a.s.a.p pism.16og
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: a.s.a.p pism.16og Autor/ica: tea PostPostano: 22:35 sub, 14. 6. 2003
    —
par pitanja vezanih za ispit iz rač. 16.6.

1.što se sve smije imati na ispitu(kalk, a4 papir sa formulama, bronsteinov priručnik...)

2. da li znate tko daje rok

3. najvažnije:
molim vas ako mi možete reći kakvi tipovi zadataka će biti ( upisan kolegij 2002. godine)

puno hvala!!!! I bow before you

#2: Re: a.s.a.p pism.16og Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:19 sub, 14. 6. 2003
    —
tea (napisa):
par pitanja vezanih za ispit iz rač. 16.6.


Malo si se kasno sjetila... Confused Ja trenutno nemam veze s UURom, ali kao bivsi asistent na tome, pokusat cu ti pomoci... Neutral

tea (napisa):
1.što se sve smije imati na ispitu(kalk, a4 papir sa formulama, bronsteinov priručnik...)


Na mojim rokovima je bilo dozvoljeno tocno to troje. Very Happy Mislim da se to nije mijenjalo, ali tesko da ce ti ista od toga trebati... Confused

Mozda Bronstein ako bude neki teski matematicki zadatak (pa ti, na primjer, zatreba forumla za racunanje duljine duzine kad imas tocke Laughing)...

tea (napisa):
2. da li znate tko daje rok


Ne, no mislim da to ne igra neku veliku ulogu... Rolling Eyes

tea (napisa):
3. najvažnije:
molim vas ako mi možete reći kakvi tipovi zadataka će biti ( upisan kolegij 2002. godine)


Trebali bi biti isti kao i na dosadasnjim pismenima (za god. 2001. i 2002.).

#3:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:59 pon, 16. 6. 2003
    —
Sorry nisam mogao prije odgovoriti, ali zapravo ni ne znam koga je bio red. Bilo mi je dovoljno da ja nisam na redu Wink Btw, moze netko napisati tko je davao rok (nikada ne znam tocan redoslijed, ide li poslije mene Igor ili Neven?) Thnx!



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin