smije li se na pismenom imati papir s formulama?¸¸
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje

#1: smije li se na pismenom imati papir s formulama?¸¸ Autor/ica: Gost PostPostano: 11:20 čet, 14. 9. 2006
    —
dali na tim formulama smiju biti ispisani teoremi... onako generalno na pismenima se smjelo u 2005.godini, a na zadnjim rokovima..?

#2:  Autor/ica: luce PostPostano: 18:25 čet, 14. 9. 2006
    —
Da (kratko i jasno Very Happy )
Nitko ne pregledava sta je napisano na tom papiru.
Bolje teoremi nego rijeseni zadaci Very Happy

#3:  Autor/ica: D4rk0Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;) PostPostano: 18:43 čet, 14. 9. 2006
    —
Da to sam i ja primjetio da možeš u principu imati i riješene zadatke i forumule i teoreme i svašta... U principu na par papira si staviš sve što ti može zatrebati ako ti se da Very Happy Šteta što se meni to neće dati...

Unatoč tome planiram proći na ovom roku Razz

#4:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:22 čet, 14. 9. 2006
    —
Super što se to tako lijepo naglasili pa i dalje nitko neće pregledavati što je na papirima! Rolling Eyes I asistenti čitaju forum!

A i to nije tako uvijek! Jeste li ikad pisali ispit dok vas je npr. asistent Lopatič čuvao?? E pa pokušajte to tad napraviti! Twisted Evil

#5:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:18 čet, 14. 9. 2006
    —
Na zadnjem dezurstvu sam pohvatao hrpu nedozvoljenih pomagala u tim papirima; barem 50% studenata koji su pisali MA3 bilo je sankcionirano gubitkom bodova zbog toga, tako da vam savjetujem da se ne "igrate" s tim. Ccc.... Sram te bilo...

U svakom slucaju, ja redovito pregledavam i papire i indexe... Angel

#6:  Autor/ica: luce PostPostano: 20:54 pet, 15. 9. 2006
    —
Ja nisam nikad pokusala nesto tako prosfercat (previse bi me bilo sram da me uvate Embarassed ) ali mi nikada nitko nije pregledavao papire, a samo jedan put je jedan asistent (necu ga imenovati) pregledavao indexe Shocked
Smatram da bi to trebala biti cesca praksa...ne svaki put, ali tu i tamo, da se studenti previse ne opuste Twisted Evil

#7:  Autor/ica: D4rk0Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;) PostPostano: 10:12 sub, 16. 9. 2006
    —
luce (napisa):
Ja nisam nikad pokusala nesto tako prosfercat (previse bi me bilo sram da me uvate Embarassed ) ali mi nikada nitko nije pregledavao papire, a samo jedan put je jedan asistent (necu ga imenovati) pregledavao indexe Shocked
Smatram da bi to trebala biti cesca praksa...ne svaki put, ali tu i tamo, da se studenti previse ne opuste Twisted Evil

Laughing

onda budi dovoljno vješta da te ne uhvate Wink



Forum@DeGiorgi -> Matematičko modeliranje


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin