Engleski kolokvij???
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)

#1: Engleski kolokvij??? Autor/ica: vedraf PostPostano: 19:29 pon, 4. 12. 2006
    —
Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je??? Zadnja dva tjedna nisam moga dolaziti na predavanja pa sam sada skroz neupućen. Ja imam predavanja tek u srijedu pa bih molio nekog tko ih je imao danas ili sutra (ne znam kad druga grupa ima) napiše jel su što pisali ili ne,kad će?? Unaprijed hvala na odgovorima. P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). Smile

#2: Re: Engleski kolokvij??? Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 20:12 pon, 4. 12. 2006
    —
vedraf (napisa):
Stalno se nešto priča o kolokviju iz engleskog pa jel bi mi mogao netko konačno reći jel je ,kad je, o čemu je???


Ja sam cuo da je danas bila nekakva gramatika na tapeti... Confused

vedraf (napisa):
P.S. Ako nisam temu stavio u dobri podforum neka je admin premjesti molim (rasprava o kolokvijima je skrenula skroz u druge vode pa sam otvorio novu temu). Smile


Pa, kad vec postoji podforum "Kolokviji"... Cool

#3:  Autor/ica: Pukica PostPostano: 20:38 pon, 4. 12. 2006
    —
ne znam za grupe od sutra i srijede, ali danas u ponedjeljak smo pisali "kolokvij" koji, kolko sam ja skuzila to se i nece tako jako brojati.

#4:  Autor/ica: FFF PostPostano: 20:59 pon, 4. 12. 2006
    —
vecinom srednja skola....ispraviti pogresno napisani tekst, zatim if recenice a od onoga sto smo radili topic sentences....dobijes neki paragraf i trebas izvuci topic sentence... Wink

#5:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 15:56 uto, 5. 12. 2006
    —
Kad tak pricate o tome cini se prelagan kolokvij. I cula sam da se pise dosta dugo i da ima dosta prepisivanja.

#6:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 18:26 uto, 5. 12. 2006
    —
Mi smo danas imali gramatiku i ''slaganje recenice na drugi nacin'' Smile
Gramatika je bila ta da skuzimo koji je ispravan nacin na koji se treba napisati neka recenica, a takav slican je bio i onaj drugi dio:imali smo recenicu u kojoj je bio podcrtan neki dio te recenice koji je zapravo pravilan ali smo morali saznati s kojim se dijelom moze zamijeniti taj podcrtani dio u recenici a da pritom ne promijenimo znacenje recenice Smile ja bi to tako objasnila. Uglavnom, sve je bilo na zaokruzivanje, 15 recenica iz gramatike i 25 iz tog ''slaganja recenica''. Nije da nije bilo lagano ali nije bilo ni tesko, po meni (ne briljiram u engleskom, o gramatici nemam pojma) malo je bilo ''zbunjujuce'' Smile
Mislim da smo pisali malo manje od sat vremena

#7:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 0:59 sri, 6. 12. 2006
    —
Osobno, mislim da je ovaj test bio totalno besmislen.

Nije besmislen ako ce se njime provjeravati nase znanje samo da bi mi dobili povratnu informaciju, ali mislim da je malo blesavo da tako nesto ulazi u ocjenu buduci da se tako nesto nije ni spominjalo na ovom kolegiju.

#8:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 9:11 sri, 6. 12. 2006
    —
meni je najgluplje bilo što mi mjesecima radimo jedno onda pišemo "kolokvij" iz nečeg sasvima drugog al vrhunac mi je to što profesorica to gradivo objašnjava dok drži kolokvije u ruci za podjelit Shocked

#9:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 12:08 sri, 6. 12. 2006
    —
očito da svašta možemo očekivati od nje. mene je nekaj pitala pod satom pa sam rekla jednu rečenicu koja nije sasvim gramatički točna pa nas je ubijala pol sata u pojam sa gramatikom (indirektni govor).

#10:  Autor/ica: ved PostPostano: 13:34 ned, 28. 1. 2007
    —
Ako mi netko može reći što je profesorica rekla da će bit u drugom kolokviju iz engleskog jer nisam bila na satu zadnji put bila bih zahvalna Smile

#11:  Autor/ica: buba PostPostano: 16:50 ned, 28. 1. 2007
    —
punctuation
spajanje rečenica
subject+verb agreement
topic sentence
indirect questions
word order

uglavnom sve što smo do sada prošli po onim njenim papirima koje nam je extra davala i možda i neki esej koliko sam ja skužila

#12:  Autor/ica: renata PostPostano: 12:27 ned, 11. 2. 2007
    —
zna li itko sto je s rezultatima kolokvija iz engleskog? kad i gdje ce to biti objavljeno ( ili mozda vec je ? Embarassed )

#13:  Autor/ica: kika PostPostano: 12:38 ned, 11. 2. 2007
    —
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=8108&start=20



na kraju stranice...u petak nisu bili rezultati na vratima.

#14:  Autor/ica: Gost PostPostano: 22:16 pon, 9. 4. 2007
    —
Čuo sam da je jedna grupa već pisala kolokvij iz engleskog?

Što je bilo u kolokviju ako bi htio odgovoriti netko...hvala

#15:  Autor/ica: nana PostPostano: 22:21 pon, 9. 4. 2007
    —
1.zad: 20ak recenica kojima je izostavljen dio i ponudjene su 3mogucnosti
2.zad: Tekst o nekoj oluji nedostaju rijeci, ponudjene su.
3.zad: 20recenica. Ispravi ako postoji greska.
4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat Cool

#16:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 22:34 pon, 9. 4. 2007
    —
A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?

#17:  Autor/ica: nana PostPostano: 23:13 pon, 9. 4. 2007
    —
marijap (napisa):
A po čemu su se razlikovali "običan" kolokvij od onog "težeg" za one koji su imali 5 u prvom semestru?


pa imaju su jos zadataka. i bioi su fizicki odvojeni od ostalih dakle skroz maprijed odma ispred ploce i iza skroz u kutu. Al meni je Vera tako da Very Happy

#18:  Autor/ica: buba PostPostano: 6:06 uto, 10. 4. 2007
    —
nana (napisa):
4.zad: Najzanimljiviji. 16 fraza, ponudjeno je 16 rijeci i treba sparit. Fraze su sa rijecima poput omjer,odnost, postotak, volumen, proporcije itd. To bi kao buduci matematicari trebali znat Cool

Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. Rolling Eyes

Necu uopce komentirat.

#19:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 8:38 uto, 10. 4. 2007
    —
buba (napisa):

Aha, zato sto smo to tako detaljno radili na satu. Rolling Eyes


A radili smo i gramatiku Rolling Eyes U životu tako puno engleski nisam radila, nisam imala ni trenutak slobodnog vremena zbog engleskog Rolling Eyes
Toliko toga smo "sparili" da mi se sve pomiješalo Klaun

#20:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 8:40 uto, 10. 4. 2007
    —
ma, lako za to kaj se nije radilo, nego svaka grupa radi drukčije i dobije drukčije informacije o kolokviju...



Forum@DeGiorgi -> Ispiti i kolokviji (staro)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin