Stop devastaciji Cvjetnog trga i Donjeg grada!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#21:  Autor/ica: k8yvis PostPostano: 13:39 ned, 3. 2. 2008
    —
Gle, možda je zvučalo prepesimistično i to je definitivno krivi način razmišljanja. Vjerojatno je, da sam u to vrijeme bila u Zgbu, da bi se prošetala do tamo, jer se iovako sama po sebi budim oko 8 a.m. Embarassed
I treba u ovoj državi pod hitno nešto napravit ali to nije moguće dok god na izborima biramo od dva zla manje zlo. (opet samo mišljenje Wink )
Pozzz
Rekoh da ću se maknut odavde, al mi ne ide... Laughing

#22:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 15:53 ned, 3. 2. 2008
    —
Eto, ja sam lijen dici se u 10 da bih u 11 lupao po loncima... Embarassed Ali, postoji drugi vid pritiska, IMO daleko korisniji ako ga prihvati mnogo ljudi i to je moj angazman: poducavanje svih koji zele slusati... Smile

Kako napisah gore: izbori su ono gdje kaznjavate politicare sto su vas ignorirali. Very Happy Do izbora, prosvjedi se svode na njihovu milost da vas saslusaju... i u praksi gotovo da vise uopce ne funkcioniraju, jer politicari znaju (iz iskustva) da ih necete kazniti na izborima... Sad

Dakle, sto raditi do izbora? Think Pratite tko sto radi i tko sto prica i za sto netko glasa (glasuje?). Smile Pamtite im to i onda na izborima zaokruzite mudro, a ne demagoski (kako to mnogi ljudi rade). Smile

Da se razumijemo: ne "cimam" niti za jednu opciju. Smile Hoce li netko zaokruziti HDZ, SDP, HSP, HNS,... nije moja briga; samo zelim da mi zna odgovoriti na pitanje "Zasto bas njih?" sa iole suvislim argumentima (ne, "oni su veliki Hrvati" ili "zato sto necu one lopove" nisu argumenti Razz). Wink

Konkretno, evo kako se tko postavio po pitanju Cvjetnog trga. Smile Procitajte, vidite s kim se i koliko slazete... stvarajte svoj stav prije nego vas udare predizbornom kampanjom! Drzim prodike

I neka nam je sretno (ili barem sretnije) na buducim izborima... Wink



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin