Pitanja za usmeni ispit
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Forum@DeGiorgi -> (Elementarna) teorija brojeva

#101:  Autor/ica: duje PostPostano: 11:57 pon, 23. 6. 2014
    —
potrcko (napisa):
pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?

Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.

#102:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:58 uto, 24. 6. 2014
    —
duje (napisa):
potrcko (napisa):
pitanje za profesora Dujellu:
ako imam npr. 112 bodova, znači li to da mi je ocjena 4, tj. ako sam oslobođen usmenog množim li postotak pragova sa 160?
ukoliko želim podići ocjenu i popraviti jedan od kolokvija u 9.mjesecu, hoće li se i tada gledati ukupan broj bodova 160?

Da.
Ako cete pisati popravak kolokvija, bodovi koje imate iz tog kolokvija ce se izbrisati te upisati bodovi koje dobijete na popravnom kolokviju. Nakon toga ce vam se izracunati ocjena po istom pravilu po kojem se sada racunala.


a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?

#103:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 18:47 uto, 24. 6. 2014
    —
Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?

#104:  Autor/ica: duje PostPostano: 19:00 uto, 24. 6. 2014
    —
Anonymous (napisa):
a kada se moramo prijaviti za popravni i kome se treba javiti?

Bit ce uskoro obavijest o tome.

Added after 7 minutes:

Will Traveler (napisa):
Je li i ove godine aktualan popis pitanja s početka ove teme? Odnosi li se taj popis na kolegij Teorija brojeva ili mi moramo znati više od toga?

Popis s pocetka teme je i dalje aktualan za Teoriju brojeva (jedino treba zanemariti ono sto pise za studente koji nisu polagali kolokvij jer ta opcija vise ne postoji), a za Elementarnu teoriju brojeva za moju grupu popis je na 3. stranici ove teme.

#105: 2015 usmeni Autor/ica: Gost PostPostano: 10:40 uto, 9. 6. 2015
    —
Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?
Hvala

#106: Re: 2015 usmeni Autor/ica: duje PostPostano: 10:43 uto, 9. 6. 2015
    —
Anonymous (napisa):
Vrijede li pitanja i ove godine?
Hoće li popravak kolokvija biti u terminu popravnih?

Odgovor je da (za oba pitanja).

#107:  Autor/ica: uuupppsss PostPostano: 13:35 pet, 26. 6. 2015
    —
Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?

#108:  Autor/ica: duje PostPostano: 13:49 pet, 26. 6. 2015
    —
uuupppsss (napisa):
Imam još jedno pitanje za profesora. U slučaju da sam oslobođen usmenog, ali nisam zadovoljan ocjenom. Ako izađem na usmeni, da li ti bodovi idu kao dodatni na ovih 160 ukupno? Da li ćete u tom slučaju gledati postotke u odnosu na 200 boda?

Odgovor je da (za oba pitanja).

#109:  Autor/ica: doge PostPostano: 14:22 ned, 28. 6. 2015
    —
Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?

#110:  Autor/ica: duje PostPostano: 15:51 ned, 28. 6. 2015
    —
doge (napisa):
Mene zanima treba li sve stvari koje su navedene na popisu s prve stranice teme znati dokazati (one kod kojih se ima sto dokazivati) ili samo one kod kojih je napomenuto skica dokaza?

Da. Za maksimalan broj bodova sa zavrsnog ispita (60 za TB; 40 za ETB) treba znati i dokaze. Sam iskaz, bez dokaza, ali s barem nekim razumjevanjem o cemu se radi u teoremu, naravno nosi dio bodova.

#111:  Autor/ica: doge PostPostano: 16:37 ned, 28. 6. 2015
    —
Hvala.

#112:  Autor/ica: md118 PostPostano: 9:20 pet, 7. 9. 2018
    —
Vječno pitanje : Možemo li i ove godine uzeti ocjenu, ako imamo dovoljno bodova a nemamo nikakvih plusića i nismo osloboženi time usmenog, bez odgovaranja? Kolegij ETB

#113:  Autor/ica: duje PostPostano: 9:30 pet, 7. 9. 2018
    —
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).

#114:  Autor/ica: md118 PostPostano: 9:32 pet, 7. 9. 2018
    —
Hvala Vam na brzom odgovoru!

#115:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:28 pet, 7. 9. 2018
    —
duje (napisa):
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).

A vrijedi li to za kolegij Teorija brojeva?

#116:  Autor/ica: duje PostPostano: 10:10 ned, 9. 9. 2018
    —
Anonymous (napisa):
duje (napisa):
Ako ne želite odgovarati, dobit ćete iz te komponente 0 bodova, te ocjenu koja vam na osnovu toga pripada (za prolaznu ocjenu studenti koji nisu oslobođeni završnog ispita trebaju imati barem 80 bodova).

A vrijedi li to za kolegij Teorija brojeva?

Da.



Forum@DeGiorgi -> (Elementarna) teorija brojeva


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  :| |:
Stranica 6 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin