pracenje nastave
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Strukture podataka i algoritmi

#1: pracenje nastave Autor/ica: weirdieLokacija: na svom aršinu prostora PostPostano: 10:58 pet, 9. 2. 2007
    —
sto tocno znaci "posebno isticanje na nastavi", na osnovu kojeg se dobije cijelih 5 % iz pracenja nastave, uz ostalu redovitost?

#2:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 14:59 pet, 9. 2. 2007
    —
di mogu vidjet rasporedbu bodova po nastavi iz spa... više nisu na oglasnoj ploči a nisam vidjela... pliz

#3:  Autor/ica: Pearl PostPostano: 23:39 sub, 10. 2. 2007
    —
Na stranici od spa piše da 5% ide na PRISUTNOST na predavanjima i vježbama, pa odakle sad "posebno isticanje na nastavi"? Confused Koliko se ja sjećam, o tome prije nije bilo govora. Pa ne mogu se pravila tek tako mijenjati! Evil or Very Mad Valjda bi studenti trebali biti upoznati s njima od početka. Ok, znam da se radi tek o jednom bodu, ali nama nekima, barem kad se radi o spa, i on jako puno znači. Mad Crying or Very sad Question Exclamation

#4:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 0:10 ned, 11. 2. 2007
    —
da to i mene jako ljuti... rekli su da se za 50% prisutstva dobije 5% i sad zadnji tjedan umjesto da svima daju 5 bodova ko je to ispunio djele drukčije bodove!
di se ta tablica raspodejla bodova može vidjet?

#5:  Autor/ica: Pearl PostPostano: 9:51 ned, 11. 2. 2007
    —
Tablica je u petak još uvijek bila na oglasnoj... Rolling Eyes

#6:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 11:39 ned, 11. 2. 2007
    —
nije više bila nakon kolokvija, sve sam bila pokopala... ah nema veze misla sam da će biti na netu

#7:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 11:01 pon, 12. 2. 2007
    —
"Posebno isticanje ne nastavi" znači da ako si išao/la na konzultacije onda će ti dati tih 5 bodova u protivnom dobivaš samo 4. Stvarno bezveze. Meni će vjerojatno faliti taj jedan jedini bod. Sad

#8:  Autor/ica: iuppiterLokacija: Nigdjezemska PostPostano: 14:54 pon, 12. 2. 2007
    —
andreao (napisa):
"Posebno isticanje ne nastavi" znači da ako si išao/la na konzultacije onda će ti dati tih 5 bodova u protivnom dobivaš samo 4. Stvarno bezveze. Meni će vjerojatno faliti taj jedan jedini bod. Sad


ja sam bila na par konzultacija kod asistenta, ali ipak imam 4 boda...

#9:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 17:12 pon, 12. 2. 2007
    —
sam ne kužim zašto su rekli da je 50% pračenja nastave nosit 5 bodova a sad postoji skala? nego što je s završnim? kakva je raspodjela zadataka jer i to su mjenjali od onog što je pisalo u režimu... više nije 3 teoretska i 1 zadatak nego?

#10:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 11:59 uto, 13. 2. 2007
    —
Oni zadržavaju pravo da promijene mišljenje. Rolling Eyes



Forum@DeGiorgi -> Strukture podataka i algoritmi


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin