gradivo bioinformatike
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bioinformatika

#21:  Autor/ica: ivanaaaa PostPostano: 0:14 sri, 13. 2. 2013
    —
ecan (napisa):
Nisam bio na bioinformatici u pon pa ako bi netko bio dobar i napisao ovdje obavijesti od profesora. Zanimaju me termini predavanja i vježbi i dali je obavezno dolaziti na predavanja. Ne živim u Zagrebu i nikako mi ne paše termin u pon i uto a onaj u cet od 4-6 mi je idealan. Netko je nešto spomenuo da se vježbe dijele na programiranje i seminare pa ako bi netko potvrdio ovu informaciju...


ništa nije obavezno Smile na webu bio-inf piše raspored po grupama, ko je kad...datumi itd.

nego, mene zanima, kolko su teški oni programi koji se rade na predavanju, a ne na vježbama, za položit kolegij preko toga? jel to nešt PREteško il ipak ne Very Happy

#22:  Autor/ica: feniks PostPostano: 22:00 ned, 17. 2. 2013
    —
Bio bih zahvalan ako ima netko tko je programirao u pythonu kod profesora na vjezbama koje drzi, pa ako bi htio podijeliti s nama koliko je to zahtjevno, je li tesko te treba li uloziti podosta vremena za shvacanje sintakse pythona i rjesavanje tih programa?
Hvala unaprijed.

#23:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 17:43 pon, 18. 2. 2013
    —
s desne strane imas kucicu u kojoj pise prijava i kliknes na rijec ovdje. onda se ulogiras sa username.math@pmf.hr i passwordom (username i pass su ti ko za praktikume)

onda lijepo cekas da vas prof sve doda na taj divni merlin i onda ce ti se pojaviti s lijeve strane negdje kolegij



Forum@DeGiorgi -> Bioinformatika


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin