tb predavanja i vjezbe
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> (Elementarna) teorija brojeva

#21:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 21:30 ned, 11. 4. 2010
    —
najbolje ti je prati primjer 2.10 iz skripte Wink

#22:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:46 ned, 11. 4. 2010
    —
ova rjesenja x1 i x2 "pogodim" ili...?

#23:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 21:54 ned, 11. 4. 2010
    —
ako misliš (po primjeru 2.10) na ovo x==1(mod7) x==5(mod7) to dobiješ tako da u kongruenciju iznad toga uvrštavaš brojeve od 0 do 6 i vidiš za koje odgovara

#24:  Autor/ica: behemont PostPostano: 11:49 pon, 12. 4. 2010
    —
oce li imati tko preko 50%? Crying or Very sad

#25:  Autor/ica: slash PostPostano: 12:47 pon, 12. 4. 2010
    —
behemont uopce nisi zanimljiv, dapace...

#26:  Autor/ica: behemont PostPostano: 17:13 pon, 12. 4. 2010
    —
onda kreni glavu Razz

#27:  Autor/ica: mini PostPostano: 20:36 pon, 12. 4. 2010
    —
behemont (napisa):
oce li imati tko preko 50%? Crying or Very sad


ovaj kolokvij je baš bio Very Happy

nekako moram priznat da me jedino zasmetalo korištenje svih mogućih i nemogućih materijala (neću sad nabrajat sva Very Happy). bilo je dopušteno, al šta ja znam, meni je bilo neugodno koristiti išta s obzirom da je kolokvij bio isti kao prošle dvije godine i o tome smo bili obavješteni. no dobro, svako radi onako kako misli da je za njega najbolje Wink
e da, jednom sam prepisala zadatak od kolege ispred i to me grizlo neko vrijeme Laughing
lastane, jesam li normalna?

p.s. sorite na offu

#28:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 22:25 pon, 12. 4. 2010
    —
behemont (napisa):
oce li imati tko preko 50%? Crying or Very sad


pa šta nisu bili dobri dojmovi iza kolokvija?

p.s. evo podigla sam ti karmu/sarmu/što već da ne budeš u minusu... vidim da te to muči Very Happy

@slash: pa bar bi ti trebao imat razumijevanja za ljude s neobičnim smislom za humor, sićaš se kad si se poigrao s živcima jadnih nas koji smo čekali rezultate nekog kolokvija, difraf ili tako nešto je bilo..? Very Happy Wink

#29:  Autor/ica: behemont PostPostano: 22:35 pon, 12. 4. 2010
    —
bas lijepo od tebe Smile iako me to niti najmanje ne muci Very Happy

pravi dojmovi ce se vidjeti nakon kolokvija iz mjere Smile

#30:  Autor/ica: sanja86Lokacija: nigdjezemska PostPostano: 17:55 čet, 29. 4. 2010
    —
nisam bila zadnji put, pa ako mi može ko reći do kud smo došli sa vježbama i predavanjima kod profesora da stignem to proć do sutra. hvala

#31:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 18:01 čet, 29. 4. 2010
    —
na predavanju nisam ni ja bila, a što se vježbi tiče mislim da je primjer 4.4 zadnji... ako nije, onda nešto vrlo blizu toga Very Happy

#32:  Autor/ica: duje PostPostano: 18:08 čet, 29. 4. 2010
    —
sanja86 (napisa):
nisam bila zadnji put, pa ako mi može ko reći do kud smo došli sa vježbama i predavanjima kod profesora da stignem to proć do sutra. hvala

Na predavanjima je zadnje napravljen Teorem 4.5, a na vjezbama Primjer 4.4.

#33:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:01 sri, 19. 5. 2010
    —
sanja86 (napisa):
nisam bila zadnji put, pa ako mi može ko reći do kud smo došli sa vježbama i predavanjima kod profesora da stignem to proć do sutra. hvala


ako neko zna di smo stali bio bih zahvalan



Forum@DeGiorgi -> (Elementarna) teorija brojeva


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin