ne zelim biti neugodna - pitanje
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kompaktni operatori i Uvod u teoriju C*-algebri

#1: ne zelim biti neugodna - pitanje Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 18:32 pet, 16. 3. 2007
    —
ne zelim biti neugodna, no zasto C* ne mogu dobiti svoje vlastito mjesto u zivotu (kao sto ga imaju u mojem...) ? Joj, joj, joj,... JOOOJ!

P.S. no ipak mislim da se to dobro brinu za njih... ajdem barem nesto Boli me glava

#2:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 19:58 pet, 16. 3. 2007
    —
da zaskocim admina, offtopic (?!):

hm, hm ignavia, nesto si gadno popala..

ja znam da imaju mjesto u mojem, ali odakle ti da nemaju u vlastitom? ako su u pitanju opet neke urotnicke spike, mislim da ce se trebat organizirati neka liga izvanrednih džentlmena (naravno i dama) da zastiti C zvijezdu. daklem, za sve koji me jos prate zavod je odsad liga! moze kratica LIDŽDZC* ili LC*DŽ?

#3:  Autor/ica: IgnaviaLokacija: prijestolnica PostPostano: 14:21 sub, 17. 3. 2007
    —
Matija, drago mi je da si cvrsto uz mene kao i uvijek, i izuzetno, bas izuzetno cijenim tvoju inicijativu za osnivanje lige... Weeeeeee!!!!!!!!!!!
pomalo nevezano za temu (Off-topic) mislim da bi nam trebao i centar za pomoc onima koji kasne sa zadacama. i to prije predaje prve zadace da sasjecemo problem u korijenu.
tako je, zastitimo C zvijezdu, pa nije to bilo kakva zvijezda, zar ne? Ehm?
(molim ostatak bivseg zavoda - sadasnje lige da se se izjasni Zbunjen)

p.s. mislim da je LC*DD najelegantniji izbor Cvijet duginih boja

#4:  Autor/ica: MBLokacija: Molvice PostPostano: 21:59 sub, 17. 3. 2007
    —
mozda najelegantniji i najlakse se izgovara, ali nema dž.. Sad

centar za pomoc bi se mogao zvati Centar za pomoc ili Agencija. ma imam previse ideja, jedva cekam ponedjeljak.. Wink



Forum@DeGiorgi -> Kompaktni operatori i Uvod u teoriju C*-algebri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin