Potpis?
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Uvod u optimizaciju

#1: Potpis? Autor/ica: Gost PostPostano: 12:37 sub, 11. 11. 2006
    —
Moze li mi netko, molim,reci sto je sve dovoljno za potpis iz kolegija ovog? Hvala...

#2:  Autor/ica: greeneyesLokacija: The water's edge Is where she waits PostPostano: 20:15 sub, 11. 11. 2006
    —
e sad, kolko ja znam, receno je negdje na prvom-drugom predavanju da je uvjet za potpis razumijevanje simplex metode.. imas na stranici od kolegija dolje link na aplikaciju na kojoj mozes vjezbati - dobijes lijepo tablicu s koeficijentima i svim, i sve kaj ti trebas napraviti je klikati na kljucne elemente.. uglavnom, pogledaj to doma, fora stvar.. i to onda napravis na jednom primjeru uz prisustvo profesora i dobis potpis Wink

#3:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 21:33 sub, 11. 11. 2006
    —
ja sam kao cuo da je profesor reko da moramo to napravit do nove godine, jel to istina?

#4:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 0:45 ned, 12. 11. 2006
    —
Istina je, profesor je to zbilja rekao.

#5:  Autor/ica: Gost PostPostano: 23:48 ned, 12. 11. 2006
    —
to se na konzultacijama obavi ili ima neki poseban termin za to?

#6:  Autor/ica: Grga PostPostano: 22:52 ned, 10. 12. 2006
    —
Anonymous (napisa):
to se na konzultacijama obavi ili ima neki poseban termin za to?
Bas nisam pratio predavanja, a blizi se krajnji cas da se to obavi, pa ako netko moze odgovoriti... Embarassed

#7:  Autor/ica: Ema PostPostano: 14:04 uto, 12. 12. 2006
    —
zamolila bih nekoga tko je objasnjavao simpleks metodu, da napise kako to izgleda?
da li profesor da neki primjer pa moramo na njemu objasnjavati, ili?

#8:  Autor/ica: greeneyesLokacija: The water's edge Is where she waits PostPostano: 17:27 uto, 12. 12. 2006
    —
Grga (napisa):
Anonymous (napisa):
to se na konzultacijama obavi ili ima neki poseban termin za to?
Bas nisam pratio predavanja, a blizi se krajnji cas da se to obavi, pa ako netko moze odgovoriti... Embarassed


proslu srijedu se to kao moglo obaviti iza predavanja, pretpostavljam da bude sutra isto tak..

al je meri pitala profesora na usmenom iz mm dal se bas mora do nove godine, i receno joj je da se ajde tolerira do kraja semestra.. al ovo je informacija iz druge ruke.. Igram se

#9:  Autor/ica: MeriLokacija: Zagreb, Zaaaaagreb...tararam... PostPostano: 2:09 sri, 13. 12. 2006
    —
greeneyes (napisa):

al je meri pitala profesora na usmenom iz mm dal se bas mora do nove godine, i receno joj je da se ajde tolerira do kraja semestra.. al ovo je informacija iz druge ruke.. Igram se

iz prve ruke Wink

#10:  Autor/ica: Gost PostPostano: 2:05 ned, 17. 12. 2006
    —
bilo bi lijepo kada bi od nekog asistenta ili od profesora dobili potvrdu o toj informaciji jer ne zelim da dodem u prvom mjesecu pa da mi kaze da sam to trebala napravit odavno i neda mi potpis.

#11:  Autor/ica: Stormbringer PostPostano: 22:34 pon, 18. 12. 2006
    —
Ema (napisa):
zamolila bih nekoga tko je objasnjavao simpleks metodu, da napise kako to izgleda?
da li profesor da neki primjer pa moramo na njemu objasnjavati, ili?


dođeš profesoru u kabinet i na računalu ti je već zadana tablica u aplikaciji koju možeš pronaći na stranici kolegija... na tebi je da redom odabireš ključne elemente sve dok se to može, ili dobiješ funkciju neograničenu odozgo ili pročitaš maksimum funkcije...
dosad je profesor pitao samo primarni problem, a mislim da će tako biti i nadalje Laughing

pozdrav!



Forum@DeGiorgi -> Uvod u optimizaciju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin