MTR - Kolokviji 2007/2008
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematička teorija računarstva

#21:  Autor/ica: Jelaska PostPostano: 14:32 ned, 25. 11. 2007
    —
vsego (napisa):
Anonymous (napisa):
Jelaska (napisa):
Jadni, eksplicitno piše budućim generacijama. Ovo je prva generacija koja polaže baš po ovom modelu. Valjda bi bilo rečeno na vježbama da postoje već generirani takvi zadaci, i valjda bi oni bili dani studentima na korištenje. Ja to gledam na slijedeći način: ova generacija ima čast generirati zadatke koje će buduće generacije proučavati.

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5848
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=5465
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=2865
Rolling Eyes


davi, ovo si ipak mogla napisati pod svojim accountom... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Ponavljam: ovo je prvi put da se polaže po ovakvom sustavu. Exclamation Prethodnih godina nikakvi lanci nisu postojali. Bio je sličan sustav, ali definitivno ne isti. Bitno različit, dapače. Smile Treba malo temeljitije pročitati postove na dotičnim linkovima, i one na koji su povezani sa njima.
Inače ignoriram anonimne postove, ali kada se naš vrli admin uključio u raspravu....

#22:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 9:32 sri, 16. 1. 2008
    —
kad je 2.zadaća i 2. kolokvij?

#23:  Autor/ica: plavookaLokacija: Zagreb PostPostano: 9:38 sri, 16. 1. 2008
    —
rekao je asistent u ponedjeljak na vježbama da će kolokvij biti negdje u 3. mjesecu..

#24:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 11:14 sri, 16. 1. 2008
    —
tek....super Very Happy

#25:  Autor/ica: plavookaLokacija: Zagreb PostPostano: 18:43 čet, 13. 3. 2008
    —
..koliko sam shvatila 2. kolokvij će sadržavat i teoriju.. pa me zanima koji dio teorije će biti? sve ili samo gradivo 2. kolokvija?

#26:  Autor/ica: SmithLokacija: {Tamo Gore}^{TM} PostPostano: 22:08 čet, 13. 3. 2008
    —
Do leme o pumpanju (zajedno s njom).

#27:  Autor/ica: MelkorLokacija: Void PostPostano: 22:20 čet, 13. 3. 2008
    —
Smith (napisa):
Do leme o pumpanju (zajedno s njom).

AFAIK, bez nje.

#28:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 23:13 čet, 13. 3. 2008
    —
hmm...a koliko će biti te teorije i u kojem obliku? i koliko je taj dio bitno rješiti?

#29: pomagala na 2. kolokviju Autor/ica: damirko PostPostano: 8:26 pet, 14. 3. 2008
    —
Da li mi netko može reći koja pomagala su dozvoljena za 2. kolokvij (s obzirom da je i teorija dio kolokvija)?

#30:  Autor/ica: Ivan911 PostPostano: 9:30 pet, 14. 3. 2008
    —
a kad je tocno kolokvij?

#31:  Autor/ica: IkiLokacija: Drzim se susedovog plota PostPostano: 19:09 pet, 14. 3. 2008
    —
Kolokvij je u pon 17.3.2008. u 18h

#32:  Autor/ica: alllliceLokacija: Zagreb PostPostano: 19:50 sub, 15. 3. 2008
    —
rat in a cage (napisa):
hmm...a koliko će biti te teorije i u kojem obliku? i koliko je taj dio bitno rješiti?


Asistent Jelaska je rekao da to ovisi o profesoru, al da bi trebalo biti izmedju 20 i 40 bodova.
Do leme o pumpanju, dakle bez nje.
Kolko sam shvatila, kolokvij se moze proci i bez toga. Dakle nije toliko bitna.

Sto se pomagala tice, pretpostavljam da se nece moci nista koristiti (za zadatke kao i zadnji put, a teorija bi trebala ukljucivati i dokaze); ali ovo nije provjereno..

#33:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 20:25 sub, 15. 3. 2008
    —
Thank you hvala puno na odgovoru. već sam mislio da mi nitko neće odgovorit na pitanje. Smile



Forum@DeGiorgi -> Matematička teorija računarstva


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin