Kolokvij i papiri
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Numerička matematika

#1: Kolokvij i papiri Autor/ica: mali_zeleni PostPostano: 0:03 uto, 17. 4. 2007
    —
Pozdrav.

Želim čestitati odgovornima na inicijativi da nam se na ispitu daju papiri no dajte se uozbiljite. Mislim da sam na kolokviju izgubio barem 20 minuta samo na brisanje dodatnih računa koje sam računao sa strane.
Sve je to vrlo lijepo no i krajnje beskorisno. Kad imam svoje papire, obično oko 5 listova potrošim na neko računanje ili probavanje rješenja, kontrole itd.

Svaka čast.

#2:  Autor/ica: teh_pwnerer PostPostano: 0:06 uto, 17. 4. 2007
    —
Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?"

Razz

#3:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 6:27 uto, 17. 4. 2007
    —
Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

Wink

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. Cool

#4:  Autor/ica: vedraf PostPostano: 6:37 uto, 17. 4. 2007
    —
Ma nije samo stvar u tome,nego u 3. zadatku s interpolacijom ja sam dva puta briso skoro cijeli zadatak jer sam u pocetku neku stvar krivo izračuno (moja greška naravno,ali dogodi se). Već sam mislio pitat asistenta da mi da drugi papir sa 3.zadatkom,a onda skužim da mi je 2. riješen na strani iza,pa briši sve ispočetka....Primijetio sam da je većina ljudi oko mene brisala da se sve prašilo . Možda bi bolje rješenje bilo da se zadaci daju na jednom papiru,pa se dobije 5,6 ili koliko već treba praznih papira (a žigom ili potpisom nekim a mogu i prazni budući da ne smijemo imati ništa sa sobom). Bilo mi je pomalo smiješno kad je asistent rekao da ćemo dobiti papire jer je nekolicina pripremila neke formule ili što li već pa su s nevjericom gledali. Ali s druge strane ne razumijem zašto se ne smiju imati formule na kolokviju.Budući da sam i prošle godine išao na kolokvij iz istog kolegija znam da smo smjeli imati formule,pa sad ne vidim zašto je ove godine drugačije. (istina je da ih nije bilo nešto puno za popamtiti,ali mislim da nije cilj ovog fakulteta u cjelini da štrebamo formule).

#5:  Autor/ica: Geliriell PostPostano: 6:53 uto, 17. 4. 2007
    —
Asistent koji je nas cuvao bi, kada bi ga netko zamolio za dodatni papir, dosao do doticne osobe, poceo pregledavati kolokvij i ispitivao zasto taj dodatni papit treba. Jednu kolegicu je cak i ismijao zbog nekih dodatnih racuna koje je pisala.
Vrlo neugodno i neprofesionalno po mom misljenju.

#6:  Autor/ica: goc9999Lokacija: Utrina PostPostano: 7:05 uto, 17. 4. 2007
    —
i da ne spomenem da su kod nas papiri dosli tek nakon sat vremena!!

#7:  Autor/ica: me_me PostPostano: 8:38 uto, 17. 4. 2007
    —
Istina, i ja sam brisala ko blesava... Uvijek potrosim hrpu papira za provjere, ako krivo izracunam samo prekrizim i uzmem novi papir...
Ok, jasno mi je da se ovdje radilo o pokusaju zaustavljanja prepisivanja, ali za sljedeci put mozda bi se moglo probati urediti to nekako drugacije.
vedranf je dobro predlozio, a i mogli bi ako sumnjaju da imamo formule nabrzinu pregledati nase papire....
Ma nebitno zapravo, samo da imamo gdje crckati... Very Happy

#8:  Autor/ica: mali_zeleni PostPostano: 9:09 uto, 17. 4. 2007
    —
teh_pwnerer (napisa):
Sad će ti netko ispod postat : "Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?"


vsego (napisa):
Pa zašto nisi pitao dežurnog asistenta/icu da ti da papir?

Wink

P.S. Kod nas su studenti na C-u (ili UuR-u, not sure) znali trositi po 5-6 papira i uredno smo im toliko i dali. Cool



Zato jer je nakon nekih 30 min asistentici nestalo papira. Shvatio sam da je bolje da pišem na papiru od 4. zadatka kojeg nisam kanio rješavati nego tražiti papir. No opet, niti je bilo dovoljno mjesta na tom papiru niti sam mogao predati taj list ispisan računom za druge zadatke.

#9:  Autor/ica: alen PostPostano: 11:24 uto, 17. 4. 2007
    —
Da, malo je nerealno za 4. zadatak u kojem ima dost posla ostavit jednu stranu za pisanje. 5. isto.

Zadaci su bili zanimljivi, al mislim da ak se očekuje da razmišljamo o nečem da bi trebali dobit još oko sat vremena.

#10:  Autor/ica: Greda PostPostano: 11:32 uto, 17. 4. 2007
    —
Izgleda da ništa nije štimalo, počevši od papira pa sve do vremena za pisanje. O težini zadataka da ne govorim. A ja mislio da samo meni nije štimalo Very Happy

#11:  Autor/ica: nana PostPostano: 11:41 uto, 17. 4. 2007
    —
Kolokvij je pokrio citavo gradivo, ali IMO prezahtjevan (ne toliko kompliciran koliko je bilo toga za napisat, a vrijeme Vrijeme ).




P.S. Hvala kolegici eugen Srce na inspiraciji za kolokvij Malo zesca romantika na Forumu

#12:  Autor/ica: eugen PostPostano: 16:39 uto, 17. 4. 2007
    —
meni je kolokvij bio prelagan, rijesila sam ga za cca. 4 min. :smajlkojiturpijanokte:

pe.es. kolegice nana, karma minus =P

#13:  Autor/ica: Mad Wilson PostPostano: 22:24 uto, 17. 4. 2007
    —
U trecem su bas mogli malo bolje namjestit brojeve... Sad

#14:  Autor/ica: weirdieLokacija: na svom aršinu prostora PostPostano: 14:26 čet, 19. 4. 2007
    —
bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!!
istina, poslije su dijelili prazne papire, ali isto tako nisi smio na jednom papiru imati neka dva zadataka koja otprije nisu ukomponirana.
pa stvarno...

#15:  Autor/ica: teh_pwnerer PostPostano: 17:32 čet, 19. 4. 2007
    —
weirdie (napisa):
bilo je bas ridikulzono to sto je asistent, kad je kolegica zatrazila papir, dosao vidjeti za koji joj zadatak treba i onda joj dao isprintani taj isti zadatak, da ne bi slucajno pisala na neki zadatak koji nije namjeravala rijesiti, na drugu stranu koja je bila rezervirana za ne-znam-tocno-koji-broj-zadatka ili nedajboze na prazan list!!

lol kad sam pročito ovo počela mi se u glavi vrtit "Milicija trenira strogoću" stvar Razz

#16:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:52 čet, 19. 4. 2007
    —
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz

#17:  Autor/ica: vanja PostPostano: 18:33 čet, 19. 4. 2007
    —
vsego (napisa):
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz


ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli list za takav zadatak, a ne samo jednu stranicu (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)

#18:  Autor/ica: weirdieLokacija: na svom aršinu prostora PostPostano: 14:35 čet, 26. 4. 2007
    —
je, palo nam je na pamet, al svejedno se slazem s vanjom. 1 list i puno manje muke.

#19:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 15:16 čet, 26. 4. 2007
    —
vanja (napisa):
vsego (napisa):
Je l' vam palo na pamet da su zadaci podijeljeni po papirima jer svaki asistent ispravlja svoj zadatak, pa je malo neprakticno ako ne pisete zadatke na papire na koje bi trebali? Razz


ali mogli su za zadatke kod kojih je trebalo vise pisati staviti 1 cijeli list za takav zadatak, a ne samo jednu stranicu (kao sto cu dali 1 cijeli list za 1. zadatak)


ili jednostavno ponesti klamericu i zaklamati te dodatne papire

#20:  Autor/ica: Incognito PostPostano: 14:39 pet, 27. 4. 2007
    —
Heh, jos je dobro vama koji mozete brisati! A sto s ljudima koji pisu kemijskom olovkom (da ne velim nalivperom Very Happy )?? Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Numerička matematika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin