Usmeni
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)

#21:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 16:47 pon, 25. 1. 2010
    —
tak sam i ja shvatil Very Happy

#22:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 17:21 pon, 25. 1. 2010
    —
Ne dižem paniku... ali sad je do mene došlo da (nadam se da nije istina) su se profesor i asistenti krivo razumjeli, te da je obavijest na stranici krivo postavljena.

Što bi značilo da bi usmeni trebali biti sutra ili prekosutra.

Ako je i stvarno došlo do misunderstandinga, trebali bi pomaknuti termine na, barem, sljedeći tjedan...

Ili jednostavno svima podjele svih 20 bodova s usmenog i priča gotova Laughing Laughing Laughing

#23:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 17:23 pon, 25. 1. 2010
    —
a kad bi onda trebali znat za usmeni??
jel taj tvoj izvor jos nesto rekao? Wink

#24:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 17:40 pon, 25. 1. 2010
    —
kakt00s (napisa):
Ne dižem paniku... ali sad je do mene došlo da (nadam se da nije istina) su se profesor i asistenti krivo razumjeli, te da je obavijest na stranici krivo postavljena.

Što bi značilo da bi usmeni trebali biti sutra ili prekosutra.

Ako je i stvarno došlo do misunderstandinga, trebali bi pomaknuti termine na, barem, sljedeći tjedan...

Ili jednostavno svima podjele svih 20 bodova s usmenog i priča gotova Laughing Laughing Laughing

praktički niko ništa ne zna....
inače, slažem se s tobom oko boldanoga Very Happy

#25:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 18:49 pon, 25. 1. 2010
    —
Dobro sam rekao gore...

Jedna kolegica je bila kod profesora jer ju je zanimalo zašto nema popisa a već je prošlo nekoliko dana otkad su rezultati ispravljeni.

Očito asistenti nisu dobro shvatili profesora...

Uglavnom... još je nadodao da što više ljudi dođe sutra ili prekosutra... planirano ispitivanje je cca. 7 ljudova/sat

Ja samo prenosim poruku kako sam čuo... ne tvrdim niti potvrđujem ništa Razz

#26:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 18:58 pon, 25. 1. 2010
    —
ne zna se ko pije, ko časti Very Happy

#27:  Autor/ica: daisy PostPostano: 19:04 pon, 25. 1. 2010
    —
neeeeee Surprised
jel itko ide sutra???

#28:  Autor/ica: jejo PostPostano: 19:16 pon, 25. 1. 2010
    —
ja ne. ako na stranici pise da ce termin biti poznat TEK u uto ili sri, onda to znaci da tad sigurno nije usmeni. to sto se oni nisu razumijeli nije moja, odnosno nasa greska, nego njihova.
zbog toga jer su oni stavili takvu obavijest na stranici, ja sam se zapisala za usmene iz drugih predmeta.

tako da, svi koji cete ici odgovarat, sretno vam Smile

#29:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 19:21 pon, 25. 1. 2010
    —
jejo (napisa):
ja ne. ako na stranici pise da ce termin biti poznat TEK u uto ili sri, onda to znaci da tad sigurno nije usmeni. to sto se oni nisu razumijeli nije moja, odnosno nasa greska, nego njihova.
zbog toga jer su oni stavili takvu obavijest na stranici, ja sam se zapisala za usmene iz drugih predmeta.

tako da, svi koji cete ici odgovarat, sretno vam Smile


U pravu si. A i druga stvar... ako se to već doznalo danas, mogli su stavit obavijest na stranicu da je došlo do greške... te da nas se moli, tko može, da dođemo sutra i prekosutra na usmeni.

To što je jedna osoba bila kod profesora ne znači da je sad stvar čista. Ne može ona svima javit. Nismo mi razred pa da se svi znamo.

Čudno kako nitko od asistenata nije uočio ovaj thread i problem koji se stvorio... Nitko ništa ne komentira Smile

#30:  Autor/ica: tammy PostPostano: 19:32 pon, 25. 1. 2010
    —
Službena stranica (napisa):
Usmeni su u utorak 26.1. i srijedu 27.1. od 8:30 na dalje.

#31:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 19:33 pon, 25. 1. 2010
    —
samo ovo mogu reć...

Very Happy

#32:  Autor/ica: pajsonLokacija: ZAGREB PostPostano: 19:35 pon, 25. 1. 2010
    —
me: iam još jedno pitanje
kaj mi sami dolazimo na usmene
ili postoji nekakav red
Sent at 7:32 PM on Monday
Filip: ne postoji red Smile
sad me je profesor nazvao, pa ne mozemo ljude sutra rasporedzivati, posto mozda nece vidjet
ali bolje da tko moze izadze sutra, jer ce biti manja guzva

evo mog razgovora sa Filipom!!

#33:  Autor/ica: tammy PostPostano: 19:38 pon, 25. 1. 2010
    —
Rolling On the Floor Laughing

#34:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 19:47 pon, 25. 1. 2010
    —
No...nije nam/vam neka isprika to kaj su nam danas rekli da je usmeni sutra i preksutra...to je ona fora...cijeli semestar ste imali za uciti... Very Happy
A nista...idemo uciti...ja idem u srijedu pa kak bude bude...tko bude sutra isao neka javi kak je bilo Smile

#35:  Autor/ica: jejo PostPostano: 19:48 pon, 25. 1. 2010
    —
nije, ali imam usmene iz drugih predmeta pa Smile

#36:  Autor/ica: Liddy PostPostano: 19:50 pon, 25. 1. 2010
    —
A i za njih smo imali cijeli semestar Very Happy
Ali kada smo kampanjci...uvijek si govorim...drugi puta cu pametnije...sama sebe varam Smile

#37:  Autor/ica: malari PostPostano: 20:50 pon, 25. 1. 2010
    —
da... i mi bi kao trebali doc u 8 i 30 i cekat cijeli dan da dodemo na red...kao da nemamo druge ispite..

#38:  Autor/ica: Antonija PostPostano: 20:51 pon, 25. 1. 2010
    —
jel postoji mogucnost da se to odgodi na ponedjeljak ili tako nesto??
ljudi su tek sad vidjeli da su sumeni sutra. da smo ucili neznam kako (a nismo nikako), ne stignes bas previse ni ponovit od 8 navecer do pola 9 ujutro. Rolling Eyes

#39:  Autor/ica: malari PostPostano: 20:59 pon, 25. 1. 2010
    —
a ako nam predavanja pocinju 15. onda bi trebali imat pravo do 12.2. moc odgovarat..

#40:  Autor/ica: TiborLokacija: under the open skies PostPostano: 21:45 pon, 25. 1. 2010
    —
ko sutra ide? Very Happy Laughing...inače, ovo sve je ispalo vrlo vrlo loše najblaže rečeno... Laughing



Forum@DeGiorgi -> Kombinatorna i diskretna matematika (nastavnički smjerovi)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 4.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin