Forumski izlet u subotu 5.7.2003!!!!!!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš
Gdje bismo se trebali naci?
Kod crkve u Sestinama
33%
 33%  [ 3 ]
Na Mihaljevcu
66%
 66%  [ 6 ]
Ukupno glasova : 9


#21:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 1:04 čet, 3. 7. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
I ja bih došo na prvo susretanje forumaša, iako ću imat ispit u pon. Tj. možda i neću, ako sutra prođem, ali vjerojatno ne budem.
Eh, i mogu donjet kameru (ak' ne bu kišilo) da ovjekovječimo to naše okupljanje Wink (na žalost nije digitalna, al' ništa nije savršeno....)


Weeeeeee!!!!!!!!!!!
jos jedan!!!!
tako treba!

#22:  Autor/ica: krcko PostPostano: 7:33 čet, 3. 7. 2003
    —
vsego (napisa):
krcko (napisa):
vsego (napisa):
Krckovu sliku imas na njegovom webu... Wink

...a vsegovu na njegovom avataru Laughing #Silly


Shocked

Hexy, ne oslanjaj se na to. Rolling Eyes Bit ce vruce, pa necu nositi kapuljacu... Weeee-heeee!!!


Hexy, ne oslanjaj se ni na moju sliku... bit ce vruce, pa necu nosit bebu Exclamation

#23:  Autor/ica: goranm PostPostano: 16:25 čet, 3. 7. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
Eh, i mogu donjet kameru (ak' ne bu kišilo) da ovjekovječimo to naše okupljanje (na žalost nije digitalna, al' ništa nije savršeno....)


zato postoje ljudi koji imaju digitalne kamere, tj. ja, tj. nije digitalna kamera nego super-high-tech-warp-najn-pojnt-najn fotic koji ujedno obnasa i duznost kamere Very Happy

jel ima sta za jest u tom medvedgradu?

a pit?

#24:  Autor/ica: krcko PostPostano: 18:52 čet, 3. 7. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):
jel ima sta za jest u tom medvedgradu?


Zadnji put kad sam bio moglo se narucit pohanog morskog psa. Ali nemoj mene krivit ako ti umjesto morskog podvale obicnog Very Happy

Lord Sirius (napisa):
a pit?


I toga se moglo naci, al ja bum ipak furao vodu i sendvice.

#25:  Autor/ica: Prox PostPostano: 19:00 čet, 3. 7. 2003
    —
Hm... efo i ja bum doso....
Iako puno ne pisem ali Vas citam dosta pa ono... Wink

#26:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 19:10 čet, 3. 7. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):
zato postoje ljudi koji imaju digitalne kamere, tj. ja, tj. nije digitalna kamera nego super-high-tech-warp-najn-pojnt-najn fotic koji ujedno obnasa i duznost kamere Very Happy

Iako što to ne valja jer ima samo digitalni zum Weeee-heeee!!!, nek ti bude Very Happy Ti nosi to, ja neću ovo Smile

Ali zato ja imadem "auto", tj. transportno vozilo u koje stane čak i 9 ljudi, iako bih ja bio sretan ako u njega ne uđe više od 7 istovremeno :\

#27:  Autor/ica: hexy PostPostano: 22:17 čet, 3. 7. 2003
    —
Hvala na slikama i obavjestima o osobnom izgledu Smile) Mislim da ću vas naći.
Čini se da nas baš i ne bude previše Sad A kad se planira povratak ? Ipak, imamo ispite u ponedjeljak, trebat će još učiti... A i da znam da li da si ponesem nešto za papati Smile)
E, da, je li dopušteno pozvati nekoga ? Npr. kolege s drugog faksa ?
Baš se veslim izletu, duuugo nisam bila na Sljemenu.
Kakvo su vrijeme najavili ???

#28:  Autor/ica: krcko PostPostano: 22:29 čet, 3. 7. 2003
    —
hexy (napisa):
A kad se planira povratak ? Ipak, imamo ispite u ponedjeljak, trebat će još učiti...


Ak bi isli gore, krace se zadrzali i odmah nazad mozes biti doma za rucak. Naravno, dio ljudi moze odluciti nastaviti setnju prema Graficaru ili dalje... ja bih rado.

hexy (napisa):
A i da znam da li da si ponesem nešto za papati Smile)


To svakako, na brdu niko nema problema s apetitom.

hexy (napisa):
E, da, je li dopušteno pozvati nekoga ? Npr. kolege s drugog faksa ?


Naravno, sto nas je vise to bolje.

hexy (napisa):
Kakvo su vrijeme najavili ???


Cul sam na 101 da bu lijepo. Ali cini mi se da je rano za prognozu, pljuskovi poput danasnjeg su prilicno nepredvidivi. Pogledat cu sutra na ALADINU.

#29:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 7:43 pet, 4. 7. 2003
    —
Za one koje zanima kako neki od nas izgledaju, predlazem da procitate najavu koju sam upravo poslao... Smile

#30:  Autor/ica: krcko PostPostano: 11:16 pet, 4. 7. 2003
    —
Rezultat glasanja Sestine vs. Mihaljevac je prilicno izjednacen. Predlazem da se u 10:30 nadjemo kod okretista na Mihaljevcu (tamo gdje se moze parkirati). Ako je nekom puno jednostavnije doci na Sestine neka nas priceka kod crkvice... dolazimo izmedju 10:45 i 11:00. U tom slucaju blio bi dobro da javi vsegi ili meni na mail ili PM. "Autisti" (vsego, C'Tebo & myself) neka dodju na Mihaljevac radi prijevoza sirokih forumaskih masa.

Vrijeme ce po ALADINU (HR i SI) biti lijepo. Ja dolazim cak i ako budu padale sjekire (u tom slucaju umjesto na Medvedgrad idemo do prve birtije Smile )

#31:  Autor/ica: goranm PostPostano: 14:56 pet, 4. 7. 2003
    —
C'Tebo (napisa):
Iako što to ne valja jer ima samo digitalni zum

Twisted Evil ima 10x opticki zoom i jos posebni dodatak tak da moze doci i do 32x (sto ni ja nisam znao do maloprije, vjerovao sam da ide samo do 20x) Twisted Evil

i uostalom rekao sam da je warp 9.9 a ne neki "impulsni"

C'Tebo (napisa):
Ali zato ja imadem "auto", tj. transportno vozilo u koje stane čak i 9 ljudi


IMAM I JA...doduse ne ja nego stari...registriran je na 5 osoba ali komotno stane 12 (ako se par ljudi poslazu ko sardine u prtljazniku Very Happy Very Happy )

ufff.....ovo je već preraslo u vrtić sukob...... Very Happy #Crazy

#32: Rekviziti? Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 16:07 pet, 4. 7. 2003
    —
Niste mi niš rekli jel da dopeljam onu nogometnu loptu, rekete za badminton? Rolling Eyes

Frizbi cu svakak dofurat, tu nemate izbora! Twisted Evil

#33:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 18:51 pet, 4. 7. 2003
    —
Lord Sirius (napisa):
IMAM I JA...doduse ne ja nego stari...registriran je na 5 osoba ali komotno stane 12 (ako se par ljudi poslazu ko sardine u prtljazniku Very Happy Very Happy )

ufff.....ovo je već preraslo u vrtić sukob...... Very Happy #Crazy

Moj tata ima auto u kojeg stane više od dvanajst ljudi!!111111111
(Moj tata ima auto veći nego tvoj tata Wink)

A kad se skombiniramo tata i ja, di nam je kraj Smile Laughing

#34:  Autor/ica: hexy PostPostano: 0:18 sub, 5. 7. 2003
    —
Imam "tužnu" vijest. Hexy neće moći na izlet sutra ....
Ljudi, zabavite se i OBAVEZNO stavite fotke na net. Ja sam se razbolila, vjerojatno imam i temperaturu.... ŠMRC....

#35:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 0:42 sub, 5. 7. 2003
    —
hexy (napisa):
Imam "tužnu" vijest. Hexy neće moći na izlet sutra ....
Ljudi, zabavite se i OBAVEZNO stavite fotke na net. Ja sam se razbolila, vjerojatno imam i temperaturu.... ŠMRC....


cuj, mozes dati adresu, pa dodjemo svi k tebi doma, da ne moras ti k nama Wink

nego, jesi li se ti to mozda 'razboljela' vidjevsi tko su vsego i krcko, tam na galeriji? Weeee-heeee!!!

#36:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 1:00 sub, 5. 7. 2003
    —
hexy (napisa):
Imam "tužnu" vijest. Hexy neće moći na izlet sutra ....
Ljudi, zabavite se i OBAVEZNO stavite fotke na net. Ja sam se razbolila, vjerojatno imam i temperaturu.... ŠMRC....


Crying or Very sad Khm... Prvo si odustala od legendarnog Krckovog predavanja, sad ovo... Crying or Very sad

Nekako mi se Nesino objasnjenje cini jaaaaaako uvjerljivo... Weeee-heeee!!!

#37:  Autor/ica: C'TeboLokacija: Zagreb PostPostano: 9:47 sub, 5. 7. 2003
    —
Joj Embarassed isprike Sad

Dođoh do stojadina danas i otkrio da mi krepo akumulator Sad
Stvarno mi je žal kaj nisam došo Sad (tj. kaj nemrem doć, jer sada je petnajst do jedanajst)

Javio bih nekome da znam bilo čiji broj mob-a, ali nemam Sad

Stvarno mi je bed, ono....

#38:  Autor/ica: hexy PostPostano: 22:12 sub, 5. 7. 2003
    —
Nisam se razboljela vidjevši slike !!! Već nekoliko dana imam neku prehladu koja je jučer prešla u nešto više Sad
Nitko ne javlja još kako je bilo....
Da vas nisu medvjedi pojeli ?

#39:  Autor/ica: krcko PostPostano: 18:34 ned, 6. 7. 2003
    —
Nisu nas medvjedi pojeli Smile

Bilo je OK... Islo nas je 10, vrijeme je bilo taman za hodanje (sunce & oblaci, ne prevruce). Isli smo prvo na Medvedgrad, onda smo nastavili do Graficara. Tamo smo papali i vratili se nazad preko Kraljicinog zdenca.

Mislim da smo oborili rekorde po broju digitalnih fotoaparata po prijedjenom kilometru. Nesto od toga valjda ce uskoro biti vidljivo na webu.

Anyway, nadam se da ce iduci puta doci jos vise ljudi...

#40:  Autor/ica: Jack PostPostano: 10:10 sri, 9. 7. 2003
    —
krcko (napisa):
Mislim da smo oborili rekorde po broju digitalnih fotoaparata po prijedjenom kilometru. Nesto od toga valjda ce uskoro biti vidljivo na webu.

Evo, kad nitko neće: http://jack.croatiabiz.net/medvedgrad, iako su svi drugi slikali više i bolje Mr. Green



Forum@DeGiorgi -> Bućkuriš


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  Sljedeće  :| |:
Stranica 2 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin