Firefox gone mad!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Biseri

#21:  Autor/ica: SafLokacija: Zagreb PostPostano: 0:36 uto, 6. 3. 2007
    —
nemam pojma! uninstalirao sam firefox, upisao u my computer -- > search "firefox", pobrisao sve reference, počistio registry i junkfiles sa ccleanerom, restartao komp, proskenirao za zaraze, restartao komp, skinuo najnoviju verziju firefoxa, instalirao i... radi 90%. kaj je najbolje, sve to sam i jučer i prekjučer napravio ali nije bilo učinka. jedina razlika je što sam danas šutnuo kantu s nogom, mislim da mu je fizički udarac pomogao Twisted Evil Razz

#22:  Autor/ica: Fedmahn Kassad PostPostano: 13:29 uto, 20. 3. 2007
    —
cesto, mi se dogodi kada se sjednem za HP-UX ili Linux da mi FF rikne. Jednostavno kaze da ima greska u memoriji i iskljuci se. Upisem u konzolu firefox jos jednom i onda radi. Imam oko 5 megabajta na svom racunu tako da to nije to.

Grjeska:
22824 Memory fault(coredump)

Sto to znaci?!

#23:  Autor/ica: Nesi PostPostano: 18:51 uto, 20. 3. 2007
    —
mislim da ti to upravo znaci da imas oko 5 megabajta na racunu...
naime, coredump znaci da je on sad bio pametan (FF ili bilo koji drugi program) i u tvoj home je fljusnuo fajl naziva core koji je OGROMAN
naime, kad dodje neka greska, onda on to trpa u core....
e sad, student je automatski postelan da vise NE da snimati u tvoj home ako si probio kvotu i limit (ono kad imas problema sa ulogiravanjem)

5 megabajta je malo za core fajl.... pa ti vidi....

izlistaj si fajlove u svom homeu i pobrisi sve inkarnacije core fajlova.... mislim da nisu skriveni....

ako zbilja imas samo 5 megi free prostora (od ovih 100 ili koliko vec na koje imamo pravo) onda... ne znam... pobrisi si viskove....

ako ne znas sam, dodji u pr4 u srijedu, nadji me, pa procackamo po tvom homeu u potrazi za skrivenim gutacima prostora Wink



Forum@DeGiorgi -> Biseri


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin