Usmeni ispit 2010.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Računarski praktikum 1

#21:  Autor/ica: TindarielLokacija: Zagreb PostPostano: 2:44 sub, 19. 6. 2010
    —
Treba li se javljati za ponedjeljak ako nisam bila u petak? Ili se podrazumijeva da će ljudi doći?

#22:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:39 sub, 19. 6. 2010
    —
Na vratima kabineta profesora je popis termina i trebaš se zapisati u koliko sati misliš doći. Ja sam bila jučer na usmenom, nisam se sama zapisala jer sam kasno vidjela obavijest na netu pa mi se nije dalo vraćati na fax, poslala sam prof mail i on mi je dao termin i javio mi kada moram doći. Pon je poprilično zauzet, sad vjerojatno neće baš svaki usmeni trajat točno u minutu pa možda uhvatiš mjesta negdje između termina, ako ne onda na kraju. Mislim da prof jučer nije provjeravao jel dolazimo po popisu jer sam i ja ušla ranije pošto nas je jako malo bilo jučer pa nije dugo trajalo, ali se svakako javi profesoru mailom da ti on da termin ako je i koji je ostao.

#23:  Autor/ica: Gost PostPostano: 9:57 sub, 19. 6. 2010
    —
pitanja postavljena na usmenom jucer? ako je netko uopce odgovarao... Wink

#24:  Autor/ica: Gost PostPostano: 10:29 sub, 19. 6. 2010
    —
Tindariel, ja san zapisana u 2 sata u pon, a necu doc. Ujutro ce mi prije doc upisat ocjenu pa ce mu rec da je moj termin slobodan. Dodi tada ako ti odgovara.

#25:  Autor/ica: bbroj PostPostano: 12:30 sub, 19. 6. 2010
    —
dal netko mozda zna mail asistenta puljića? Question

#26:  Autor/ica: Gost PostPostano: 12:40 sub, 19. 6. 2010
    —
Ko prvo piše na stranici kolegija pod zaposlenici. Ko drugo šta ste napali, profesor je ubrajao bodove iz dolazaka onoliko koliko kažeš da imaš (bilo bi lijepo da ne lažeš jer prof to može kasnije provjeriti), uostalom ni bioinf ni dolasci nisu ubrojani a ljudi već imaju ocjene, ti stvarno misliš da nikome nije trebalo 10 bodova, svi su radije uzeli ocjenu manje?

#27:  Autor/ica: bbroj PostPostano: 12:47 sub, 19. 6. 2010
    —
??? o cemu ti pricas??
prvo,onaj mail nije aktivan. drugo,dal ocekujem nesto nenormalno kad pitam koliko sam dobio bodova dan ipo prije usmenog???

trece,ko je kriv sto ti bodovi nisu pribrojani?? ja?? ovi sto pitaju po forumu??

#28:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:58 sub, 19. 6. 2010
    —
bbroj (napisa):
dal netko mozda zna mail asistenta puljića? Question


nuno@math.hr

#29:  Autor/ica: Lafiel PostPostano: 20:16 sub, 19. 6. 2010
    —
Može kakvo pitanje koje se pojavilo na usmenom od onih koji su odgovarali? Smile

#30:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:23 sub, 19. 6. 2010
    —
sto je UML, pointer this, overloading... to su neka pitanja Wink

#31:  Autor/ica: TindarielLokacija: Zagreb PostPostano: 0:42 ned, 20. 6. 2010
    —
Anonymous (napisa):
Tindariel, ja san zapisana u 2 sata u pon, a necu doc. Ujutro ce mi prije doc upisat ocjenu pa ce mu rec da je moj termin slobodan. Dodi tada ako ti odgovara.


Hvala Smile

#32:  Autor/ica: Lafiel PostPostano: 14:02 ned, 20. 6. 2010
    —
Anonymous (napisa):
sto je UML, pointer this, overloading... to su neka pitanja Wink

Hvala, čisto me zanima tip pitanja da znam na što se koncentrirati. Smile

#33:  Autor/ica: MilojkoLokacija: Hilbertov hotel PostPostano: 16:30 ned, 20. 6. 2010
    —
e da, jel se ovih pet dodatnih bodova na račun baza odnose na onu bazu što smo pisali u MySql-u ili na peticu iz tog kolegija? nekak mi je nelogično ovo drugo jer većini još uvijek nije poznata ocjena

#34:  Autor/ica: bozidarsevoLokacija: Samobor PostPostano: 18:09 ned, 20. 6. 2010
    —
a jel može netko opisat kak usmeni izgleda?
kaj izvlačimo pitanja ili? i kolko to traje?

#35:  Autor/ica: Gost PostPostano: 18:24 ned, 20. 6. 2010
    —
dodatnih 5 bodova ja za ocjenu 5 iz izbornog Baze ili Bioinformatika, ljudi koji su na fizici ili kemiji kao izbornom su dobili zadatke neke koje trebaju napraviti za tih 5 bodova. Ni nama iz bioinf nisu poznate ocjene.

#36:  Autor/ica: Drake PostPostano: 16:38 ned, 27. 6. 2010
    —
Jel itko do sada pao taj usmeni, ono da ima izmedu 45 i 51 bod, da dode tamo, nezna nes i da ga prof rusi ?

#37:  Autor/ica: Tygy PostPostano: 22:29 ned, 27. 6. 2010
    —
ako je usmeni sutra ujutro, mislim da je vrijeme da to otkrijemo... Idem spavat uskoro, pa da namjestim budilicu Smile



Forum@DeGiorgi -> Računarski praktikum 1


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin