upis u ljetni semestar 2009.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#21:  Autor/ica: mischa PostPostano: 19:52 pet, 27. 2. 2009
    —
ja sam se 2006./7. prebacila na nastavnički smjer, bez plaćanja. sad sam 3. godina. prošle godine sam upisala kolegij s više godine u ljetnom semestru, ali su se poklapala predavanja pa ga nisam mogla poloziti. jel netko u takvoj situaciji? ne znam dal sad moram placat za taj kolegij..?

#22:  Autor/ica: matka PostPostano: 11:30 pon, 2. 3. 2009
    —
ja sam bila u referadi...i pitala sam dal ja trebam platiti ljetni semestar...zimski sam platila u 10. mjesecu...i onda sam dala
indeks i teta u referadi mi je rekla da ja nebi trebala uopće platiti
ljetni semestar jer sam u zimskom dala sve ispite...tak da meni više
nikaj nije jasno...

#23:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 11:37 pon, 2. 3. 2009
    —
po meni, ako imaš već položene sve prethodnike za sve predmete u ljetnom semestru te sve predmete u ljetnom semestru upisuješ 1.put, onda nemaš što plaćati...
samo nagađam, to mi je logično...


Zadnja promjena: marijap; 11:42 pon, 2. 3. 2009; ukupno mijenjano 1 put.

#24:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 11:38 pon, 2. 3. 2009
    —
@matka: Ako sve kolegije u ljetnom semestru upisujes prvi put, onda - mislim - ne placas nista. Smile Ako nesto ponovno upisujes, onda mislim da su tete pogrijesile... bolje za tebe. Wink

#25:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 12:49 pon, 2. 3. 2009
    —
Ovisi da li si upisala ove godine ili prethodnih Wink

Pročitati ovo: http://www.math.hr/Default.aspx?art=2926&sec=279

#26:  Autor/ica: ivaaa4 PostPostano: 19:20 pon, 2. 3. 2009
    —
zašt ja nemogu preko studomata upisat premete? jedino mi da da tjelesni upišem...jel još nije u studomat uneseno ili?

#27:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 19:26 pon, 2. 3. 2009
    —
pogledaj podaci o studentu → status predmeta pa ces vidit sta ti je upisano a sta ne...

ocjene do 6.3. moraju biti unesene tako da malo pricekaj ako jos nije Wink

ni meni nije sve uneseno Smile



...al jos nisan sve ni polozila Rolling Eyes

#28:  Autor/ica: prove22 PostPostano: 14:58 pet, 6. 3. 2009
    —
za algebarske strukture je prethodnik linearna algebra 2 (govorimo o nastavničkom msjeru)?
u studomatu mi je upisana la2 da je položena ali mi kaže da ne mogu upisati algebarske strukture jer nemam kolegije prethodnike? jel se nešto mjenjalo s tim prethodnicima?

#29:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 15:07 pet, 6. 3. 2009
    —
Mene isto pitanje muci. Navodno ne mozemo "rastaviti" modul, moras upisati modul iz zimskog pa onda njegov ljetni, a ne ljetni pa nagodinu njegov zimski. A zapravo se jos nista ne zna. Treba poslati mail prodekanu da li se to moze napraviti i da li moram pisati i placati molbu za to ili ne. Jer ako mi ni molba nece pomoci da to upisem onda uzalud i placanje 100kn za nju.

Edit:Upravo sam poslala mail prodekanu pa cu javiti odgovor kada ga dobijem! Wink

#30:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 15:36 pet, 6. 3. 2009
    —
Liddy (napisa):
Navodno ne mozemo "rastaviti" modul, moras upisati modul iz zimskog pa onda njegov ljetni, a ne ljetni pa nagodinu njegov zimski.


tako je bilo uvijek, zato se zove modul. A pošto je u godini prvo zimski semstar pa tek onda ljetni, moraš prvo upisati kolegij u zimskom pa onda u ljetnom. Ne kužim u čemu je problem, tj zašto bi provo upisali kolegij u ljetnom pa onda u zimskom?

#31:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 15:40 pet, 6. 3. 2009
    —
Zato sto je La2 predhodnik za oba, a posto smo sada tek polozili LA2 imamo sve predhodnike TEK sada polozene za to zasto to nebi odlusali i polozili, pa nagodinu jedan ispit manje imamo Wink

#32:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:44 pet, 6. 3. 2009
    —
VVS je u ponedjeljak, pa se obratite i predstavnicima da vide moze li se tu ista. Smile Realno, ne vidim zasto se to ne bi moglo kod onih modula gdje prvi i drugi kolegij nisu povezani (ako takvih uopce ima), no tamo gdje jesu (prvi je prethodnik drugome), jasno je da nema zamjene redosljeda. Smile

#33:  Autor/ica: marijapLokacija: zg PostPostano: 16:49 pet, 6. 3. 2009
    —
@tihana, meni bi bilo svejedno odslušati bioinformatiku i mat.metode u biologiji tim redom, dok ne mogu zamisliti da npr. numeričku analizu 1 i 2 slušam obrnutim redoslijedom Very Happy

#34:  Autor/ica: prove22 PostPostano: 17:33 pet, 6. 3. 2009
    —
tko su predstavnici i kako ih kontaktirati? Embarassed

#35:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 18:11 pet, 6. 3. 2009
    —
Popis predstavnika, s time da mislim da je Blizzard shef. Smile U VVSu sjede on i pinkgirl. Cool

#36:  Autor/ica: tihanaLokacija: Zagreb PostPostano: 20:14 pet, 6. 3. 2009
    —
Liddy (napisa):
Zato sto je La2 predhodnik za oba, a posto smo sada tek polozili LA2 imamo sve predhodnike TEK sada polozene za to zasto to nebi odlusali i polozili, pa nagodinu jedan ispit manje imamo Wink


stvarno! Shocked tu nešto ne štima, definitivno kontaktirajte stud.predst.

#37: Odgovor Autor/ica: Liddy PostPostano: 8:27 sub, 7. 3. 2009
    —
Evo procitah mail:

Citat:
O tom pitanju razgovarat cemo na sjednici Vijeca voditelja studija
u ponedjeljak 9.3. Osobno smatram da zahtjev ima smisla, ali ovaj
cas ne znam ima li smisla da pisete molbu. Mozda u ponedjeljak odlucimo
da takve upise necemo odobravati ili da cemo ih odobravati automatski,
tj. da cete upis moci i sami provesti na studomatu. U oba slucaja molba
ne bi imala smisla.

Pozdrav,

Vedran Krcadinac (voditelj preddiplomskog nastavnickog studija)


Cekamo VVS Very Happy

#38:  Autor/ica: tammy PostPostano: 8:32 sub, 7. 3. 2009
    —
Kad će biti unesene sve ocjene u studomat? Rolling Eyes

#39:  Autor/ica: Alisa PostPostano: 11:29 sub, 7. 3. 2009
    —
Da li će se u ponedjeljak na VVS raspravljeti i o inžinjerskom smjeru? Jer dosta nas ima sličan problem, naime svi imamo prethodnike za Bioinformatiku (EM2) ali ju ne možemo upisati na studomatu jer nismo u zimskom semestru upisali Mat.mod. u biologiji (za koji je prethodnik bio MA2, koji nismo imali položen). Odnosno da li treba posebno kontaktirati studentske predstavnike mailom da im se napomene da i to ispitaju na VVS??

#40:  Autor/ica: krcko PostPostano: 11:34 sub, 7. 3. 2009
    —
tammy (napisa):
Kad će biti unesene sve ocjene u studomat? Rolling Eyes


Vec jesu za sve kolegije koji su do jucer poslali ocjene. U ISVU ih ubacuje turbo Marina O-kay!

Added after 1 minutes:

Alisa (napisa):
Da li će se u ponedjeljak na VVS raspravljeti i o inžinjerskom smjeru?


Naravno, to je isti problem. Zato je pitanje i doslo na VVS (da budu isti kriteriji za sve studente).



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin