pitanje za one koji su nedavno polagali Java-u
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: pitanje za one koji su nedavno polagali Java-u Autor/ica: ivo PostPostano: 12:23 pet, 5. 9. 2003
    —
Interesira me da li prof. Vedriš još uvijek "zadužen" za Java-u? Question

#2:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 13:02 pet, 5. 9. 2003
    —
Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.

Jedino koliko ja znam od ove (nove nastavne) godine vise nema Jave. Tj. nema izbornog kolegija Java, jer su uveli Javu u RP2. Pa za to on vise nece biti zaduzen. Ali mislim da ce svi koji su slusali kod njega kod njega i polagat. Ovo nije sluzbeno, pa je najbolje da se proseces do prorektorice za nastavu i priupitas sam, ak te to zanima.

#3:  Autor/ica: ivo PostPostano: 14:35 pet, 5. 9. 2003
    —
steelworker (napisa):
Je! Astrea je sad polagala kod njega, pa ziher znam.

Kada je Astrea polagala? Možda na ovom roku.

P.S.
Problem je u tome što sam prof. Vedrišu poslao mail prije otprilike 7 dana i još uvijek mi nije odgovorio.

#4:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 22:15 pet, 5. 9. 2003
    —
Ja znam da je pričala o tome, ali nisam sigurna da je već položila... najbolje se njoj javite na mail ili čekajte da ona vidi ovo... u svakom slučaju, na ovim rokovima u 9. mj. će to položiti...

#5:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 8:19 sub, 6. 9. 2003
    —
Eto vidla sam....

Da, Vedris jos drzi ispit!

Ja sam zadatke dobila jos prosle nastavne godine i rok mi je bio do kraja ovih jesenskih ispita...napravila sam kaj sam trebala, obavijestila Vedrisa i sad u ponedjeljak imam ispit na SRCU.
Nemam pojma do kad je Vedris 'odgovoran' za Javu, ali mogu saznat...

A kaj se tice maila....ja sam mu bila poslala proslu subotu, a javio mi se tek u cetvrtak...mozda je covjek malo u poslu pa se ne stigne svima javiti...ili ako si ga trazio zadatke - pokusava smislit nesto posebno za tebe Twisted Evil

javim u ponedjeljak nakon ispita kak je bilo....

#6:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 15:13 pon, 8. 9. 2003
    —
Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 Cool Very Happy Very Happy

Prof. Vedris mi je rekao kako njemu nitko nije jos nista sluzbeno rekao do kad je zaduzen za Javu, ali kako po njemu svi koji su kod njega upisali i odslusali taj kolegij, mogu kod njega i polagati ---> dakle Ivo sigurno mozes polagati kod njega.
Ako ti se jos uvijek nije javio na mail...probaj mu ponovno poslati...mozda ga je zagubio Wink

#7:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 19:33 pon, 8. 9. 2003
    —
Astrea (napisa):
Eto kao sto sam i obecala, javljam informacije vezane uz polaganje JAVE - ja sam danas dobila 5 Cool Very Happy Very Happy
Toooooo, majstoreeeee!

#8:  Autor/ica: Astrea PostPostano: 7:21 uto, 9. 9. 2003
    —
steelworker (napisa):
Toooooo, majstoreeeee!


Hvala Steel... nije bilo nekaj strasno...prof. Vedris je super Smile Razz ...a ak bas nekog zanima kak se slazu Hanojski tornjevi ..moze pogledati na mojoj stranici Wink



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin