Upis ocjena
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#21:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 2:29 ned, 9. 7. 2006
    —
Anonymous (napisa):
šmrc, meni fale samo 3 boda do 4.nisam pohlepna, al sad mi je žao kaj nisam dulje mogla čekat da dođem na red na žalbama, možda bi se nešto dalo navući.


Ne bi se dalo, osim ako smo stvarno pogrijesili. Cool

Objavih vec dok se pisao popravak, ali neka i ovdje pise...

Upis ocjena nakon popravnog kolokvija:
  • doc. Nogo:
    Empty space 15x15 četvrtak, 13.7.2006, 10-14
  • doc. Singer:
    Empty space 15x15 srijeda, 12.7.2006, 11-12
    Empty space 15x15 petak, 14.7.2006, 10-11:30

#22:  Autor/ica: joula PostPostano: 11:36 ned, 9. 7. 2006
    —
Zna li možda netko dal se smije na usmeni ak smo prošli popravni i ak da kad bi to bilo(kod prof. Singera)?

#23:  Autor/ica: sorrowLokacija: ...na otoku srece... PostPostano: 12:11 ned, 9. 7. 2006
    —
dali smijes izac na usmeni, ne znam, ali sumnjan da te nece pustit...
a usmeni bi, bar kako je prof nogo rekla triba izgledat na shemu da ti ona da program da napises i jos te uz to pita par pitanja... e sad, sumnjan da bi kod prof singera tribalo izgledat imalo drugacije... Wink

#24:  Autor/ica: joula PostPostano: 12:56 ned, 9. 7. 2006
    —
znam da je glupo al jel znaš dal se ti zadaci koje profesori zadaju rješavaju na kompu ili papiru?

#25:  Autor/ica: SickJediLokacija: Esperantija PostPostano: 14:52 ned, 9. 7. 2006
    —
Kolko ja znam usmeni iz C-a su se proslih godina drzali na kompovima.

#26:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 16:17 ned, 9. 7. 2006
    —
Naravno da mozete na usmeni - to nama asistentima omogucuje da mirne duse ne moramo na zalbama poklanjati onima "kojima treba", nego ih samo uputimo na usmeni. Reklamiram neku zubnu pastu

Usmeni jesu na racunalu. Cool

Ako zelite odgovarati za vecu ocjenu, javite se svom nastavniku cim prije. Smile Ne znam kad ce to biti, ali pretpostavljam da u nekom od termina upisa ocjena... Cool

Sretno! Very Happy

#27:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 16:32 ned, 9. 7. 2006
    —
proslih godina nije bila bologna Rolling Eyes

sto se stalno pozivate na prosle godine, kad to VISE NE VRIJEDI? Rolling Eyes

ajde, nek lijepo netko od zainteresiranih posalje mejl, pita profesra i sve ce se saznati.... (smije onda to napisati i na forumu)

sto se tice ovoga za kombinaciju prozlaz na popravnom i zelja za usmenim Arrow posalji mejli pitaj
moje misljenje je da je prolaz = prolaz i da najnormalnije mozes ici na usmeni, no nemoj zaboraviti da se onda ocjena s kolokvija PONISTAVA te da je ocjena koja ide u index ona zaradjena na usmenom Exclamation



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin