Prijedlog novog rasporeda ispitnih rokova za stare studente
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#121:  Autor/ica: ainotna PostPostano: 21:39 čet, 10. 9. 2009
    —
Evo samo da informiram: gornji raspored ispita je objavljen na oglasnoj ploči. Dakle, službeno je. Smile

#122:  Autor/ica: Allie PostPostano: 13:35 pet, 11. 9. 2009
    —
Već neko vrijeme kruže priče da apsolventi do kraja 9 mj trebaju položiti ispite s 3. godine te da nekih ispita više neće biti npr. algebarske strukture i vektorskih 1??? Meni to izgleda smiješno, pa valjda bi osvanula neka obavijest o tome?? Da li netko zna hoce li biti tih ispita i dalje???

#123:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 14:39 pet, 11. 9. 2009
    —
Allie (napisa):
Već neko vrijeme kruže priče da apsolventi do kraja 9 mj trebaju položiti ispite s 3. godine te da nekih ispita više neće biti npr. algebarske strukture i vektorskih 1??? Meni to izgleda smiješno, pa valjda bi osvanula neka obavijest o tome?? Da li netko zna hoce li biti tih ispita i dalje???

to još nisam čuo Shocked
al ni ne vjerujem u to Rolling Eyes

#124:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 14:52 pet, 11. 9. 2009
    —
Nisam niti ja cuo za to. Very Happy

#125:  Autor/ica: goranm PostPostano: 15:37 pet, 11. 9. 2009
    —
Allie (napisa):
Već neko vrijeme kruže priče da apsolventi do kraja 9 mj trebaju položiti ispite s 3. godine te da nekih ispita više neće biti npr. algebarske strukture i vektorskih 1??? Meni to izgleda smiješno, pa valjda bi osvanula neka obavijest o tome?? Da li netko zna hoce li biti tih ispita i dalje???

Bilo je takvo nešto slično prošle ili pretprošle godine, ali za 2. godinu; ako se ne varam, tada se odlučilo da će se svi ispiti, uključujući i one s 2. godine održavati sve do onog roka u 2010.

#126:  Autor/ica: damirko PostPostano: 16:30 pet, 11. 9. 2009
    —
goranm (napisa):
Allie (napisa):
Već neko vrijeme kruže priče da apsolventi do kraja 9 mj trebaju položiti ispite s 3. godine te da nekih ispita više neće biti npr. algebarske strukture i vektorskih 1??? Meni to izgleda smiješno, pa valjda bi osvanula neka obavijest o tome?? Da li netko zna hoce li biti tih ispita i dalje???

Bilo je takvo nešto slično prošle ili pretprošle godine, ali za 2. godinu; ako se ne varam, tada se odlučilo da će se svi ispiti, uključujući i one s 2. godine održavati sve do onog roka u 2010.


Meni su ostali još samo vektorski prostori 1. Na studomatu me čeka poruka da nema raspoloživih rokova ?! Zna li netko o čemu se radi?

#127:  Autor/ica: filipnetLokacija: cvrsto na stolici PostPostano: 16:33 pet, 11. 9. 2009
    —
damirko (napisa):


Meni su ostali još samo vektorski prostori 1. Na studomatu me čeka poruka da nema raspoloživih rokova ?! Zna li netko o čemu se radi?

a to ti je tak svake godine u ovo vrijeme, kad treba pocet nova nastavna godina, jos nisu unesli u bazu koji su datumi rokova.

#128:  Autor/ica: damirko PostPostano: 16:46 pet, 11. 9. 2009
    —
filipnet (napisa):
damirko (napisa):


Meni su ostali još samo vektorski prostori 1. Na studomatu me čeka poruka da nema raspoloživih rokova ?! Zna li netko o čemu se radi?

a to ti je tak svake godine u ovo vrijeme, kad treba pocet nova nastavna godina, jos nisu unesli u bazu koji su datumi rokova.


A, dobro onda, glavno da rokovi "stignu" na vrijeme Smile

#129:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 17:47 pet, 11. 9. 2009
    —
damirko (napisa):
Na studomatu me čeka poruka da nema raspoloživih rokova ?! Zna li netko o čemu se radi?


Click! Wink

#130:  Autor/ica: annna PostPostano: 17:53 pet, 11. 9. 2009
    —
bit ce rokova i moci ce se prijaviti Smile
mislim da je negdje pisalo da ce se za dekanski rok prek studomata moc prijavit poslije 16.9. tak da bez panike.. Wink



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  :| |:
Stranica 7 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin