Zakon Brojeva
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš

#21:  Autor/ica: goranm PostPostano: 23:20 pon, 23. 11. 2009
    —
ante003 (napisa):
Ja imam skinute sve epizode pa pogledam 5,6 zaredom Very Happy

psssst...nemoj da te vsego čuje! Pogledao sam sve epizode Housa, tako da sad nemam izbora nego čekat svaki tjedan novu.
nameless (napisa):
ma bezvze je i to, kadgot neko ima bolest, il je autoimuna, tumor, il infekcija, i onda nikad niije infekcija

Ili lupus Laughing Čak su se i sami sa sobom isprdali u jednoj epizodi kad je House držao bočicu vicodina sakrivenu u nekakvoj knjizi o lupusu jer "it's never lupus".

A ima i fora sajt na kojem jedan doktor komentira medicinu: http://www.politedissent.com/house_pd.html

#22:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:49 sub, 28. 11. 2009
    —
Off-topic

krcko (napisa):
Kajaznam. Zadnji put kad sam provjeravao ja sam komutirao s adjungiranim krckom.




Very Happy

#23:  Autor/ica: bozidarsevoLokacija: Samobor PostPostano: 23:08 pet, 18. 12. 2009
    —
house je po meni i manje realan od zakona brojeva...jer oni doktori u njegovom, svaki je specijalist za sve...ispada da su svi specijalizirali sve grane medicine...a u onoj bedastoj "uvod u anatomiju", presmešno..da sam doktor, sram bi me bilo....

#24:  Autor/ica: Azure PostPostano: 14:44 pet, 29. 1. 2010
    —
Pa Wilson iz House-a je zapravo trebao gumiti u zakonu brojeva.

Neznam sad tocno kojeg lika.


Kad smo vec kod nerealnog, ja gledam Mentalist, vrhunska serija.

~Azure

#25:  Autor/ica: shumi1 PostPostano: 14:49 pet, 29. 1. 2010
    —
Mentalist je izvrsna serija.
Bavi se Neuro-lingvističkim programiranjem, samo mi je žao da se gledatelje serije ne upućuje detaljno sa prepoznavanjem NLP-a u svakodnevnom životu (posebno u medijima).

Inače nađoh nedavno izvrstan video o NLP-u: http://www.youtube.com/watch?v=iTIw7FEg85E

#26:  Autor/ica: Azure PostPostano: 18:13 pet, 29. 1. 2010
    —
ne bavi se SAMO NLP-om.

Glavni lik je bivši varalica, tj 'medij'. Ima iznimne sposobnosti u u svim poljima psihološke manipulacije, NLP je samo dio toga.

No, nazalost, istina je da velik dio stvari prikazanih u seriji nije moguc, kao i u ostalim slicnim serijama. No i dalje je veoma zanimljiva stvar i jako jako odlicna serija.

#27:  Autor/ica: oblak24 PostPostano: 15:47 ned, 31. 1. 2010
    —
goranm (napisa):
Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno imao problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.

zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. Laughing
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...

#28:  Autor/ica: Sari PostPostano: 18:07 ned, 31. 1. 2010
    —
eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld Very Happy
od nehumoristicnih serija obozavam Dextera Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

#29:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 18:19 ned, 31. 1. 2010
    —
The Office (UK) > The Office (US) Smile

#30:  Autor/ica: oblak24 PostPostano: 18:37 ned, 31. 1. 2010
    —
Atomised (napisa):
The Office (UK) > The Office (US) Smile

nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove Smile

#31:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 19:00 ned, 31. 1. 2010
    —
oblak24 (napisa):
Atomised (napisa):
The Office (UK) > The Office (US) Smile

nisam gledala UK verziju ali ni ne zanima me jer mi je US verzija odlična pa si neću kvariti dojmove Smile


A ja sam probao američku verziju, ali nije mi to to... Možda da britanska verzija ne postoji. Very Happy

#32:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 22:29 ned, 31. 1. 2010
    —
Sari (napisa):
eeee, tocno The Office je nenormalno smjesna serija, jedna od najboljih humoristcnih serija, uz neke klasike kao sto je Seinfeld Very Happy

The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija

#33:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 23:12 ned, 31. 1. 2010
    —
Milojko (napisa):

The big bang theory
imali su par gaf epizoda sad treću sezonu, al inače preubijačina serija


predobri Smile
navukla san se u vrime prvih kolokvija i sad iz tjedna u tjedan iscekujen nove epizode i ponovo gledan stare Smile))

#34:  Autor/ica: kakt00sLokacija: :ɐɾıɔɐʞoן PostPostano: 0:26 pon, 1. 2. 2010
    —
The Office US (puno bolji od UK)

Inače ne volim serije... ali LOST je nešto presavršeno... cijelo vrijeme se ništa nezna... eto... za 2 dana upravo počinje zadnja sezona... tako da će valjda nešto pojasniti Smile


Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.

#35:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 0:55 pon, 1. 2. 2010
    —
e, a ja sam na blinkx.com našao seriju Boy meets world XD kad sam bio klinac to mi bila baš kikes serija

ljudi, malo oftopičarimo ovdje. čudim se da već nije netko iz admin-crew-a reagirao

#36:  Autor/ica: domokun PostPostano: 2:42 pon, 1. 2. 2010
    —
oblak24 (napisa):
goranm (napisa):
Ono sto mi je bzvze u većini serija (a tu upada i zakon brojeva) je to što likovi skoro pa nikada nisu ljudi, nego gotovo pa idealizirana verzija čovjeka.

Najveće mane koje sam mogao ustanovit u jedno 7 do 8 pogledanih epizoda je da je Charlie sramežljiv, brat mu ima opasan posao kojim je preokupiran, a Larry je navodno imao problem s kockanjem. I to je to.

A nije da nisu imali primjera genijalaca iz stvarnog života koji su imali ozbiljne karakterne mane.

zato je meni serija The Office (US verzija) nenormalno dobra serija. ok, tam idu u drugu krajnost. običan čovjek ne da nije idealiziran već je totalno čaknut.. Laughing
ali i dalje mi je gušt to gledati. na neke se scene kidam satima...


hahahahaha, najvece vristanje ikad! Esss Michael je najmutaviji lik da nekad ne vjerujem!
Prejaka serija. Very Happy Very Happy Very Happy

#37:  Autor/ica: oblak24 PostPostano: 12:10 uto, 2. 2. 2010
    —
kakt00s (napisa):
Btw... preporučujem seriju "Lie to me". Glavna ulogu ima Tim Roth koji radi u agenciji koja pomaže FBI-u ili tak nečemu u istragama. Bave se samo mikroizrazima lica. Otkrivanje laži preko malih tikova/trzaja na licu.

Tim Roth!! obožavam tog tipa!!!!! kak mi je genijalan sa tom svojom facom. u rangu Al Pacina! (samo kaj mi Al Pacino u filmovima sve više nalikuje na dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak Rolling Eyes )
@domokun, dašta da je. Laughing michael je car!

on t: Zakon brojeva, serija u kojoj pretjeruju u nekim stvarima. pogotovo kad vidim onog malog žgoljavca koji se previše uživio u ulogu genijalca pa kad krene onako kakti razmišljati na glas i ono, jadan, ne može vidjeti svijet očima prosječnog čovjeka...

mah daj poštedi me, mislim si... Very Happy

#38:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 13:02 uto, 2. 2. 2010
    —
oblak24 (napisa):
dobrog, starog, brbljavog, dosadnog vudija alena. bljak Rolling Eyes


Ej!! Confused

Mislim, Woody Allen je super. Smile

#39:  Autor/ica: krcko PostPostano: 21:14 uto, 2. 2. 2010
    —
Hja, star je. Hja, brbljav isto je. Hja, dosadan isto zna bit Wink

#40:  Autor/ica: AtomisedLokacija: Exotica PostPostano: 21:26 uto, 2. 2. 2010
    —
Ma nisam ni ja neki teški obožavatelj, ali svako malo netko izjavi da je dosadan i(li) iritantan pa se moram bar ja pobuniti. Very Happy
Uostalom, osobu s mog avatara navodi kao jednog od glavnih uzora. Razz

Btw, sad sam guglao da vidim koliko ima godina... Rođen je 1935., nisam znao da je već toliko star. Shocked

Brbljavost nije upitna. Laughing



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin