Natječaj za upis na doktorski studij za 2013/2014
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...

#21:  Autor/ica: duje PostPostano: 12:47 ned, 15. 9. 2013
    —
Kardinal (napisa):
1.) Što se točno misli pod smjer? Je li to u našem slučaju 'Zajedniči sveučilišni poslijediplomski studij matematike'?

Da. Dovoljno je napisati Matematika.
Kardinal (napisa):

2.) Misli li se na prosjek ocjena položenih ispita na završenom studiju na prosjek diplomskog studija ili na sveukupan prosjek?

Misli se na prosjek na diplomskom studiju (odnosno dodiplomskom za kandidate koji su završili po starom programu).

#22: pitanje Autor/ica: inna PostPostano: 12:51 uto, 17. 9. 2013
    —
imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?

#23: Re: pitanje Autor/ica: duje PostPostano: 13:15 uto, 17. 9. 2013
    —
inna (napisa):
imam pitanje, mada mislim da vec znam odgovor, ako ne skupimo dvije preporuke ne postoji mogucnost da upisemo doktorski studij, jel tako?

Ako imate prosjek između 3.0 i 3.5, onda trebate priložiti dvije preporuke (kako je već pisano u ovoj temi). Ako neka preporuka (ili drugi potrebni dokument) nedostaje u trenutku prijave, može se naknadno priložiti nekoliko dana nakon isteka natječaja (najkasnije do kraja rujna).

#24: pracenje predavanja Autor/ica: azra0605 PostPostano: 20:45 pet, 1. 11. 2013
    —
slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....

#25: Re: pracenje predavanja Autor/ica: duje PostPostano: 20:50 pet, 1. 11. 2013
    —
azra0605 (napisa):
slucajno sam izbrisala mail u kojem je poveznica na stranicu za pracenje predavanja preko neta, pomoc molim....

http://degiorgi.math.hr/kiwi/index.php/DS_ukratko
ima i link ovdje
http://www.math.pmf.unizg.hr/Default.aspx?sec=440

#26: snimanje Autor/ica: gox PostPostano: 18:46 ned, 3. 11. 2013
    —
hoce li se ove godine predavanja snimati?

#27: Re: snimanje Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 21:56 pon, 4. 11. 2013
    —
gox (napisa):
hoce li se ove godine predavanja snimati?


sto mislis pod snimati?
ako pod to mislis da mozes pratit predavanja preko neta - odgovor je da (isto kao i lani), raspored je na vratima predavaone 203 (samo ta predavanja su na internetu)
ako pod to mislis da li ce se predavanja snimati pa pohranit na neki medij pa po potrebi duplicirati - odgovor je, po mom saznanju, ne. osim ako se explicite trazi ali neznam da li smo sa sadsnjim postavkama u mogucnosti to raditi



Forum@DeGiorgi -> Diplomski, magisteriji, doktorati,...


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin