evo jedan partibrejkerski post:

Bad1 (napisa):
Pale enormne kolicine sladoleda i duuuuuuuggggeeee kave u Imporane galeriji. Smile


Sladoled ti malo ohladi grlo, al te poslije sav taj šećer od njega još više ugrije, tak da mislim da baš nije dobar za hlađenje.

Little birdie (napisa):
a jeste probali novi nescafé frape, gasi žeđ, i dobiješ šlag, led, mlijeko i kavu u jednom


Nisam. Ali Kotacici rade 100 na sat da je sa šlagom slična situacija kao i sa sladoledom.

Ali, sad stiže dobra vijest! Very Happy

Vani grmi i sijeva, valjda bu i kiše. Čim počne kiša odmah van na kišu i pjevat I'm Singing In The Rain, pa da vidite osvježenja! Laughing

#11:  Autor/ica: color PostPostano: 14:07 pet, 13. 6. 2003
    —
steelworker (napisa):


Ali, sad stiže dobra vijest! Very Happy

Vani grmi i sijeva, valjda bu i kiše. Čim počne kiša odmah van na kišu i pjevat I'm Singing In The Rain, pa da vidite osvježenja! Laughing


Totalka sam pokisao. Very Happy Viš nisam se sjetio da bi mogo otpjevat koju prikladnu. Laughing

#12:  Autor/ica: little birdieLokacija: Looney Tunes cartoons PostPostano: 15:35 pet, 13. 6. 2003
    —
ma, steelworker, savršen je, probaj ga neš požalit #Eating smiley

color, s frendicom sam sjedila za to vrijeme u tangenti, al malo osvježenja je stvarno dobro došlo

#13:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:37 pet, 13. 6. 2003
    —
steelworker (napisa):
Evo jedan partibrejkerski post:


Evo jos jedan... Twisted Evil

steelworker (napisa):
Vani grmi i sijeva, valjda bu i kiše. Čim počne kiša odmah van na kišu i pjevat I'm Singing In The Rain, pa da vidite osvježenja! Laughing


A tek upale pluca... Rolling Eyes

#14:  Autor/ica: little birdieLokacija: Looney Tunes cartoons PostPostano: 15:50 pet, 13. 6. 2003
    —
ma trenutno mi svako hlađenje tokom dana dobro dođe jer više se uz ove vrućine ne da disat Tux, doing some gymnastics

#15:  Autor/ica: little birdieLokacija: Looney Tunes cartoons PostPostano: 15:53 pet, 13. 6. 2003
    —
ja sam ti ko ovaj pingvin gore Angel

#16:  Autor/ica: color PostPostano: 16:31 pet, 13. 6. 2003
    —
little birdie (napisa):

color, s frendicom sam sjedila za to vrijeme u tangenti, al malo osvježenja je stvarno dobro došlo


little birdie uopće se ne žalim. Smile Bila je fora totalka pokisnut nakon polsatnog kuhanja, dinstanja, pirjanja u tramvaju. Laughing

#17:  Autor/ica: color PostPostano: 22:27 pet, 13. 6. 2003
    —
Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti
KIIIIIIIŠAAAAAAAAAA
Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti Weeeeeee!!!!!!!!!!! #Milti

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

#18:  Autor/ica: Bad1 PostPostano: 1:18 sub, 14. 6. 2003
    —
Pa cuj steelworker-u, nakon 12 kugla sav se smrznes.
Uostalom malo secera ne skodi.
Srecom nisam cura pa ne moram paziti. Na mene se to ne prima (provjereno)!

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Twisted Evil Twisted Evil

Inace ne znam zasto, ali ne volim ove kratkotrajne pljuskove po Zagrebu.
Mozda zato jer sam skoro UMRO danas u busu i tramvaju!

Da li i vi ostali imate slicnih problema ili nesto ne valja sa mnom??

P.S. Nesto sigurno ne valja, al' se nadam da nije jos i to.

#19:  Autor/ica: color PostPostano: 10:36 sub, 14. 6. 2003
    —
Bad1 (napisa):

Inace ne znam zasto, ali ne volim ove kratkotrajne pljuskove po Zagrebu.
Mozda zato jer sam skoro UMRO danas u busu i tramvaju!

Da li i vi ostali imate slicnih problema ili nesto ne valja sa mnom??

P.S. Nesto sigurno ne valja, al' se nadam da nije jos i to.


Za sada je kod mene sve OK. Very Happy Jednio što postajem sve živčaniji #Cussing out prilikom svake vožnje u busu il tramvaju.Ni Hićo nije imao tako okrutne plinska komore. Laughing

#20:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 10:42 sub, 14. 6. 2003
    —
Bad1 (napisa):

Inace ne znam zasto, ali ne volim ove kratkotrajne pljuskove po Zagrebu.
Mozda zato jer sam skoro UMRO danas u busu i tramvaju!

Da li i vi ostali imate slicnih problema ili nesto ne valja sa mnom??


Imamo!!! I ja sam jucer umalo odapela nakon onog pljuska kad je pocelo nenormalno isparavanje uzarenog asfalta....uhhhh ... sve me przilo za noge, ma osjecala sam se peceno #Onfire

A za sladoled sam uvijek... #Icecream i nikad ga dosta

Inace, cure, kod ovih ljetnih pljuskova puno je bolje obuc neku suknju (kracu...) jer kad smocite hlace onda vam se to ljepi jos neko vrijeme za noge i osjecaj je odvratan, a u suknji samo obrises noge i sva si fresh Wink



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin