gubitak prava na studiranje
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju

#221:  Autor/ica: TockaLokacija: Zagreb PostPostano: 10:04 sri, 26. 6. 2013
    —
gubi li student studentska prava (iksica, sc, zdravstveno itd) ako je u 2 godine skupio 35ECTSa i vise?

+ upisujem 3.put 2 predmeta s prve, zaboravila sam to napisat Smile

#222:  Autor/ica: Spectre PostPostano: 8:22 čet, 27. 6. 2013
    —
Ne, i dalje imaš studentska prava. Smile Jedino ako 3. put upisuješ istu godinu ili si potrošila 4 godine preddiplomskog, onda gubiš subvenciju na x-ici.

#223:  Autor/ica: TockaLokacija: Zagreb PostPostano: 12:36 čet, 27. 6. 2013
    —
samo subvenciju ili i sva ostala (sc, zdravstveno, javni prijevoz itd.)?

#224:  Autor/ica: JJ PostPostano: 14:24 čet, 27. 6. 2013
    —
Samo subvenciju Smile

#225:  Autor/ica: TockaLokacija: Zagreb PostPostano: 15:11 čet, 27. 6. 2013
    —
ako se prebacujemo sa studija na studij, konkretno s matematike i fizike na matematiku nastavnicki, jel moramo predat molbu za 3. upis predmeta koji smo pali il se to vodi kao drugi studij?

#226:  Autor/ica: krcko PostPostano: 16:45 čet, 27. 6. 2013
    —
Molbu za 3. upis kolegija ne treba predavati, bez obzira mijenjas li studij ili ne.

#227:  Autor/ica: mililimi PostPostano: 18:35 pon, 15. 7. 2013
    —
ovako,
ove godine sam 3. put upisala 1. godinu diplomskog matematike nastavnički.imam položene sve kolegije s diplomskog studija osim metodike matematike 2 koju sam pala sada,i sljedbernika metodike 3 , metodike 4 te prakse.

problem je u tome što sam neke kolegije već ranije bila dala tako da nisam imla kolegija koje bi upisala tako da u prošloj godini imam položeno 18ECTS,a u ovoj 13 ECTS...tako da imam 31 ECTS položeih u prethodne dvije godine.

Zanima me gubim li ja sad sva prava studiranja,odnosno imam li ikakvu opciju?

#228:  Autor/ica: krcko PostPostano: 19:20 pon, 15. 7. 2013
    —
Gubis status studenta i ne mozes nastaviti s tim studijem.

#229:  Autor/ica: mililimi PostPostano: 20:03 pon, 15. 7. 2013
    —
a postoji li mogucnost promijene smjera ?

#230:  Autor/ica: NenoLokacija: Zagreb PostPostano: 5:25 uto, 16. 7. 2013
    —
mililimi (napisa):
imam položene sve kolegije s diplomskog studija osim metodike matematike 2 koju sam pala sada,

na tehničkim faksevima, kad student položi matematiku 1 onda se nekakao ohrabri, pa poželi/uspije položit' matematiku 2. Pa dobro, kako si pala metodiku nastave matematike 2, pa to je tol'ko važan predmet (budućeg nastavnika) Confused, 2 sata predavanja, 2 sata vježbi, 2 sata seminara. tjedno.

#231:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 9:21 uto, 16. 7. 2013
    —
mililimi (napisa):
a postoji li mogucnost promijene smjera ?


Ne ako nemaš barem 35 ects boda u dvije godine.

#232:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 12:15 uto, 16. 7. 2013
    —
RonnieColeman (napisa):
mililimi (napisa):
a postoji li mogucnost promijene smjera ?


Ne ako nemaš barem 35 ects boda u dvije godine.


Uvijek postoji mogućnost prijave na razredbeni postupak, pa se nakon upisa može tražiti priznavanje već položenih ispita.

#233:  Autor/ica: krcko PostPostano: 18:36 uto, 16. 7. 2013
    —
Informacije o razredbenom za diplomske studije su ovdje.

#234:  Autor/ica: mililimi PostPostano: 23:49 sri, 17. 7. 2013
    —
za upis na smjer matematika i informatika-nastavnički piše da je potrebno tj- piše:
za diplomski studij Matematika i informatika; smjer nastavnički: računarstvo, psihologija i odgojne znanosti. Kandidati za upis na ovaj studij trebaju imati položene kolegije čiji sadržaji pokrivaju sadržaje sljedećih kolegija s preddiplomskih studija na PMF-Matematičkom odsjeku u Zagrebu: Programiranje 1, Programiranje 2, Strukture podataka i algoritmi te Baze podataka.

znači bez tih predmeta nije se moguće prijaviti na razredeni postupak? preddiplomski sam završila na smjeru matematika-nastavnički i nisam polagala te ispite.

tj od računarkih imam položeno:Osnove algoritama,odabrane teme iz računarstva,RP1 i RP2.

je li moguće upisati se i položiti tu razliku na diplomskom?

#235:  Autor/ica: krcko PostPostano: 13:26 čet, 18. 7. 2013
    —
Nije moguce, to su uvjeti za upis.

#236:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 14:27 čet, 18. 7. 2013
    —
Sad je i meni sinula misao!

Preddiplomci koji su izgubili pravo na daljnje studiranje, zar, u principu, nebi mogli napraviti isto što i "pali diplomci" tj ići na razredbeni pa po upisu također tražiti priznavanje , svih položenih, kolegija?

Postoji li administrativna kočnica koja onemogućuje takav scenarij?

Mr. Green

dodatak: oke, ovo je naivno razmišljanje. Ne može se upisati isti fax dva puta. Ta tako bi onda svatko mogao izigravati magarca. Mr. Green Odgovorio mi kolega.

#237:  Autor/ica: krcko PostPostano: 15:07 čet, 18. 7. 2013
    —
Mogu ici na isti faks, samo ne mogu na isti studij. Isto je za diplomce i preddiplomce.

#238:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 16:20 čet, 18. 7. 2013
    —
Hvala Krcko!

Hipotetički govoreći, ako je netko upisao inženjerski, zatim se prebacio, a zapravo izgubio pravo na nastavak tog studija, na nastavnički na kojem je opet izgubio pravo studiranja on može još i probati upisati integrirani studij matematike i fizike, polaganjem razredbenog(ako istoga bude u rujnu)?

#239:  Autor/ica: krcko PostPostano: 19:32 čet, 18. 7. 2013
    —
Bit ce rujanski upisni rok za integrirani studij Mat i fiz, nastavnicki. Popunili smo oko pola kvote na srpanjskom. Razredbeni je na osnovu rezultata Drzavne mature, nista se ne polaze osim DM.

#240:  Autor/ica: RonnieColemanLokacija: |R^3 PostPostano: 19:53 čet, 18. 7. 2013
    —
Hvala na odgovoru. Smile



Forum@DeGiorgi -> Opća pitanja i rasprave o studiju


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sljedeće  :| |:
Stranica 12 / 15.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin