DZ iz MA1
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2

#21:  Autor/ica: goranm PostPostano: 18:01 sri, 12. 10. 2011
    —
PermutiranoPrase (napisa):

Je li ovo dovoljno za napisati:

Domena:




Slika:

Ili treba još detaljnije? Rekli su da pišemo u kolokvijima sve moguće detalje, kao da objašnjavamo djeci u vrtiću, pa sad....

Kako znaš da je slika baš to? Možeš li riječima objasniti zašto je to slika? Zašto 1, a zašto beskonačno? Zašto "[" i zašto ">"? Npr. zašto 0 nije u slici, a za x=3/2, f(x)=0? Zašto 1/2 nije u slici ako je f(11/8)=1/2?

#22:  Autor/ica: Shaman PostPostano: 18:06 sri, 12. 10. 2011
    —
u 7. zadatku trebas stavit da su oba rijesenja jednadzbe iz intervala -2,4,
a x1/2= (2lambda +- (korijen od 4 lambada^2 -4 lambda^2 +Cool)/2
i sad rijesis dvije nejednadzbe -2<x<4 i na kraju presjek rjesenja.

Added after 58 seconds:

umjesto smjeska ide 4 sry Ehm?

#23:  Autor/ica: logikaus PostPostano: 18:08 sri, 12. 10. 2011
    —
e da, tu sam zapela
nisam bila ziher jel ide -2<x<4 -.-
hvala Smile

#24:  Autor/ica: Shaman PostPostano: 18:14 sri, 12. 10. 2011
    —
u 15. zadatku trebas imati uvjete, pod korijenom uvijek treba biti vece jednako 0

Added after 1 minutes:

ufff, fulo sam sry nisam vidio da je neparan korijen sry

#25:  Autor/ica: marička PostPostano: 9:32 čet, 13. 10. 2011
    —
kad moramo predati zadacu? jel mozemo sljedeci tjedan u ponedjeljak ili je u petak zadnji rok??
hvala

#26:  Autor/ica: PermutiranoPrase PostPostano: 18:29 čet, 13. 10. 2011
    —
Puno vam hvala! Smile

Edit: tek sad vidjeh da ima i na drugoj stranici toga.
@Goranm: Ups, tek sad vidim glupe greške, brzinski rješavah i pisah pa ih ne uočih prije. Idem pokušati to ljepše i točnije zapisati pa se javim. Hvala! Smile

#27:  Autor/ica: kikotaLokacija: Dalmacijaa <3 PostPostano: 13:53 sub, 15. 10. 2011
    —
Postoje li negdje samo rezultati domaće zadaće iz analize, čisto da mozemo provjerit, bez ikakvog postupka??'

#28:  Autor/ica: chiko PostPostano: 14:33 ned, 16. 10. 2011
    —
Mene isto zanima do kad se treba predati zadaće na vježbama kod asistenta Kovača. Grupa A-F.

#29:  Autor/ica: vjekovac PostPostano: 14:58 ned, 16. 10. 2011
    —
chiko (napisa):
Mene isto zanima do kad se treba predati zadaće na vježbama kod asistenta Kovača. Grupa A-F.


Rok za predaju domacih zadaca je cetvrtak 20.10. na vjezbama.
Dakle, 5 zadataka po vlastitom izboru iz svake od dviju zadaca.

#30:  Autor/ica: hendrix PostPostano: 15:58 ned, 7. 10. 2012
    —
Da ne otvaram novu temu, dignut ću prošlogodišnju jer je zadaća ionako ista, pa se možda neka (česta) pitanja neće ponavljati.

Uglavnom, u zadavanju prve nejednakosti u 18. zadatku (DZ1) se potkrala greška (bolje reći, typo Smile )...

U nazivniku s desne strane piše [tex]a+b+a[/tex], a vrlo je očito da bi trebalo pisati [tex]a+b+c[/tex].

I još, manje bitno, ali nek se nađe, u 24. zadatku se pri postavljanju zadatka spominje kvadratna sredina, a dalje se radi s harmonijskom. (Jasno, sve ovo dalje stoji, samo nije kvadratna sredina. Very Happy )

#31:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 9:40 pon, 8. 10. 2012
    —
hendrix (napisa):
Da ne otvaram novu temu, dignut ću prošlogodišnju jer je zadaća ionako ista, pa se možda neka (česta) pitanja neće ponavljati.


Rješavamo iste zadaće kao prošle godine? :O Zašto ne stavljaju obavijesti o zadaćama na forum i/ili na stranice kolegija? Ja se stalno pitam kad će biti prva zadaća.

#32:  Autor/ica: hendrix PostPostano: 9:55 pon, 8. 10. 2012
    —
Koliko sam ja skužio, zadaće iz MA su iste već 4-5 godina (barem). Very Happy

A obavijest o istima se daje na vježbama... Smile

#33:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 9:56 pon, 8. 10. 2012
    —
hendrix (napisa):
A obavijest o istima se daje na vježbama... Smile


Mrzim ovu rečenicu. Laughing

#34:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 11:33 pon, 8. 10. 2012
    —
Ajd ako netko zna koliko i (eventualno) kojih zadataka treba riješiti kod Kazalickog i dokad treba predati, neka kaže. Bio bih jako zahvalan. Smile

#35:  Autor/ica: PoparaLokacija: Zadar/Zagreb PostPostano: 15:31 pon, 8. 10. 2012
    —
Bio sam na svim vježbama i nije još spominjao zadaće.

#36:  Autor/ica: PoparaLokacija: Zadar/Zagreb PostPostano: 19:47 čet, 11. 10. 2012
    —
Rekao je danas da trebamo od one prve zadaće riješiti 5 zadataka i predati do kolokvija.
Samo ne znam jesam li dobro to nekidan čuo da druga grupa kojoj Ilja Gogić drži vježbe treba predati zadatke iz prve i druge zadaće!?

#37:  Autor/ica: Will Traveler PostPostano: 19:57 čet, 11. 10. 2012
    —
Popara (napisa):
Rekao je danas da trebamo od one prve zadaće riješiti 5 zadataka i predati do kolokvija.
Samo ne znam jesam li dobro to nekidan čuo da druga grupa kojoj Ilja Gogić drži vježbe treba predati zadatke iz prve i druge zadaće!?


Ma nemam pojma. xD Bitno da sad znam da treba riješiti 5 zadataka. Sad ću ja riješit 5 od svake i imati pripremljeno ako bude trebalo predati. Evil or Very Mad

#38:  Autor/ica: vriskica92 PostPostano: 9:46 uto, 16. 10. 2012
    —
dali je Lubura rekla kada trebamo predati zadaće?

#39:  Autor/ica: hendrix PostPostano: 16:23 uto, 16. 10. 2012
    —
vriskica92 (napisa):
dali je Lubura rekla kada trebamo predati zadaće?



Jest, DZ1 idući utorak (23.10.), DZ2 utorak iza toga (30.10.).

#40:  Autor/ica: PoparaLokacija: Zadar/Zagreb PostPostano: 18:32 uto, 16. 10. 2012
    —
Will Traveler (napisa):


Ma nemam pojma. xD Bitno da sad znam da treba riješiti 5 zadataka. Sad ću ja riješit 5 od svake i imati pripremljeno ako bude trebalo predati. Evil or Very Mad


To ti je bilo pametno jer je danas rekao (ne znam jesi bio na vježbama) da trebamo 5 zad iz prve i druge zadaće donijeti tjedan dana prije kolokvija.



Forum@DeGiorgi -> Matematička analiza 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin