Plan faksa za brucose (i one koji se tako osjecaju ;) )
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet

#21:  Autor/ica: rat in a cageLokacija: Zg PostPostano: 9:20 čet, 6. 10. 2005
    —
thnx ..prosvijetlili ste me Mr. Green ...zanimljiva priča, nisam znao da imamo faksovsku "legendu o mački" Rolling on the Floor, Laughing

#22:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 12:28 čet, 6. 10. 2005
    —
Fakultet skriva Mnoge Tajne............



Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted Very twisted

#23:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:31 čet, 6. 10. 2005
    —
OK nasao sam web stranicu dvorca, al nije mi jasno zasto si bas taj odabrao Confused

#24:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 13:53 čet, 6. 10. 2005
    —
krcko (napisa):
OK nasao sam web stranicu dvorca, al nije mi jasno zasto si bas taj odabrao Confused


Trazio sam (preko Googlea) bilo kakav dvorac u magli... Mr Green being very Greeen indeed

#25:  Autor/ica: buba PostPostano: 15:50 čet, 6. 10. 2005
    —
steelworker (napisa):
buba (napisa):
Jel to ona tamo prostorija iza velike oglasne ploče čim uđeš na faks, pa ideš desno iza nje kod studomata? Think


Pa plan ti je na monitoru ispred nosa. PoglecH! Blaeh! Wink

Ma znam ja di je to, samo kažem da je Veky to nama tako objasnio. Weeee-heeee!!!

@vsego: "Dvorac" ti je baš cool. Smile

#26:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 22:05 čet, 6. 10. 2005
    —
vsego (napisa):
Btw, zasto soba 102 izgleda kao srediste neke LGBTIQ udruge? Think Blaeh! with hat


Eh? Tak on meni plakat gnjavi, c, c, c... Viking

1. Duga je postojala prije te udruge.

2. Stanoviti (jelda) kolega fizicar je prije par-sto godina postigao umjetnu dugu i onda jos mnogi ljudi posllije njega su uzivali u tom spektru i danas uzivaju, i sve to prije te udruge.

3. Ta udruga nema i ne moze imat [TM] na dugine boje jer bi ju tuzilo puno osoba (Majka priroda, fizicari, ovcice koje hodaju ispod duga, itd.)

4. PS gradijent filter u duginim bojama nema veze s tom udrugom.

5. Blaeh!

----------

krcko (napisa):
OK nasao sam web stranicu dvorca, al nije mi jasno zasto si bas taj odabrao Confused


Idea Ima istu boju fasade? Blaeh!



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin