mikroekonomija-pitanja na usmenom
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije

#1: mikroekonomija-pitanja na usmenom Autor/ica: amihic PostPostano: 9:58 sub, 9. 6. 2007
    —
koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??

#2:  Autor/ica: kikach PostPostano: 12:02 sub, 9. 6. 2007
    —
evo...mene je pitao krivulju proizvodnih mogucnosti i monopol.

Cula sam da je pitao i oligopol, Stankernbergov model i maksimizaciju profita, makimizaciju korisnosti. Vise se ne sijecam. Eto...toliko

#3:  Autor/ica: Gost PostPostano: 13:57 sri, 20. 6. 2007
    —
Molim nekoga (Kikach Smile ) tko je bio na usmenom iz mikroekonomike i prošao Very Happy, da napiše iz čega je učio i koliko je dobra ona skripta iz kopiraone (za spremanje usmenog), ima li nešto u njoj što nije potrebno učiti...?

I još nešto... Zna li itko do kojeg datuma profesor ispituje?
Na zadnjim predavanjima je rekao da je "drugi rok" 4., .5. srpnja, a ispituje li i poslije?


Hvala!

#4: Re: mikroekonomija-pitanja na usmenom Autor/ica: spuzvica PostPostano: 14:16 sri, 20. 6. 2007
    —
amihic (napisa):
koja su najcesca pitanja koja profesor postavlja??


Prosle godine na ljetnom roku je najčešće pitanje bilo :"Šta želite odgovarati?" Smile
Neki ne budu bas te sriće, al u svakom slučaju bilo bi dobro odabrat 2 pitanja i dobro ih naucit Wink

#5:  Autor/ica: kikach PostPostano: 16:34 sri, 20. 6. 2007
    —
Ja neznam za nikakvu skriptu Sad

Ja sam ucila iz predavanja i nekih papira sto nam je profesor bio dao na predavanjima. Ja sam to polozila prije cca 2 godine tako da ne znam jel se eventualno nesto promijenilo u materijalima...hmmm

E da...jos jedna stvar. Kad sam ja bila na usmenom, dalo se uociti da su oni kojih se profesor sijecao sa predavanja bili u ''povlastenijem'' polozaju, tj. bas oni su bili te srece da im pitanje bude ''sto zelite odgovarati''.

Eto...

#6:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:37 uto, 18. 9. 2007
    —
Stankernbergov model - može li mi netko reći gdje ga mogu naći? Tražila sam i u skripti i po predavanjima i ne vidim ga Sad

Isto i za krivulju proizvodnih mogućnosti...?


Unaprijed hvala!

#7:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:10 uto, 18. 9. 2007
    —
na papirima koje je profesor dao na zadnjem predavanju...

#8:  Autor/ica: Gost PostPostano: 11:22 sri, 19. 9. 2007
    —
Može li mi netko reći gdje mogu naći izvod nekakve metode vezane uz hickove funkcije (vezano uz maksimizaciju korisnosti)?

I slično za Marshallovu (potražnju?) - vezano uz minimizaciju nečega...?

Vidim da u prvom dijelu skripte ima nešto o tome, u onom dodatku, na negdje 36.str. Je li to to?


I hvala gostu na zadnjem odgovoru Smile



Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Stranica 1 / 1.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin