upis ocjene
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#1: upis ocjene Autor/ica: hexy PostPostano: 22:05 uto, 16. 9. 2003
    —
Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom ???

Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? Smile)

#2: Re: upis ocjene Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:19 sri, 17. 9. 2003
    —
hexy (napisa):
Da li se kod na faksu ikada dogodilo da je profesor u indeks samo napisao ocjenu iz pismenog a da ništa nije pitao na usmenom???


Je. Pita te je l' prihvacas ocjenu iz pismenog i to je to. Neki hoce ponuditi i ocjenu za 1 manju od one iz pismenog...

hexy (napisa):
Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića? Smile)


In my oppinion, nikakve... Neutral Ako te sta tjesi, to je samo moje misljenje. Nema znanja iza toga... Smile

#3: Re: upis ocjene Autor/ica: Astrea PostPostano: 12:35 sri, 17. 9. 2003
    —
hexy (napisa):

Kolike su šanse da se tako nešto dogodi na usmenom iz MA2 kod Šikića ? Smile)


Po mojim saznanjima i iskustvu za tako nesto nema sanse Sad (gotovo sigurno Wink )

I inace je tako nesto jako rijetko na nasem faxu – meni se dogodilo samo iz racunarskih kolegija (praktikumi - za ispit su se radili zadaci za odredjenu ocjenu, te Gradja racuala i operacijski sustavi - profesori su ionako sa FERa)

#4:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 20:31 sri, 17. 9. 2003
    —
Ja sam se malo vise puta druzila sa prof. Sikicem i moram priznati, iako to zastrasujuce zvucalo, da nema bas nikakve sanse da ti samo upise ocjenu. Nego cete tako ispitati da ce ti se zavrtiti u glavi. On je jedan od onih profesora koji od studenta traze ne samo poznavanje gradiva nego i njegovo razumijevanje. A to znaci i definicije, i teoreme i dokaze i sve to do detalja. Imala sam i ja nekoliko okrsaja s njim iz analize 2, i mislila sam da stvarno ocekuje previse (npr. da mu odgovaras u povezanim recenicama bez zamuckivanja i zastajkivanja da razmislis...). A sada shvacam da je samo trazio odredjen pristup problematici. Kada ga shvatis, nece biti problema.

Nadam se da te nisam uplasila! Ako jesam, ne boj se, nego nauci i sve ce biti ok! Kad to polozis, dalje ce biti lako... vidjet ces....

Sretno!

#5:  Autor/ica: hexy PostPostano: 22:40 sri, 17. 9. 2003
    —
Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....

Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića !

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 22:56 sri, 17. 9. 2003
    —
hexy (napisa):
Jako utješno i ohrabrujuće s obzirom da imam usmeni sad u petak....
Ali usmeni nije kod Hrvoja, nego kod Tomislava Šikića!


Ja sam daaavno bio kod njega. Prvi neracunarski ispit. Jasno, copila me trema. Sad Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum. Onda mi je dao par minuta "voljno" da se smirim, pa je bilo bolje... Cool

Dakle, ne panicariti. T. Sikic je full ok ispitivac. Very Happy

P.S. Kod Hrvoja nisam nikad odgovarao... Confused

#7:  Autor/ica: krcko PostPostano: 8:38 čet, 18. 9. 2003
    —
vsego (napisa):
Poceo sam totalno mijesati infimum i supremum.


Daklem vsego, da se to tebi moze dogoditi... kad matematicar pomijesa infimum i supremum to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy

#8:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:20 čet, 18. 9. 2003
    —
krcko (napisa):
to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy


Prednji i zadnji dio cega?! Laughing

Embarassed Pa, bio sam mlad i neiskusan... Embarassed Prvi zimski rok... Embarassed Embarassed Embarassed

#9:  Autor/ica: Markec PostPostano: 22:16 čet, 18. 9. 2003
    —
Jedan napola offtopic:

vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 0:19 pet, 19. 9. 2003
    —
Markec (napisa):
Jedan napola offtopic:
vsego jesi ti ikad pao koji ispit?
Ako da, koji?


Sure. Usemeni - podosta njih. Embarassed Spomenuti ispit kod T. Sikica sam odbio ocjenu. Shocked

Pismeni... Samo jednom, jer se nisam uopce spremio.

Ali, ni na jedan ispit nisam isao vise od dva puta. Weeeeeee!!!!!!!!!!! Uz minimalno rada, fax se lako "oguli"... Cool

#11:  Autor/ica: krcko PostPostano: 0:40 pet, 19. 9. 2003
    —
vsego (napisa):
krcko (napisa):
to je kao da vojnik pomijesa prednji i straznji dio puske Very Happy


Prednji i zadnji dio cega?! Laughing


Pardon. Htio sam rec penzionera (i.e. civilne puske) Rolling Eyes

Markec (napisa):
Molim komade da se stanu u red, ima me dosta za sve Razz


Danas sam lud(a)... Trudim Se Objasniti... Rozi slonic Danas sam lud(a)... #Robot Drzim prodike Danas sam lud(a)... _____ Shocked ← Markec

Sorry na offtopicu, al ipak je ovo choomez...



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin