kolokvij-3.7.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#101:  Autor/ica: bixodococo PostPostano: 22:45 sri, 9. 7. 2008
    —
Opet ta dramska napetost Velikih Bratova...

Sigurno je greska namjerna... Laughing

#102:  Autor/ica: Drake PostPostano: 22:45 sri, 9. 7. 2008
    —
Hmmm, maloprije sam mogao vidjeti rezultate sad vise nemogu , nisu ih valjda maknuli ??

#103:  Autor/ica: milasinovicLokacija: FER-D374 PostPostano: 22:48 sri, 9. 7. 2008
    —
bixodococo (napisa):
Vidjeh si bodove #Shocked Very sad

Ali kad se pribroji zadnji zadatak, stvar ipak izgleda malko ljepse Laughing


Nažalost ne i većini.
Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.

#104:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:00 sri, 9. 7. 2008
    —
Evo, greske (valjda) ispravljene. Very Happy Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... Wink

#105:  Autor/ica: dosed_girlLokacija: -zG- PostPostano: 23:01 sri, 9. 7. 2008
    —
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?

#106:  Autor/ica: ivica13 PostPostano: 23:02 sri, 9. 7. 2008
    —
vsego (napisa):
Evo, greske (valjda) ispravljene. Very Happy Imajte malo razumijevanja za umorne asistente... Wink




Jesu ovo sad konačni rezultati ili tijekom noći možemo očekivati još koju promjenu...
Laughing

#107:  Autor/ica: namelessLokacija: Zagreb PostPostano: 23:15 sri, 9. 7. 2008
    —
dosed_girl (napisa):
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked

jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?


samo ako je zadatak točno riješen ali krivo shvaćen

#108:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 23:15 sri, 9. 7. 2008
    —
dosed_girl (napisa):
ajme fali mi 4 boda do 5 Shocked
jel moguće išta podić na tim uvidima u kolokvije? jel se događalo to ikad prije?


Nije, osim ako smo negdje pogrijesili. Cool Imas usmeni; nije to tako strašno kako zvuci. Wink

@ivica: Nikad se ne zna... Razz Meni je jedna ocjena revidirana s dvije godine kasnjenja (bila je pogresno upisana u prijavnicu) Laughing

#109:  Autor/ica: dosed_girlLokacija: -zG- PostPostano: 23:24 sri, 9. 7. 2008
    —
uf, neću se kockat s usmenim ipak, još kakav sam pehist...svašta bi moglo bit Wink ne smijem bit pohlepna Smile ali ipak ću doć pogledat...

#110:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 5:28 čet, 10. 7. 2008
    —
Ja zaspao prije rezultata... Uglavnom, zadovoljan sam. Very Happy

#111:  Autor/ica: finalniLokacija: Bloodbuzz Zagreb PostPostano: 10:17 čet, 10. 7. 2008
    —
milasinovic (napisa):

Kad bi se gledali samo 4. i 5. zadatak, rezultati bi više odgovarali jednom kolu talijanskog nogometnog prvenstva: 0-0, 0-2, 1-0, 1-2, 0-0...
Tu i tamo neka "golijada", ostalo većinom bunker bez nekih izrazitih prigoda.


Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...

A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.
Tako da taj zadatak s listama nisam ni pročitao do kraja, samo sam strukturu napisao.

#112:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 12:43 čet, 10. 7. 2008
    —
finalni (napisa):

Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...


Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...

finalni (napisa):

A dosta nas je reklo da neće ni rješavati liste, nismo ih stigli pogledati. Ja uopće nisam bio na vježbama, na samo 2 predavanja; jer sve osim tih listi više-manje znam otprije, sad sam samo dan prije kolokvija išao po skripti i pametnijim mi se činilo proći ta 3 poglavlja koja više-manje znam nego se patit s poglavljem gdje već prvi kod ima masu linija.


Slična stvar i kod mene... Samo što sam ja ipak naučio baš najosnovnije o listama, ali nisam se usudio na kolokviju trošiti vrijeme na taj zadatak...

#113:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:40 čet, 10. 7. 2008
    —
Atomised (napisa):
finalni (napisa):
Meni je malo žalosno da toliko ljudi nije pažljivije pogledalo šalabahter, tamo je bilo sve potrebno za rješavanje tog zadatka; ali pretpostavljam da nisu imali vremena, niti im je pala na pamet ta mogućnost...

Meni je pala na pamet mogućnost i čak sam i pogledao šalabahter, ali sam ostavio to za kraj ako bude vremena, a nije bilo...


Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? Laughing Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... Very Happy

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". Embarassed

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... Tapsh, tapsh,...

#114:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 13:49 čet, 10. 7. 2008
    —
vsego (napisa):

Pricamo o zadatku koji nosi DESET bodova, a rijesi se u minutu-dvije? Laughing Ako ne znas, pa si pomazes salabahterom, onda max. pet minuta... Very Happy

Inace, da ne bi mislili da je ovo bilo namjerno... mi zaboravili da to pise u salabahteru; dakle, nije namjerno bilo "tko ce naci u slabahteru". Embarassed

Cisto da oni koji nisu prosli ne ocekuju da ce "teorija" uvijek biti raspisana na podsjetniku... Tapsh, tapsh,...


Pa, ako nisam imao vremena za ostale zadatke, očito nisam imao ni minutu-dvije za taj. Very Happy
To što je odnos vrijeme / bodovi u tom zadatku dosta povoljan za nas meni tada nije ništa značilo jer nisam to znao... Mislim, vidio sam neke slične stvari na šalabahteru ali sam pretpostavio da za 10 bodova ipak treba nešto više znati pa i nisam sve skupa pomno čitao nego ostavio za kasnije. Smile

#115:  Autor/ica: gaston PostPostano: 15:52 čet, 10. 7. 2008
    —
hoće li biti objavljeni zadaci s kolokvija na službenoj stranici? a rješenja?

#116:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 16:21 čet, 10. 7. 2008
    —
Ni ja nisam imala vremena za taj.

Prvo sam pogledala kolokvij. Stala 5 minuta da dođem k sebi. Onda nekako bezveze izgubila dosta vremena, i kad je netko pitao koliko još imamo vremena sam skužila da bi trebala početi ozbiljno pisati.

Očekivala sam zadatak s tog predavanja. I imala sam najbolju namjeru pročitat to, al` nije više bilo vremena za ništa pošteno pogledati.


I za one koji idu na popravni - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano Wink

#117:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 16:26 čet, 10. 7. 2008
    —
Masiela (napisa):

I za one koji idu na popravni - predavanja (ciljam na prof. Singerova) su mi ovaj semestar bila dosta korisnija nego prošli. Lijepo je napisano Wink


Apsolutno...

Singerova predavanja FTW! Very Happy



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Stranica 6 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin