upis u novu akademsku godinu
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#101:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 19:26 pon, 1. 10. 2012
    —
mlijeko555 (napisa):
Mislim stvarno, ovo je bezobrazluk. Zašto upisi, koje smo morali obaviti početkom rujna i dolaziti u zagreb zbog istih, nisu još rješeni. Dakle, xice, potvrde,...su nemoguće za ikakvo korištenje dok se ne upiše sve u studomat tj.index ne bude gotov. Zar je toliko teško unijeti podatke i opalit par pečata. Tete u referadi imaju tendenciju da lažu. Citiram: "upisani ćete biti 2-3 tjedna od predaje zatijeva"...Ok, čekat ćemo ta 2-3 tjedna. Dođem danas i kažu da će bit gotovo sve za dva tjedna...Znači 5 tjedana moram živjeti bez xice, a svi znamo kakve su cijene. Ali naravno, kad je u pitanju bilo plaćanje, onda su indexi odmah gotovi. Sutra im donosim račune od Konzuma pa nek mi refundiraju ovih 5 tjedana troškova.


A zašto misliš da je to do teta u referadi?

Ja sam jedan dan s njima popričala i one su se žalile kako sve ide super polako i kako se studenti njima žale. A one su samo posrednici!
Sada kada smo se spojili s pmfom ( Evil or Very Mad ) većina posla ide preko njih - dakle svi se papiri prvo dostavljaju na pmf, tamo se čeka da netko to sve potpiše i onda se sve to vraća na matematiku.

Tako je bilo s nama koji smo čekali potvrdu da smo diplomirali - netko s pmfa tko je to trebao potpisati je bio na putu...pa smo se malo načekali

I, nažalost, nije samo do ubacivanja podataka u komp i lupanja žigova...ipak nam je fax državni a svi znamo kako stvari u državi ne funkcioniraju...

#102:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 20:47 pon, 1. 10. 2012
    —
mlijeko555 (napisa):
Mislim stvarno, ovo je bezobrazluk. Zašto upisi, koje smo morali obaviti početkom rujna i dolaziti u zagreb zbog istih, nisu još rješeni. Dakle, xice, potvrde,...su nemoguće za ikakvo korištenje dok se ne upiše sve u studomat tj.index ne bude gotov. Zar je toliko teško unijeti podatke i opalit par pečata. Tete u referadi imaju tendenciju da lažu. Citiram: "upisani ćete biti 2-3 tjedna od predaje zatijeva"...Ok, čekat ćemo ta 2-3 tjedna. Dođem danas i kažu da će bit gotovo sve za dva tjedna...Znači 5 tjedana moram živjeti bez xice, a svi znamo kakve su cijene. Ali naravno, kad je u pitanju bilo plaćanje, onda su indexi odmah gotovi. Sutra im donosim račune od Konzuma pa nek mi refundiraju ovih 5 tjedana troškova.


Ja sam dobila potvrdu, i to preko studomata, prije nego mi je indeks bil gotov.
Prvo mi je jedna "teta" automatski rekla da ne mogu dobiti potvrdu bez indeksa.
Nakon nekog vremena sam se vratila unutra,
ali kod druge tete,
koja mi je rekla da će mi "sredit" potvrdu bez indeksa. Ne znam točno kaj je radila, al potvrdu sam dobila,
no kolko sam skužila,
ne bi ju mogla dobiti da sam ponovo upisivala nešto.

... mislim da iz ovog možeš zaključiti da tete treba birati pažljivo.

#103:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 21:09 pon, 1. 10. 2012
    —
mlijeko555 (napisa):
Mislim stvarno, ovo je bezobrazluk. Zašto upisi, koje smo morali obaviti početkom rujna i dolaziti u zagreb zbog istih, nisu još rješeni. Dakle, xice, potvrde,...su nemoguće za ikakvo korištenje dok se ne upiše sve u studomat tj.index ne bude gotov. Zar je toliko teško unijeti podatke i opalit par pečata. Tete u referadi imaju tendenciju da lažu. Citiram: "upisani ćete biti 2-3 tjedna od predaje zatijeva"...Ok, čekat ćemo ta 2-3 tjedna. Dođem danas i kažu da će bit gotovo sve za dva tjedna...Znači 5 tjedana moram živjeti bez xice, a svi znamo kakve su cijene. Ali naravno, kad je u pitanju bilo plaćanje, onda su indexi odmah gotovi. Sutra im donosim račune od Konzuma pa nek mi refundiraju ovih 5 tjedana troškova.


I ja isto dolazim svaki tjedan otkad je počela nastava pitati jesu li se dogovorili sami sa sobom oko plaćanja i svaki tjedan mi kažu 'idući tjedan'. Zbog toga nisam mogao izvaditi mjesečnu kartu za javni prijevoz. Ja bih im uz račune od Konzuma priložio i sve jednokratne karte koje sam morao kupiti. Twisted Evil Twisted Evil

#104:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 12:47 sri, 3. 10. 2012
    —
mislim da ti ta studentska prava za javni prijevoz vrijede do 31.10. (ako nisi brucos).

#105:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 16:49 sri, 3. 10. 2012
    —
Crazylamb1 (napisa):
mislim da ti ta studentska prava za javni prijevoz vrijede do 31.10. (ako nisi brucos).


istina Smile

#106:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 17:27 sri, 3. 10. 2012
    —
tihana (napisa):
Crazylamb1 (napisa):
mislim da ti ta studentska prava za javni prijevoz vrijede do 31.10. (ako nisi brucos).


istina Smile


Ne znam, ja sam se bio ispisao s FER-a prije upisa na PMF. Pretpostavljam da se ispisom gube sva studentska prava.

#107:  Autor/ica: ela999 PostPostano: 20:21 sri, 3. 10. 2012
    —
pa trebao bi, ali kako bi ovi u zetu mogli znati da si se ti ispisao sa fera, ti si prošle godine donio potvrdu da studiraš i sad ti to vrijedi do 31.10.

#108:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 21:07 sri, 3. 10. 2012
    —
ela999 (napisa):
pa trebao bi, ali kako bi ovi u zetu mogli znati da si se ti ispisao sa fera, ti si prošle godine donio potvrdu da studiraš i sad ti to vrijedi do 31.10.


nisam prošle godine uopće tražio kartu od zet-a jer mi nije trebala Sad

#109:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 22:42 čet, 11. 10. 2012
    —
ma da je i do PMF-a samog, al dal se ne može nekako urgirat ili nešto da nas barem upišu u sustav da dobijemo prava na prehranu?

što će jest ljudi iz studentskih domova kojima prestaju prava 15.10. ?

ako ne bude do ponedjeljka, zovem pernara Very Happy

#110:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 19:26 ned, 14. 10. 2012
    —
hvala na ažurnosti Smile



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Stranica 6 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin