Zadaci 1.8 i 1.12 iz vježbi
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2

#21:  Autor/ica: bebaLokacija: st-ZG PostPostano: 18:11 pet, 13. 4. 2007
    —
koja tezina rekurzije ce bit otprilike?ovako nesto ka permutacije ili lakse,teze?

#22:  Autor/ica: fluffLokacija: zgb PostPostano: 19:15 pet, 13. 4. 2007
    —
sunny (napisa):
na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku.

Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala Sad

#23:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 19:24 pet, 13. 4. 2007
    —
fluff (napisa):
sunny (napisa):
na prvih 7 (brojim do 1 pa do 7) mjesta ispisivati razmake, na 8. mjestu 1, na 9. tocku, a na 10. trojku.

Samo jos nesto- zasto ne krecemo od nule pa do devetke nego od jedinice? hvala Sad


Rijec je o mjestima na ekranu, a ne o nizu. Wink

#24:  Autor/ica: zrinkaLokacija: Grad Zagreb PostPostano: 18:58 sub, 14. 4. 2007
    —
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation

#25:  Autor/ica: sunny PostPostano: 20:10 sub, 14. 4. 2007
    —
zrinka (napisa):
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation


koji zadatci ti trebaju? Sta nisu u tim vjezbama vecina zadataka rijeseni Question Confused Ostale bi bilo dobro da ih rijesis sama pa da si izvjezbas to pa ako zapne kod nekog pitaj.

#26:  Autor/ica: MKova PostPostano: 20:55 sub, 14. 4. 2007
    —
zrinka (napisa):
Nek mi netko, please, riješi te zadatke. Stvarno nisam ja kriva što sam slušala UUR još kad je bio stari pseudo-jezik. Exclamation


zašto nisi slušala onda UUR ove godine? ili bar C dio...
anyway nitko ne može umjesto tebe naučiti to, moraš sama rješavati i pitati kad ne ide...

#27:  Autor/ica: zrinkaLokacija: Grad Zagreb PostPostano: 16:25 uto, 17. 4. 2007
    —
Nisam znala da se ove godine na UUR-u radi C. Trebaju mi zadaci 1.8. i 1.12. (nisu rješeni u vježbama). Slušala sam dio C-a, a onda sam se razboljela. Rolling Eyes



Forum@DeGiorgi -> Programiranje 1 i 2


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2  :| |:
Stranica 2 / 2.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin