Karlovačko
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: Karlovačko Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 22:32 pet, 22. 8. 2003
    —
Mene zanima što znače oni brojevi na čepovima/zatvaračima karlovačkog piva. Jel to neka nagradna igra?
Zna li netko?
NAdam se da jeste, jer imam doma mali milion takvih...

#2:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 0:33 sub, 23. 8. 2003
    —
Možda su to serijski brojevi Laughing

#3:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 18:22 ned, 24. 8. 2003
    —
Laughing Laughing Laughing
Dobra fora, ali nisu. Preko cijele su unutrašnjosti čepa, velikim crnim fontom napisani, a ne utisnuti, a i ponavljaju se: 25, 50, 100...

#4:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 13:43 sub, 30. 8. 2003
    —
... ima i drugih brojeva ... npr. 500.

Dajte ljudi, nije valjda da bas nitko nema pojma!?

#5:  Autor/ica: c2h5ohLokacija: Republika PESCENICA PostPostano: 20:48 ned, 5. 10. 2003
    —
znam da kasnim sa odgovorom ali to ti je bila nagradna igra u kojoj si morala skupiti odredjen zbroj bodova i to poslati na adresu pivovare i mogla si dobiti ako se ne varam nekakav auto.

#6:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 13:11 pon, 6. 10. 2003
    —
c2h5oh (napisa):
znam da kasnim sa odgovorom ali to ti je bila nagradna igra u kojoj si morala skupiti odredjen zbroj bodova i to poslati na adresu pivovare i mogla si dobiti ako se ne varam nekakav auto.


Hvala, ipak. Ja sam u međuvremenu čula da je to bila nagradna igra samo za neke vlasnike firmi ili nečega - kafića, te da je davno završila.

Osim toga, nije niti bitno, jer mi je stari dobio čir na želudcu, pa jedno vrijeme nismo kupovali pivo Embarassed Crying or Very sad Embarassed Wink

#7:  Autor/ica: c2h5ohLokacija: Republika PESCENICA PostPostano: 19:05 pon, 6. 10. 2003
    —
a znaci samo pivica se trusi Smile
glavno da je hranjiva Smile
zalim sto nisam mogao prije odgovoriti Smile



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin