Prijelaz sa strucnog na sveucilisni studij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#1: Prijelaz sa strucnog na sveucilisni studij Autor/ica: infinityLokacija: Zagreb PostPostano: 1:41 ned, 23. 7. 2006
    —
Zanima me, s obzirom na bolonju, kako je sredjen (tj. jednog dana) prijelaz sa strucnog studija na sveucilisni? Konkretno, nakon zavrsetka TVZa, smjer racunarstvo po bolonji da li je moguce upisat diplomski tj. preostale dvije godine na PMFu smjer racunarstvo i matematika kak se to sad po novome zove i ako da, koji su uvjeti? Koliko mi sam shvatio to za sad nije moguce ni na jednom slicnom fakultetu kao npr. FER (za njih me ne cudi Very Happy ) Zahvaljujem na informaciji.

#2:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:57 ned, 23. 7. 2006
    —
Lagano prebacivanje je jedna od ideja Bolonje, no svi s kojima sam o tome razgovaraju jako su skepticni u vezi realizacije. Imam tremu

Anyway, mislim da se - kako to biva s Bolonjom - o tome nista ne zna i da se nece ni znati dok prva generacija ne zavrsi trecu godinu... Sad

#3:  Autor/ica: krcko PostPostano: 8:43 ned, 23. 7. 2006
    —
Mislim da prebacivanje sa strucnog na sveucilisni studij nece biti moguce (procitaj ovdje uvjete za upis). Ideja je omoguciti prebacivanje izmedju raznih sveucilisnih studija, ali kao sto rece vsego sada jos ne znamo kako ce to funkcionirati u praksi.

#4:  Autor/ica: infinityLokacija: Zagreb PostPostano: 11:15 ned, 23. 7. 2006
    —
Da, tako sam i ja procitao da nece biti moguce npr. na PMFu. Bar za sad. A i sto tako znam da na stranicama ministarstva stoji da svaki fakultet donosi vlastitu odluku da li ce prihvatit studente koji su zavrsili strucni studij. Negdje na web stranici ministarstva se moze skinuti lijepi graficki prikaz koji pokazuje kako kris - kras studiranje strucnog i sveucilisnog. Sve to lijepo izgleda al cemo vidjeti realizaciju nakon trece godine. Jel' mi bu kaj pomoglo kao bivsem studentu matematike? Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin