Rjesenja 2. kolokvija 2012. i 2013.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Euklidski prostori

#21:  Autor/ica: marsupial PostPostano: 15:30 uto, 28. 1. 2014
    —
hvala ti Smile a recimo da mi se traži da moram ispitati da li je fa injekcija? (kad bi išla preko r i d, tada bi jezgra od fa trebala biti prazan skup?)

#22:  Autor/ica: Arya StarkLokacija: Westeros PostPostano: 15:50 uto, 28. 1. 2014
    —
marsupial (napisa):
hvala ti Smile a recimo da mi se traži da moram ispitati da li je fa injekcija? (kad bi išla preko r i d, tada bi jezgra od fa trebala biti prazan skup?)


Po definiciji injektivnosti bi se u jezgri trebala nalaziti samo nula, tako da da.

I postoji brži način za izometriju (5.zadatak 2012.) ; ako je fa izometrija tada su vektori okomiti (i normirani) pa <a-1,-1> = 0 iz čega se dobije traženi a=1. ( nisam to primijenila u prvom redu matrice jer <a,0>=0 ne daje ništa korisno. Smile )


Zadnja promjena: Arya Stark; 16:17 uto, 28. 1. 2014; ukupno mijenjano 2 put/a.

#23:  Autor/ica: betty_boop PostPostano: 15:55 uto, 28. 1. 2014
    —
Zadatak 5 iz 2013, zašto je O=(0,1,2,0), što ne bi trebalo biti O=(0,0,0,0)?

#24:  Autor/ica: aj_ca_volin_te PostPostano: 16:24 uto, 28. 1. 2014
    —
moze i [tex]O=(0,0,0,0)[/tex], za [tex]O[/tex] mozes uzeti bilo koju tocku koja je [tex]\in\pi[/tex]

#25:  Autor/ica: marsupial PostPostano: 17:32 uto, 28. 1. 2014
    —
Arya Stark (napisa):
marsupial (napisa):
hvala ti Smile a recimo da mi se traži da moram ispitati da li je fa injekcija? (kad bi išla preko r i d, tada bi jezgra od fa trebala biti prazan skup?)


Po definiciji injektivnosti bi se u jezgri trebala nalaziti samo nula, tako da da.

I postoji brži način za izometriju (5.zadatak 2012.) ; ako je fa izometrija tada su vektori okomiti (i normirani) pa <a-1,-1> = 0 iz čega se dobije traženi a=1. ( nisam to primijenila u prvom redu matrice jer <a,0>=0 ne daje ništa korisno. Smile )


zakon si Smile hvala puno!!!

#26:  Autor/ica: Arya StarkLokacija: Westeros PostPostano: 20:24 uto, 28. 1. 2014
    —
marsupial (napisa):
Arya Stark (napisa):
marsupial (napisa):
hvala ti Smile a recimo da mi se traži da moram ispitati da li je fa injekcija? (kad bi išla preko r i d, tada bi jezgra od fa trebala biti prazan skup?)


Po definiciji injektivnosti bi se u jezgri trebala nalaziti samo nula, tako da da.

I postoji brži način za izometriju (5.zadatak 2012.) ; ako je fa izometrija tada su vektori okomiti (i normirani) pa <a-1,-1> = 0 iz čega se dobije traženi a=1. ( nisam to primijenila u prvom redu matrice jer <a,0>=0 ne daje ništa korisno. Smile )


zakon si Smile hvala puno!!!


nema na čemu Wink



Forum@DeGiorgi -> Euklidski prostori


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin