štikla
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#101:  Autor/ica: DabricaLokacija: biologija PostPostano: 11:55 pon, 22. 5. 2006
    —
pa tko se uopće sjeća finske pjesme.

jedino čega se ja sjećam je klavijaturistica (?) s grozomornom maskom, plavim okicama i niskom bisera umjesto zuba i lider koji širi grane na sve strane...
a ja nedužno pijuckam svoje poklonjeno velebitsko pivo.

svaka im čast! neka ih... (iako nemam pojma kakva je pjesma).


(meni su favoriti bili latvijci)

#102:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 13:37 pon, 22. 5. 2006
    —
mladac (napisa):
evo malo sretnih vjesti: crna gorna izglasala neovisnost→ sljedeće godine imamo još 10 bodova Vesele plesacice


A možda i 12 čak? Jesi i na to pomislila?

Sorryte šta se kasno uključujem, nemam doma net.
MOJI FINCI SU POBIJEDILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ala, a već ih zadnjih 2-3 tjedna gledam na German Mtv i stvarno su mi odlični.A kad sam doznala da će biti na Eurosongu, nema nikog sretnijeg od mene. Trebalo nam je malo osvježenja na Eurosongu.U zadnje vrijeme nas dopadaju samo neke sladunjave pjesme (neznam kak nekuže da malo koja takva pjesma pobijedi) i etno glazba miješana sa rockom. A šta se tiče BiH, svaka čast. Švedska je druga priča.Njihova pozadinska glazba je jako (zaista jako) slična onoj od ABBA-e "The winer takes it all". A Latvijci su imali petlju i otpjevali nešta, ajd kao dobru pjesmu.
Ma Finci su zakon! Very Happy

#103:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 13:44 pon, 22. 5. 2006
    —
The winer is....



Finland!! Very Happy

#104:  Autor/ica: mladacLokacija: zg PostPostano: 19:14 pon, 22. 5. 2006
    —
bez uvrede svima al andreao što ti hoćeš da mene more i halovi peru kad budem ležala u mrako svoje sobe i tresla se u krevetu jer će me bit strah da mi ispod kreveta ne izlete Mene je strah!!! Mene je strah!!! Mene je strah!!!

#105:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 13:16 uto, 23. 5. 2006
    —
Twisted Evil Pa hoću da se preznojavaš u krevetu! Mumija
Saberi se ženo, to je samo maska.
A šta mogu kad je grupa odlična. Very Happy

#106:  Autor/ica: IvančicaLokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje PostPostano: 8:55 sri, 24. 5. 2006
    —
Meni se čini da slijedeće godine netko odreže glavu i nakelji ju na sred trbuha, siguran je pobjednik, bez obzira na pjesmu... psihološki profili pobjednika zadnjih par godina nisu mi baš čisti

#107:  Autor/ica: bnikolaLokacija: Ri-Zg PostPostano: 9:41 sri, 24. 5. 2006
    —
Ivančica (napisa):
Meni se čini da slijedeće godine netko odreže glavu i nakelji ju na sred trbuha, siguran je pobjednik, bez obzira na pjesmu... psihološki profili pobjednika zadnjih par godina nisu mi baš čisti


Tesko da me ista vise moze iznenaditi. Strah me i tog sto ce druge godine pobijediti na Dori.

#108:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 10:22 sri, 24. 5. 2006
    —
Ivančica (napisa):
psihološki profili pobjednika zadnjih par godina nisu mi baš čisti


Sto "nije cisto" u psiholoskom profilu osoba koje vole (i furaju se na) horror filmove? Kotacici rade 100 na sat

Za pobjednike prijasnjih godina nemam blage tko su, pa me njihova "normalnost" niti ne zanima. Cool

#109:  Autor/ica: DabricaLokacija: biologija PostPostano: 12:37 sri, 24. 5. 2006
    —
mojoj mami su oni grozni i bolesni...
što ćete kada neki ne razumiju ljepotu B hororaca iz osamdesetih...

otprilike jednako onim ljudima koji prigovaraju severini da joj tekst štikle nije nimalo dubokouman.

#110:  Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 14:07 sri, 24. 5. 2006
    —
fireball (napisa):
...Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa...


ne ne ne ne i ne...
jeli ti palo na pamet sta bi se onda dogodilo, a ne samo tako nesto napisat???
navija san za fince, a najvise mi se dojmilo kako je jedan od njih podiga plakat "kiss nation" ali nebi tia da sada rock dodje na eurosong... to je tako smecarsko natjecanje da bi rock tu se pojavia u iskrivljenoj verziji...

ps. finci su imali po mon misljenju sasvin pristojnu pismu a dobili su zato sta su ljudima dosadile glupe pisme koje se tamo vrte zadnjih godina koje su sve na istu shemu... ove godine su bile 2-3 relativno originalne pisme...
cak mi je i u finskoj pismi bilo dosta poznatih elemenata koje san prije cuja, tako da...

#111:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 15:21 sri, 24. 5. 2006
    —
sorrow (napisa):
fireball (napisa):
...Nadamo se da će ubuduće sudjelovati sve više rock i heavy-metal grupa...


ne ne ne ne i ne...
jeli ti palo na pamet sta bi se onda dogodilo, a ne samo tako nesto napisat???


hmmm... ajde malo pročitaj ko je to rekao, je da sam ja to naglasio jer bi i ja to volio, fali takve muzike na tv-u čak i žešće muzike...

#112:  Autor/ica: nana PostPostano: 19:01 sri, 24. 5. 2006
    —
slazem se sa sorrowom, zacudo valjda je ovo prvi put Wink

mislim da bi trebalo biti sto vise razlicitih pjesama... i svaka bi trebala biti na svom jeziku, mislim na sluzbeni te zemlje

ne znam zasto svi fince napadaju toliko zbog imidza, ljudi furaju svoj film i dobro im ide!!! meni je pjesmica simpaticna iako to nije moj ukus. al stikla im je definitivo bolja od sevine (koja se nazalost nije ni vidila, bezveze skrivanje i pusta reklama da su fabijanijeve) cudi me kako je (pjevac)uopce uspio hodati


a bas mi je zao bilo vidit je tijekom glasanja Sad , al svaka joj cast dobro ona skace u onim petama Very Happy

#113:  Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 21:41 sri, 24. 5. 2006
    —
nana (napisa):
slazem se sa sorrowom, zacudo valjda je ovo prvi put Wink

Kiss on a cheek

@nana, u svemu ostalome se slazen u potpunosti sa tobon... Wink

#114:  Autor/ica: SvekYLokacija: unitarni vektorski prostor PostPostano: 12:38 čet, 25. 5. 2006
    —
Ja imam malo profinjeniji (iako shirok) glazbeni ukus. Dosta volim i parodije, ali u Shtikli ne vidim nikakvu vrijednost. Volio bih da su pobijedili Kraljevi ulice, u biti bilo tko osim Severine. Finci su me malo razocarali. Pjesma im nije bash dobra.

Dabrica (napisa):
mojoj mami su oni grozni i bolesni...
što ćete kada neki ne razumiju ljepotu B hororaca iz osamdesetih...

otprilike jednako onim ljudima koji prigovaraju severini da joj tekst štikle nije nimalo dubokouman.


Dubokouman Exclamation Ehm?
Dabrica, nadam se da se shalish!! #Crazy
Mogu prihvatiti teoriju da su se sprdali s kicem i apsurdnoscu pjesama na Eurosongu. Moze to nekom biti smijesno (o ukusima se ne raspravlja). Za vechinu parodija (recimo do Vatrogasaca) nisam mislio da su dubokoumne.
Ovakav (da citiram neki post iz ove teme)"dadaizam" ne moze biti dubokouman. To su jednostavno nabacane rijeci iz rijechnika sa generatorom sluchajnih brojeva.
Ne mogu se sloziti s tobom.

#115:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 13:26 čet, 25. 5. 2006
    —
SvekY (napisa):
Pjesma im nije bash dobra.


Shocked
Kak to možeš reći? Pa odlična je za razliku od sladunjavih pjesmica koje nas u proteklih nekoliko godina zasipaju države Europe.
Do ove godine, mogu reći da mi je jedino Sertab Erener bila na neki način zanimljiva (stil glazbe i sl.), a sad kad je napokon i rock našao svoje mjesto na Eurosongu, mogu reći da će sve zanimljive biti gledati Eurosong. Malo koja bi se grupa odlučila napraviti takav potez, ali uvjek nekak nakraju pristanu na lagane pjesmice i misle da će proći. Nadam se da će biti sve više takvih grupa koje će doći sa pravom rock glazbom na scenu, jer mislim, ljudi, bilo je vrijeme da se već oživi (hard) rock u Europi. Malo je zaspao.
Hvala Bogu na Fincima. Very Happy

#116:  Autor/ica: DabricaLokacija: biologija PostPostano: 15:06 čet, 25. 5. 2006
    —
SvekY (napisa):


Dubokouman Exclamation Ehm?
Dabrica, nadam se da se shalish!! #Crazy
Mogu prihvatiti teoriju da su se sprdali s kicem i apsurdnoscu pjesama na Eurosongu. Moze to nekom biti smijesno (o ukusima se ne raspravlja). Za vechinu parodija (recimo do Vatrogasaca) nisam mislio da su dubokoumne.
Ovakav (da citiram neki post iz ove teme)"dadaizam" ne moze biti dubokouman. To su jednostavno nabacane rijeci iz rijechnika sa generatorom sluchajnih brojeva.
Ne mogu se sloziti s tobom.


očigledno ne razumiješ ironiju mog posta.
buniti se da je izgled finaca neestetski je otprilike jednako traženju dubokog smisla u tesu štikle.

#117:  Autor/ica: SvekYLokacija: unitarni vektorski prostor PostPostano: 14:18 pet, 26. 5. 2006
    —
@Dabrica: Sorry. Embarassed Da. Nisam te shvatio.
Oni nisu bili kao drugi, pa se ja nisam previše bunio.
IMO kvalitete nisu imali, jedino što su odskakali od večine.

#118:  Autor/ica: buba PostPostano: 16:35 pet, 26. 5. 2006
    —
SvekY (napisa):
IMO kvalitete nisu imali, jedino što su odskakali od večine.

U potpunosti se slažem s tobom. Wink

#119:  Autor/ica: DabricaLokacija: biologija PostPostano: 11:29 sub, 27. 5. 2006
    —
nemojte govoriti da nisu bili kvalitetni - one maske su jako dobro izvedene Very Happy

#120:  Autor/ica: bnikolaLokacija: Ri-Zg PostPostano: 13:05 sub, 27. 5. 2006
    —
Dabrica (napisa):
nemojte govoriti da nisu bili kvalitetni - one maske su jako dobro izvedene Very Happy


Dobre su maske, jedino sto ispod njih mora biti opako vruce!



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 6 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin