električne mreže...
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: električne mreže... Autor/ica: Gost PostPostano: 11:05 sri, 13. 9. 2006
    —
na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...

#2: Re: električne mreže... Autor/ica: petrich PostPostano: 11:21 sri, 13. 9. 2006
    —
Anonymous (napisa):
na usmenom prof. me ispituje električne mreže,(a ostaqlo ispituje iz skripte + fizikalni dio), ali se na rokovima pojavljuju.....?????
hvala...


koje je tocno pitanje? Rolling Eyes
da li se pojavljuju na pismenom?
da. stovise, mislim da je to jedan od zadataka za koje mozes biti siguran da ce se pojavit. Wink

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 11:58 sri, 13. 9. 2006
    —
ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...

#4:  Autor/ica: goranm PostPostano: 17:17 sri, 13. 9. 2006
    —
Anonymous (napisa):
ma krivo sam napisa.. dali prof ispituje električne mreže na usmenom? i dal ispituje ostalo gradivo iz skripte s neta,tj. postoji li do koji kao ne treba naučit iz skripte?lose se izražavan...

Ispituje ono što je ispredavao. Električne mreže su se ove godine radile, tako da studente koji su ove godine slušali modeliranje to vrlo vjerojatno pita.

#5:  Autor/ica: D4rk0Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;) PostPostano: 18:06 sri, 13. 9. 2006
    —
e imam ja pitanje što se tiče mreža... Jel bitno na koji način riješim zadatak? Mislim nije valjda nužno koristiti matrice i usmjerene grafove za ovako pljuga zadatke? Smile Tri jednadžbe i evo riješenja skoro pa u pravilu Smile



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin