Upis ocjena
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#1: Upis ocjena Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:35 čet, 29. 6. 2006
    —
doc. Nogo: petak, 7.7. od 10 do 14.

doc. Singer: ponedjeljak, 3.7. od 10 do 12; srijeda, 5.7. od 10 do 11; petak, 7.7. od 12 do 14 (termin konzultacija)

Reklamiram neku zubnu pastu

#2: Re: Upis ocjena Autor/ica: Gost PostPostano: 20:39 čet, 29. 6. 2006
    —
vsego (napisa):
doc. Nogo: petak, 7.7. od 10 do 14.
Reklamiram neku zubnu pastu

Moramo li doći osobno ili je moguće ostaviti nekome index?

#3: Re: Upis ocjena Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 3:44 pet, 30. 6. 2006
    —
Anonymous (napisa):
Moramo li doći osobno ili je moguće ostaviti nekome index?


Ne morate doci osobno. Reklamiram neku zubnu pastu

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:16 ned, 2. 7. 2006
    —
Jel zna mozda netko kad se znat koliko bodova je za koju ocjenu?

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:52 ned, 2. 7. 2006
    —
Saznalo se! Very Happy

00 - 49 bodova: nedovoljan
50 - 54 bodova: dovoljan
55 - 69 bodova: dobar
70 - 85 bodova: vrlo dobar
85 - 100 bodova: izvrstan

Cool

#6:  Autor/ica: Ante PostPostano: 17:54 ned, 2. 7. 2006
    —
vsego (napisa):
Saznalo se! Very Happy

00 - 49 bodova: nedovoljan
50 - 54 bodova: dovoljan
55 - 69 bodova: dobar
70 - 85 bodova: vrlo dobar
85 - 100 bodova: izvrstan

Cool

Ovo po gausu ili? Jer, jako je cudna skala (pogotovo ovaj raspon za ocjenu dovoljan). Rolling Eyes

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:19 ned, 2. 7. 2006
    —
Hvala vsego! Very Happy

I sorry sto gnjavim, ali jel zna netko sta je s usmenima? Ili bi to trebali profesore na neki nacin kontaktirati?

#8:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 19:33 ned, 2. 7. 2006
    —
Anonymous (napisa):
Hvala vsego! Very Happy

I sorry sto gnjavim, ali jel zna netko sta je s usmenima? Ili bi to trebali profesore na neki nacin kontaktirati?


pogledaj ovdje Wink Wink

#9:  Autor/ica: MystiCLokacija: South of Heaven PostPostano: 20:20 ned, 2. 7. 2006
    —
vsego (napisa):
Saznalo se! Very Happy

00 - 49 bodova: nedovoljan
50 - 54 bodova: dovoljan
55 - 69 bodova: dobar
70 - 85 bodova: vrlo dobar
85 - 100 bodova: izvrstan

Cool



khm...da nije mozda od 40-54 dovoljan?? Think

#10:  Autor/ica: petrich PostPostano: 20:24 ned, 2. 7. 2006
    —
MystiC (napisa):
vsego (napisa):
Saznalo se! Very Happy

00 - 49 bodova: nedovoljan
50 - 54 bodova: dovoljan
55 - 69 bodova: dobar
70 - 85 bodova: vrlo dobar
85 - 100 bodova: izvrstan

Cool



khm...da nije mozda od 40-54 dovoljan?? Think


noup! nije sigurno, jer dz nosi 10 bodova, a za prolaz na kol ti treba min 20, pa 20+20+10=50. minimalac za prolaz Wink

#11:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:11 ned, 2. 7. 2006
    —
Ne mogu vjerovati! d'oh! Dobijete skalu po kojoj mozete imati samo vece ocjene nego ste ocekivali... i opet prigovori! Brick wall Jesmo li i sada zli jer nismo stavili neku "tvrdju" skalu? Nuts

Nema tu duboke filozofije: to je skala sa UuRa, s time da je minimum podignut na 50, u skladu s ovime sto je petrich napisala. Cool Ako je nekome ocjena prevelika, neka javi, pa cemo mu/joj spustiti... Hehehe...

#12:  Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 21:27 ned, 2. 7. 2006
    —
vsego (napisa):
Ako je nekome ocjena prevelika, neka javi, pa cemo mu/joj spustiti... Hehehe...


Real ROTFL Real ROTFL

#13:  Autor/ica: MystiCLokacija: South of Heaven PostPostano: 22:28 ned, 2. 7. 2006
    —
vsego (napisa):
Ne mogu vjerovati! d'oh! Dobijete skalu po kojoj mozete imati samo vece ocjene nego ste ocekivali... i opet prigovori! Brick wall Jesmo li i sada zli jer nismo stavili neku "tvrdju" skalu? Nuts

Nema tu duboke filozofije: to je skala sa UuRa, s time da je minimum podignut na 50, u skladu s ovime sto je petrich napisala. Cool Ako je nekome ocjena prevelika, neka javi, pa cemo mu/joj spustiti... Hehehe...



ROFL... Laughing Laughing ma sorry, zaboravila sam da se i zadace broje...jos gledam kak nisam prosla, a znam da sam imala oba dva kolokvija za prolaz...

#14:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 15:32 pon, 3. 7. 2006
    —
Hoće li biti naknadno objavljeno kada će biti upisi za nas koji npr. budemo prošli popravni kolokvij?

#15:  Autor/ica: petrich PostPostano: 15:54 pon, 3. 7. 2006
    —
andreao (napisa):
Hoće li biti naknadno objavljeno kada će biti upisi za nas koji npr. budemo prošli popravni kolokvij?


Laughing pa sigurno ne budu prije nego kaj ga prodjemo. jer kaj npr.ak nitko ne prodje, a oni stave termin za upis ocjena??!! Shocked
ma salim se, bez brige, nebus ostala bez ocjene. sve oni to imaju zapisano, tko je prosao i s koliko. ja sam npr bila zaboravila otic po ocjenu iz uur kad su se upisivale, bez frke sam dobila ocjenu u drugom semestru. Wink

#16:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 16:34 pon, 3. 7. 2006
    —
Ma znaš šta?! Već mi sve ide na živce. Faks, familija, najbolji frend... Ja mislim da sam već pukla na ovom faksu.Padoh u (o)nesvjest
Spava mi se Pavam...
Spava mi se a moram učit, pa samo pijem kave Tesko je biti budan...
Hoću samo malo odmora Sunny
Ali ga neću dobiti još otprilike 2 tjedna Tuga

#17:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:39 pon, 3. 7. 2006
    —
@andreao: Uz Buckuris i ShoutBox, mislim da stvarno vise ne trebamo ovakve ulete na nastavne podforume. Ccc.... Sram te bilo...

Sto se termina za upis ocjena tice, to je najmanji problem; samo vi prvo polozite to. Cool Profesori ce vam upisati ocjenu kad god da ih vidite, osim ako su bas u guzvi. Smile

Ne bih preporucio da zaboravite doci na to, jer se moze desiti da cete morati pisati molbu ili nesto. Confused Ako stvarno ne mozete doci na upis ocjene (niti nekome "uvaliti" index), pristojnost nalaze da se javite nastavniku e-mailom, ispricate se, objasnite situaciju i zamolite za neki drugi termin (makar i u 9. mjesecu). Drzim prodike

#18:  Autor/ica: MystiCLokacija: South of Heaven PostPostano: 17:25 pon, 3. 7. 2006
    —
andreao (napisa):
Ma znaš šta?! Već mi sve ide na živce. Faks, familija, najbolji frend... Ja mislim da sam već pukla na ovom faksu.Padoh u (o)nesvjest
Spava mi se Pavam...
Spava mi se a moram učit, pa samo pijem kave Tesko je biti budan...


potpuno te razumijem..ja imam jos samo jedan usmeni, a tako mi se vise nista neda...a sto se tice kave... imam osjecaj da mi venama vec pocinje teci kava umijesto krvi...vec mi se bljuje od kave
andreao (napisa):

Hoću samo malo odmora Sunny
Ali ga neću dobiti još otprilike 2 tjedna Tuga


ajde izdrzi jos malo... Wink

#19:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 17:32 pon, 3. 7. 2006
    —
Na ovakvu skalu se ama baš nitko ne može buniti...
čak se može razumjeti mali raspon od ocjene 2-3 jer netko s +54 bi trebao dobro znati programirati u C-u...
ja prema njoj imam ocjenu više nego sam očekivala, tako da tim bolje!

#20:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:22 uto, 4. 7. 2006
    —
šmrc, meni fale samo 3 boda do 4.nisam pohlepna, al sad mi je žao kaj nisam dulje mogla čekat da dođem na red na žalbama, možda bi se nešto dalo navući.



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin