Termini 1. kolokvija 2010/2011.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Objektno programiranje (C++)
Koji termin kolokvija vam vise odgovara?
28.03.
50%
 50%  [ 22 ]
06.04.
50%
 50%  [ 22 ]
Ukupno glasova : 44


#21:  Autor/ica: addriana PostPostano: 14:57 čet, 17. 3. 2011
    —
I ja sam za 16.4. Very Happy

#22:  Autor/ica: Blatko PostPostano: 14:58 čet, 17. 3. 2011
    —
Subota!

#23:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 15:39 čet, 17. 3. 2011
    —
Poslao sam mail asistentu Puljiću, na žalost ne znam mailove profesorice ili asistenta Petričevića.

Iskopo i profin i asistentov mail, poslano svima. Smile valjda će bit pozitivan odaziv, da nije problem odgoditi toliko i subota Smile

držte fige Smile

Evo odgovor asistenta Puljića



"Proslijedio sam mail Vinku i Maji.

Mislim da bismo ipak trebali jos malo pricekati s terminom, jer je trenutno samo 11 studenata za subotu..."


Zadnja promjena: insane_raver; 16:28 čet, 17. 3. 2011; ukupno mijenjano 2 put/a.

#24:  Autor/ica: YMPLokacija: VINKOVCI PostPostano: 16:15 čet, 17. 3. 2011
    —
Mail asistenta Puljića je nuno@math.hr Wink

#25:  Autor/ica: Blatko PostPostano: 16:42 čet, 17. 3. 2011
    —
insane_raver (napisa):


Evo odgovor asistenta Puljića



"Proslijedio sam mail Vinku i Maji.

Mislim da bismo ipak trebali jos malo pricekati s terminom, jer je trenutno samo 11 studenata za subotu..."



koliko ja vidim barem 11 studenata želi subotu.

#26:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 16:50 čet, 17. 3. 2011
    —
da, dosad nema niti jednog protiv. no, valjda ce se bar jos nekoliko studenata oglasiti slazu li se sa prijedlogom za subotu!

mogli bismo sastaviti novu anketu, ali cini mi se da bi to bilo gubljenje vremena jer bi onda i ovih 11 opet trebalo glasati. no, mozete i ovdje ostaviti komentare slazete li se ili ne.

ajmo svi koji nisu odgovorili - pase li vam subota 16.04. za kolokvij? (ako ne, zasto ne)?

#27:  Autor/ica: YMPLokacija: VINKOVCI PostPostano: 19:09 čet, 17. 3. 2011
    —
Barem još 6 bi trebalo biti dosta jer će premašiti pola tako da... ja na žalost nemam ničiji broj ali ako znate nekoga tko bi želio odgoditi a nije to i napiso molim vas pošaljite mu poruku Smile)

#28:  Autor/ica: ljiljani PostPostano: 20:43 čet, 17. 3. 2011
    —
Defintivno subota 16.4. jos jedan glas Very Happy

#29:  Autor/ica: unforgiven PostPostano: 20:53 čet, 17. 3. 2011
    —
evo još jedan za subotu! Smile

#30:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:13 čet, 17. 3. 2011
    —
16.4. +1

#31:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 21:21 čet, 17. 3. 2011
    —
meni to bas ne odgovara, nazalost

14.4. i 15.4. moram bit u puli, i stvarno mi se neda doc 13.4. navecer kasno (jer prije ne mogu) ili jos gore 14. ujutro i 15.4. jurit nazad, osim sto je sasvim stresno, a sto nije pozeljno za kolokvij, doma nisam bio od bozica, pa bi i ostao koji dan vise, al recimo da to nije toliko bitno

bitno je to da 14. i 15. moram bit tamo (kad sam si uzimao obaveze, gledao sam kad ce bit kolokviji...) tako da mislim da stvarno nebi bilo u redu da bude tada, unutar kolokvijskog dvotjedna formalno gledano se nemam sta bunit dok mi se ne preklapa sa nekim drugim terminom, a za ovo, da ... Sad

#32:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 22:05 čet, 17. 3. 2011
    —
Znači jedan nije za.

Za sada 14 za , 1 protiv.

Skoro pola Smile
Još malo Smile

#33:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 23:16 čet, 17. 3. 2011
    —
Mislim da se ovdje ne radi o vecini ili ne. Kalendar nastave necemu sluzi. To sam gore pokusao objasniti.

#34:  Autor/ica: YMPLokacija: VINKOVCI PostPostano: 23:27 čet, 17. 3. 2011
    —
Da radi se o većini jer na žalost iako postoje tjedni za kolokvije postoje isto tako i predmeti koji se nagomilaju oko datuma predviđenog za kolokvije kao npr 29. i 30.03. ili 05.04 i 07.04. mislim fakultet ili studiraš ili ne i na tebi je hoćeš li ti polaziti predavnja i ići na kolokvije ili ne a kolokvijski su tjedni tu da se pišu kolokviji ukoliko nema kolizija a ovdje stvarno treba utrpati više ljudi i sa prediplomskog i diplomskog smjera pa je logično da ljudima paše više tjedan iza kolokvija jer imaju hrpu obaveza u kolokvijima tebe nitko ne tjera da ti pišeš taj kolokvij.

#35:  Autor/ica: jerry PostPostano: 0:34 pet, 18. 3. 2011
    —
Još jedan glas za 16.04. Wink

#36:  Autor/ica: Malina_1 PostPostano: 0:37 pet, 18. 3. 2011
    —
i ja sam za subotu 16.04. Smile

#37:  Autor/ica: finalniLokacija: Bloodbuzz Zagreb PostPostano: 2:13 pet, 18. 3. 2011
    —
YMP (napisa):
Da radi se o većini jer na žalost iako postoje tjedni za kolokvije postoje isto tako i predmeti koji se nagomilaju oko datuma predviđenog za kolokvije kao npr 29. i 30.03. ili 05.04 i 07.04. mislim fakultet ili studiraš ili ne i na tebi je hoćeš li ti polaziti predavnja i ići na kolokvije ili ne a kolokvijski su tjedni tu da se pišu kolokviji ukoliko nema kolizija a ovdje stvarno treba utrpati više ljudi i sa prediplomskog i diplomskog smjera pa je logično da ljudima paše više tjedan iza kolokvija jer imaju hrpu obaveza u kolokvijima tebe nitko ne tjera da ti pišeš taj kolokvij.


ovak nešto se više odnosi na tebe i 28. 3./6. 4. nego na Gina i 16. 4.
kolkogod mi bolje paso što kasniji termin, mislim da je uopće van rasprave da to nije u redu čim nekom ne paše (čak i bez obzira na to zašto mu ne paše).

#38:  Autor/ica: vinkoLokacija: PMF-MO 214 PostPostano: 3:45 pet, 18. 3. 2011
    —
Hajde da ja probam sada to sve sumirati. Dakle predviđeni termin kolokvija je bio 6.4, pa ste mi rekli da vam taj termin ne odgovara, jer taj tjedan već imate nekoliko kolokvija, pa smo pokušali dogovoriti termin ranije, 28.3, ali se kasnije onda ispostavilo da vama oko polovici to ipak ne odgovara.
Pa ste mi rekli da vam je profesorica rekla da kolokvij možemo pisati i kasnije (iako sam kasnije u razgovoru s njom utrvrdio da ste to jako izvukli iz konteksta).
Rekao sam vam da je meni svejedno, ali da mislim da su praktikumi zauzeti, te da ćemo teško naći termin i da bi to jedino subotom bilo moguće.
I zadnje što mislim da sam rekao da s njom dogovorite.

Eh sad... kad bi svima odgovarala subota, još bi morali dogovoriti s upravom faksa, jer faks subotom ne radi i zaključan je!

E da, još je i netko od vas poslao mail kolegi Puljiću u kojem kaže da ste se samnom dogovorili da se kolokvij piše u subotu 16.4, i u CC-u naveli mene i profesoricu, ali sa krivim mail-adresama.

Tako da... ja mislim da previše komplicirate, i da najbolje da se kolokvij ipak piše 06.4, kako je i predviđeno nastavnim planom. Ali ipak sve dogovorite s profesoricom na sljedećim predavanjima.

#39:  Autor/ica: Crazylamb1Lokacija: Albertane, Mars PostPostano: 10:00 pet, 18. 3. 2011
    —
Ne vidim zasto bi bio problem za subotu. Cesta je praksa da ako vecini pase pomjeranje kolokvija iza kolokvijskog tjedna onda se to i radi (sto znaci da si ostale planove prilagodjavas faksu, a ne faks planovima). Meni je plan bio ici taj vikend doma, ali ionako je vikend kasnije uskrs, pa ce se taj odlazak samo odgoditi za 1 tjedan. A tko stvarno ima nesto bitno (tj. MORA biti negdje kako je kolega naveo 14. i 15.) onda je na njemu da odluci a) hoce li ici tamo-vamo ili b) otkazat/odgodit obaveze zbog kolokvija ili c) ne izaci na kolokvij. Ako netko ima opravdan razlog odsustva (bolest i slicno) moze traziti naknadno da radi kolokvij - to vam je pravo.

Bolje je po meni termin koji (izgleda) ne pase jednoj osobi, nego bilo koji od ova dva termina koji ne pasu 50% osoba. No, nista, u srijedu, tko hoce neka dodje na predavanja, pa mozemo tamo sastaviti popis onih koji su za 28., 06. ili 16. i vidjeti gdje je vecina. Po meni je to najpostenije. Tko ne dodje na predavanja, nece imati pravo glasa i gotovo.

#40:  Autor/ica: GinoLokacija: Pula PostPostano: 10:48 pet, 18. 3. 2011
    —
Crazylamb1 (napisa):
(sto znaci da si ostale planove prilagodjavas faksu, a ne faks planovima)


kao sto sam rekao, to sam i napravio, izmedu ostalog, fax se nema subotom Exclamation

Crazylamb1 (napisa):
tko hoce neka dodje na predavanja


predavanja su ako nisi znala obavezna, da vjerojatno to nisi znala, buduci da ne dolazis, al bitno da se smatras na poziciji da mozes radit sta hoces

Crazylamb1 (napisa):
Tko ne dodje na predavanja, nece imati pravo glasa i gotovo.


a da nemaju pravo glasa svi koji inace nisu imali obicaj dolazit Question

nadalje, mislim da nije mjesto na predavanju da se o tome raspravlja, na predavanju bi se trebalo prolazit kroz gradivo....



Forum@DeGiorgi -> Objektno programiranje (C++)


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 7.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin