Ovogodišnja predavanja i vježbe
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture

#1: Ovogodišnja predavanja i vježbe Autor/ica: darioo PostPostano: 6:17 sub, 1. 7. 2006
    —
Kolegij sam odslušao prošle godine, a ako se ne varam, ove godine su predavanja i vježbe nešto izmjenjeni. Zato ne bi bila loša ideja nabaviti iste prije izlaska na ispit.

Negdje sam pročitao da je asistentica ostavila skripte u 102, no ne znam da li su one još uvijek tamo, a ako jesu, da li su to samo vježbe ili i predavanja? Ako se to više ne može nabaviti u 102, postoji li neka dobra duša (if I may be so bold, sa lijepim rukopisom) od koje bih mogao posuditi predavanja i vježbe, fotokopirati i vratiti u narednih dan-dva?

#2:  Autor/ica: Martinab PostPostano: 10:23 sub, 1. 7. 2006
    —
Vjezbe se jesu mijenjale. Ne strasno, ali ipak bi bila pametna ideja nabaviti ovogodisnje. Ja sam ih ostavila u 102 uz molbu studentima da ih posuduju, kopiraju i vracaju, dakle, osim ako se nasao netko dovolnjo nemoralan da ukrade vjezbe, trebale bi jos uvijek biti tamo. Osim toga, ostavila sam i jedn primjerak u skriptarnici; u crvenom fasciklu kojeg Goran vodi za Algebraske strukture. Tamo bi trebala biti i hrpa pismenih, i rjesenja onih pismenih koje sam ja zadavala (od veljace). Sretno s trazenjem!

#3:  Autor/ica: mal PostPostano: 15:19 sub, 1. 7. 2006
    —
imam i vjezbe i predavanja, javi na pm jesi li u medjuvremenu nabavio, pa se dogovorimo dalje Smile

--
jasna

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:16 pon, 3. 7. 2006
    —
Jel bi neka dobra dusa, ti mal ili ko god, mogla ostaviti ovogodisnja
predavanja u skriptarnici odnosno reci onima u skriptarnici da skopiraju
jedan primjerak i ostave u fasciklu kolegija tako da se i na taj nacin
moze doci do tih predavanja, to mi se cini najjednostavnije? Rolling Eyes

#5:  Autor/ica: mal PostPostano: 14:26 uto, 4. 7. 2006
    —
naravno, napravit cu to prvom prilikom kad dodjem na faks Smile

--
jasna

#6:  Autor/ica: zeix PostPostano: 18:09 ned, 9. 7. 2006
    —
Da li su na kraju ostavljena predavanja u skriptarnici

#7:  Autor/ica: mal PostPostano: 11:28 sri, 12. 7. 2006
    —
ovogodisnja predavanja mozete naci u skriptarnici.

--
jasna



Forum@DeGiorgi -> Algebarske strukture


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin