Demosi demosi svi su vrazi u vama
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu

#21:  Autor/ica: GogsLokacija: Zagreb PostPostano: 9:57 uto, 21. 6. 2005
    —
ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??

ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... Smile

#22:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 20:37 uto, 21. 6. 2005
    —
Gogs (napisa):
ma primijetio sam nesi sto si napisala, ali ja sam imao jedan pokusaj ulaska u pr3 za vrijeme tvojih demonstratura u 19:30 i receno mi je da se praktikum zatvara??
ako je to tako rijetko kako ti kazes, onda sam stvarno pehist... Smile


cinise Think

on the other hand - mozda nije bio moj termin vec nitko nije zaduzio napusteni praktikum, pa sam ja uletila nes osobno pa sam morala ici... i to se dosta cesto znalo desavati, doduse ne u pr3.... Kotacici rade 100 na sat
ali zapravo, zbilja me zanima kada je to bilo Think
ovaj semestar sam bila samo cetvrtkom ali skupa sa steelom pa je valjda uvijek bio netko od nas dvoje....

hmhm....
mozemo i u pm jer nema smisla spammanju mojim pokusajima odgonetanja sto se desilo.... i tvojim pokusajima objasnjavanja mi kada se desilo Mr. Green
aj, vrisni detalje u pm....

btw, mogao si odmah tako reci Blaeh! a ne tu mene napadati zbog opcenitog ponasanja demosa, da se na kraju ispostavi da sam te ja hitila van Blaeh! with hat
aj, bas me zanima sto je to bilo.... Wave Poziv za preseljenje u Private Message



Forum@DeGiorgi -> Računalni sustavi na Fakultetu


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin