Dopunska nastava
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet

#1: Dopunska nastava Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:21 pet, 2. 3. 2007
    —
Nista novo, ali da ponovim:

O dopunskoj nastavi odlucivat ce se na Fakultetskom vijecu 7.3.2007. Cool Kad bude novosti, javim (ja ili netko drugi) ovdje. Very Happy

Zato, molim da prestanete otvarati gomile topica "hoce li biti dopunske nastave za taj-i-taj kolegij jer se to NE ZNA, a kad se sazna bit ce zajednicka odluka za SVE kolegije Exclamation

Hvala,

V.

P.S. Ako imate nesto bitno na tu temu, mozete se ovdje nadovezati, ali ne otvarajte nove topice po kolegijskim podforumima. Neutral

#2:  Autor/ica: MKova PostPostano: 18:35 pet, 2. 3. 2007
    —
to vijeće koje će se održat, tko će od studentskih predstavnika biti nazočan? Dakle ako imamo nešto za poručiti preko njih, koga da gnjavimo? Predstavnika godine?

#3:  Autor/ica: Debla PostPostano: 12:41 sri, 7. 3. 2007
    —
jel gotovo vijeće, iiii????
kad će bit gotovo? il još uopće nije počelo?
svi iščekujemo informacije...koje mogu spasit milijune i milijune života Very Happy
(ok možda par živaca samo)

#4:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 14:31 sri, 7. 3. 2007
    —
Citat:

Obavijest o mogućnostima popravnog ispita za studente na 1. i 2. godini Preddiplomskog studija Matematike i Integriranog preddiplomskog i diplomskog studija Matematike i fizike





Za sve kolegije koji su se održavali za 1. i 2. godinu studija tokom zimskog semestra akademske godine do 12. ožujka 2007. biti će objavljene liste za eventualni popravni ispit kvalificiranih studenata za dotični kolegij. Liste će biti objavljene i na oglasnim pločama i na web-stranicama PMF – Matematičkog odjela.



Student 1. ili 2. godine studija ima pravo molbom zahtijevati pravo na ukupno jedan popravni ispit ukoliko zadovoljava iduće uvjete:

- nalazi se na listi kvalificiranih studenata za taj kolegij i

- položio je bar 2 od kolegija upisanih u zimskom semestru akademske godine 2006/07. (u brojku dva ne ubrajaju se priznati ispiti, već samo položeni).



Molbe se predaju u obliku specijalnog obrasca (kojeg će se moći dobiti u skriptarnici) najkasnije do 15. ožujka 2007. Molbe trebaju biti urudžbirane i predane u referadu, a uz molbu se obavezno predaje indeks.



U Zagrebu, 7. ožujka 2007.


doc. dr. sc. Franka Miriam Brückler, prodekan za nastavu PMF - MO


u ljepsoj verziji na webovima (na studentskom jest, na glavnom ce biti uskoro) te na oglasnim plocama
originalni dokument cu valjda staviti uskoro (ili necu ako bude na sluzbenom webu)

#5:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 14:36 sri, 7. 3. 2007
    —
explicitno pitah sto je sa ljetnim semestrom - explicitno je receno da ne racunate na ovakav rezultat.... tj. racunajte da NECE BITI DODATNIH PRILIKA

sto se tice uvjeta kvalificiranja - u potpunosti je ostavljeno predmetnim nastavnicima da sastave listu ljudi koji mogu pristupiti popravku (moguce je da se odluci i da popravnog nece biti)

sve ostalo je vrlo jasno napisano gore Mr. Green

#6:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:53 sri, 7. 3. 2007
    —
Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). Cool

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:28 sri, 7. 3. 2007
    —
ok, nije baš najbolje rješenje, al i to je nekaj..

#8:  Autor/ica: krcko PostPostano: 15:37 sri, 7. 3. 2007
    —
Jos samo informacija da obrazac za molbe mozete vec sada nabaviti u skriptarnici.

#9:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 15:44 sri, 7. 3. 2007
    —
vsego (napisa):
Spomenute liste bi trebale biti objavljene do iduceg ponedjeljka (12.3). Cool


weeeee brdo vremena da predamo molbe... cijela tri dana... a referada radi samo 2 sata dnevno...

bolje ista nego nista, bar mala utjeha.

#10:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:48 sri, 7. 3. 2007
    —
Da naglasim:

Exclamation Uz molbu predajete i index Exclamation

Dakle, ne zaboraviti index... Drzim prodike

P.S. Nije lijepo zvocati, jer nije bila nasa duznost ikako vam izlaziti u susret... Neutral

#11:  Autor/ica: ent PostPostano: 10:47 čet, 8. 3. 2007
    —
vsego (napisa):
nije bila nasa duznost ikako vam izlaziti u susret... Neutral

što se i vidlo, pogotovo na popravcima

#12:  Autor/ica: Chiza PostPostano: 18:50 čet, 8. 3. 2007
    —
Ctebo

#13:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 19:21 čet, 8. 3. 2007
    —
ne znam jel pise,al ja to nisam vidjela;
kad ce biti popravni? hoce li biti samo ispit ili trebamo proci i dopunsku? Shuffle

#14:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 22:30 čet, 8. 3. 2007
    —
mene su u osnovnoj skoli ucili citati s razumijevanjem..... dapace, cak se to i provjeravalo.... vjerujem da taj detalj ipak nije izbacen iz skola....

imas obavijest, procitaj ju
nakon toga procitaj obavijesti koje su dosle nakon te glavne od mene i vsege
nakon toga primjeni logicko zakljucivanje.....

fakat mi je vec dosadno ponavljati se ko papagaj....

#15:  Autor/ica: i`m dead PostPostano: 13:33 ned, 11. 3. 2007
    —
nisam položila samo jedan jedini kolegij, a prema odluci nastavnog profesora nisam na popisu kvalificiranih studenata.
- što sad?? da li postoji neko rješenje i za mene?
- jer, već sad sam parcijala, a nemogu polagati 1 kolegij u 2.semestru zbog tog jednog nepoloženog kolegija u 1.semestru
- a također imam položenih par kolegija iz 3. semestra

Rolling Eyes Sad Shocked Crying or Very sad Embarassed

#16:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:43 ned, 11. 3. 2007
    —
Eventualno razgovor s predmetnim nastavnikom. Smile "Pravni lijek" (zalba i sl), ako to pitas, ne postoji, jer je ovaj popravak "poklon" Fakulteta, a ne nesto na sto a priori imate pravo. Neutral

Postoji i mogucnost pisanja formalne molbe, ali nema nekog smisla bez da prvo razgovaras s predmetnim nastavnikom, jer ce ta molba i tako doci do nje(ga). Confused

#17:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 15:22 ned, 11. 3. 2007
    —
predmetni nastavnik nema uvida (i ne treba ga imati) u to sto ste vi i koliko toga polagali prilikom sastavljanja liste onih koji imaju pravo pristupiti (vas status polozenih stvari ce ga zanimati ako i kad vi njemu predate molbu, a nalazite se na popisu)

stoga, ako mislis da to 100% mozes poloziti i sad znas dovoljno gradiva, odi porazgovarati sa predmetnim nastavnikom i objasni mu situaciju

sto hocu naglasiti: nema smisla moliti pa onda molbu neiskoristiti... ako ste pak sigurni u svoje znanje, lakse je moliti i savjest vam je cisca

naravno, ako ju imate Wink
neki ju nemaju pa govore kako sve znaju, dobiju poklonjenu sansu i onda ju uprskaju, i naravno, bune se kako prof ne valja... i slicno.... ovo je cisto jedno razmisljanje naglas, nejde nikom odredjenom Wink

#18:  Autor/ica: chill jr.Lokacija: dislocated PostPostano: 18:23 pon, 12. 3. 2007
    —
može netko stavit link na listu kvalificiranih za dopunsku, uopće ne kužim di bi trebala bit lista. nisam pronašao ni na student.math ni na naslovnoj.

#19:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 18:49 pon, 12. 3. 2007
    —
linearna -> http://web.math.hr/nastava/la/razno/popravni_dodatni.pdf

analiza -> http://web.math.hr/nastava/analiza/ma1_dodr.htm

UuR -> http://web.math.hr/nastava/uur/pp.html

za em ne znam

sve je na www.math.hr ...logicno... Laughing

#20:  Autor/ica: BlockflöteLokacija: Zg PostPostano: 13:12 sri, 14. 3. 2007
    —
Ja sam na listi i imam dva položena kolegija, ali mi iz jednog od njih još nije upisana ocjena(nisam mogao doći na upis, kanio hvatat profesora za vrijeme konzultacija). Upisan je u studomat. I gospođe u referadi mi ne uzimlju molbu. Šta ja mogu napravit ako ne uspijem uhvatiti profesora do sutra u jedan?



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na 1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 1 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin