pitanja za usmeni (karqakteristike)
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza

#1: pitanja za usmeni (karqakteristike) Autor/ica: Gost PostPostano: 12:33 sri, 4. 10. 2006
    —
evo ljudi ako netko zna odgovor na ova pitanja pliz pomagajte Rolling Eyes Arrow
1, sto znaci kad kazemo za put da je nulhomotopan ,pokazite na konkretnom primjeru sto znaci biti homotopan s nekim konstantim putem?
2,zanima me korak u roucheovom tm.zasto zbog neprekidnosti funkcije f postoji okolina U oko konture gdje je f(z) nije jednaka nuli,i zasto je onda f-ja h dobro definirana??
3,abelova lema pocetak i sredina dokaza:zasto ako red kvg specijalno je lim tog reda jednak 0 i zasto onda postoji M gdje je apsolutna vrijednost reda za neki n manja od toga M?kraj dokaza?
4,sto znaci kad red brojeva uniformno lokalno konvergira(u knijzi imamo za red f-ja)?

#2:  Autor/ica: luzer PostPostano: 20:09 čet, 9. 11. 2006
    —
Eo ovako ja to vidim:

Imas jedan zatvoren put u omiljenom Omega.

Ako je u sredini tog puta rupa (odn ak nam se Omega probusio bas td ga obilazi krivulja), onda put nije nulhomotopan, a ako je sve prostor onda je super. To je kao onaj neki 1-povezani prostor.

Ajd sad nek meni netko objasni kako naci povrsinu skupa {(x, y); x^2-2y^2<=0, 3y^2<=x}. Thx.



Forum@DeGiorgi -> Kompleksna analiza


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin