Prijemni ispit
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#21:  Autor/ica: mea PostPostano: 10:37 sri, 11. 1. 2006
    —
vili (napisa):
Ali oni iz B kategorije pišu prijemni ukoliko je njihov broj veći od 60% upisne kvote (180 od 300).

Točno, tako je bilo 2004. Pravilo je isto, ali se onih 300 smanjilo. Lani, tj. 2005. je moglo biti oslobođeno najviše 156 od 260 na "matematici" i 24 od 40 na edukaciji mat. i fiz. (ako sam dobro upamtila brojke). Koje će brojke biti ove godine, još se ne zna.

#22:  Autor/ica: DarkOne™24/7®Lokacija: zg PostPostano: 11:46 sri, 11. 1. 2006
    —
ma pogledas informatiku, to rijesis svih 5 zadataka za max 10 min i preso si prag, a onda ostatak vremena nesto malo gledas matematiku pa malo fiziku i imas 12 zadataka, a da bas i nisi pripremljen za prijemni, ako cemo iskreno... :)) sad sve ovisi o tome koliko hoces rijesit, ali za onu kao informatiku mislim da ti treba jedno 2h da naucis sve... :))

#23:  Autor/ica: kljukiLokacija: hotel yorba PostPostano: 12:38 sri, 11. 1. 2006
    —
ma niš to nije teško... ja sam morala na prijemni jer sam imala 4 iz matematike jedne godine, nisam morala na maturu tako da sam nakon 20.5. što je bio zadnji dan nastave prošle godine većinom bila na nekim kavama, zafrkavala se i ne radila ništa. možda sam riješila dva prijemna iz mfl-ova. upala sam i na fer i ovdje i bez plaćanja (osobito se ponosim upadom na fer) i bila bolja od većine svojih frendova koji su išli i na pripreme i radili to nešt puno i trudili se. ja mogu zaključit da je bitno imat žicu za matematiku, a plasman na rang listi će naravno i bolji, ako si nešt radio...

#24:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 12:53 sri, 11. 1. 2006
    —
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.

#25:  Autor/ica: DarkOne™24/7®Lokacija: zg PostPostano: 14:35 sri, 11. 1. 2006
    —
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????

#26:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 14:43 sri, 11. 1. 2006
    —
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.

#27:  Autor/ica: buba PostPostano: 15:31 sri, 11. 1. 2006
    —
andreao (napisa):
A jok nije.Pa znam ja jednog dečka koji je tako upao.Samo mi nije rekao koliko se plaća.

Koliko ja znam, godina je oko pet soma chuna. Ili? Think

#28:  Autor/ica: IkiLokacija: Drzim se susedovog plota PostPostano: 11:07 čet, 12. 1. 2006
    —
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


kad sam se ja upisival jedan tip u redu ipred mene jer trebal platit, alito je bilo zato jer mu je to bil vec 3. fax na kojeg se upisuje. Sa ova prijesnja 2 je vec bio ispisan

#29: materijali Autor/ica: Andrej PostPostano: 21:12 ned, 2. 7. 2006
    —
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!

#30: Re: materijali Autor/ica: petrich PostPostano: 21:16 ned, 2. 7. 2006
    —
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?

#31:  Autor/ica: petrich PostPostano: 21:23 ned, 2. 7. 2006
    —
DarkOne™24/7® (napisa):
andreao (napisa):
Ma prijemni je sitnica.Samo se moraš potruditi da si osiguraš da uđeš bez plaćanja, a dalje onda sve teče po loju.


zar postoji netko ko je upao s placanjem????


ma pa, ima ekipe koja ne upadne nigdje, pa onda u 9.mj na matku posto poto, radi prava.
al placat ovaj fax (od pocetka) mislim da se ne isplati. jer, ako nisi uspio upast bez placanja, onda ga sigurno nebus zavrsio u roku (malo ih i ovako zavrsi u roku), a placat godine i godine studija.. ne znam bas..
ali, sigurno bi se naslo i takvih.. Wink

#32: Re: materijali Autor/ica: Andrej PostPostano: 21:24 ned, 2. 7. 2006
    —
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?


Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje Smile iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.

#33: Re: materijali Autor/ica: petrich PostPostano: 21:34 ned, 2. 7. 2006
    —
Andrej (napisa):
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
Pozdrav!
Koje su sve formule dozvoljene na prijamnom ispitu, digitroni i sl.
Je li sve točno propisano ili smijemo donostiti naše materijale i formule?

Čini mi se da sam jednom na ovom forumu pročitao da se smije čak i onaj matematički priručnik koristiti?
Hvala!


Bronštejn? ma kaj ce ti to? mislim da mozes imat tablice,kalkulator, mislim da sam ja cak imala one neke sluzbene fer-ove tablice za prijemni, jer ak se ne varam nutra ima i formula za fiziku, a mislim da je i ona na prijemnom,ne?


Da, ok su te... ali ja imam još jedne bolje Smile iz jedne starije zbirke za prijamne, mislim da se radi o nekoj zbirci za geologiju, geodeziju ili nešto... profa iz mat mi je jednom posudila. Ugl. zbirka nije nešto posebno, ali su formule stvarno super, dost' opširne, samo se brinem da nisu i malo pre-opširne.
Također, primjetio sam da u onim službenim FERovim nekada i nedostaje pokoja formula.


Smile pa ak ti fali koja, a ti si ju dodaj.. Wink nisam sigurna kaj je dozvoljeno, al te fer-ove su (bar tad) bile nekak "sluzbene", tj znalo se kaj je na njima, pa su bile dozvoljene.
a kak je sad situacija, nisam ziher..

#34:  Autor/ica: Andrej PostPostano: 23:23 ned, 2. 7. 2006
    —
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.

#35:  Autor/ica: petrich PostPostano: 7:35 pon, 3. 7. 2006
    —
Andrej (napisa):
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.


ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. Wink
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. Wink
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.

#36:  Autor/ica: Andrej PostPostano: 10:44 pon, 3. 7. 2006
    —
petrich (napisa):
Andrej (napisa):
E! To je pitanje Smile - smijem li dodati? I smijem ili imati one formule sa geodezije ili što već Smile?
Za fer znam da ne smijem.


ma pa nebu ti nitko gledao ak si nashkrabash jos koju formulicu nutra. Wink
ali nekak sumnjam za te tvoje formule sa geodezije. mislim ono, pa nekaj moras i sam znat, ne? a i pol tih formula ti je sigurno jos frisko iz srednje.
osim toga, mislim da ak si radio matku kroz srednju i ide ti, formule nebus ni pogledao. Wink
zato ne brini, ponesi te svoje tablice i jos neke pa ces vidjet sta je tocno dozvoljeno.

Hvala na uputama!
Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam Very Happy.
A i za stereometriju, malo onak' Smile.
Hvala još jednom i živio! Thank you

#37:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 11:10 pon, 3. 7. 2006
    —
Andrej (napisa):
Da, dosta mi je friško, ali ipak...fizika...lakše je kada ti je sve pregledno i što ja sve znam Very Happy.


Kad sam ja bio na prijamnom (prije 2 godine) 6 od 8 zadataka iz fizike (bar mislim da ih je bilo Cool se moglo "pogoditi" bez problema...

#38:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:40 pon, 3. 7. 2006
    —
Od tablica dozvoljene su razne stampane tablice (logaritamske, "zute", "harmonika", FER-ove i sl.) za razliku od tablica vlastoruce izrade koje nisu dozvoljene. Savjetujem da na tablice nista ne nadopisujete - istina da se nece kontrolirati svima, ali ako bas vama budu kontrolirali mogu vam ih oduzeti. Bronstejn i zbirke zadataka nisu dozvoljene. Osim tablica dozvoljen je kalkulator.

#39: rezultati '05? Autor/ica: lyra PostPostano: 18:56 ned, 9. 7. 2006
    —
bok!

može mi netko reć koliko je ljudi lani imalo osiguran upis na temelju natjecanja, kolko se takvih na kraju upisalo i koliko bodova su imali na razredbenom prva 30-orica plasiranih, cca..?
tražila sam na netu rezultate lanjskog prijemnog, ali ih nema nigdje..

hvala! Smile

#40:  Autor/ica: krcko PostPostano: 22:02 ned, 9. 7. 2006
    —
Mislim da je ovo popis pristupnika koji su lani bili oslobodjeni testa (oni su imali 1000 bodova). Koliko ih se na kraju upisalo ne znam, kao ni bodove na vrhu rang-liste kandidata koji su pisali test.



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin