Konstruktivne metode u geometriji
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#321: Re: kolokvij? Autor/ica: Buga. PostPostano: 22:26 ned, 20. 6. 2010
    —
Anonymous (napisa):
dal' netko zna kad točno i gdje pišemo kolokvij?tnx

U 12:00, pisalo bude valjda di ...

#322:  Autor/ica: zabelaLokacija: Cvjetno naselje PostPostano: 8:31 pon, 21. 6. 2010
    —
Za sve koje zanima, sutra profesor ispituje. Ako se netko zapisao sutra a ne bi htio odgovarat na praznik, moze odgovarat i sljedeci tjedan. Svi oni koji se nisu uspjeli zapisat na listu, na kraju dana bit ce izvjesena nova lista za sljedeci tjedan.

#323:  Autor/ica: biba PostPostano: 9:09 pon, 21. 6. 2010
    —
Ako netko nije vidio, na sluzbenoj stranici pise:

"Popravni kolokvij: 21.6. u 12 sati - 001(A-Lj), 110(M-Ž) "

#324:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:06 pon, 21. 6. 2010
    —
mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...

#325: mislin ono Autor/ica: bbbbb PostPostano: 14:17 pon, 21. 6. 2010
    —
Anonymous (napisa):
mene zanima zasto je jednoj grupi receno sto znaci konveksni cetverokut i koja je formula za kruzni isjecak a drugoj grupi nije, cak i kad smo pitali..
ja razumijem da bi to trebali znati, ali zbog ovog dolazi do toga da je jedna grupa zakinuta bas na popravnom kolokviju...



ja sam bio u toj grupi i smatram da no tije u redu jer mi nismo dužni znati te neke srednjoškolske formule na kolokviju koji nema veze s time, uglavnom bio bi red da nam se reklo ili bar napisalo u zadatku

#326:  Autor/ica: Gost PostPostano: 14:24 pon, 21. 6. 2010
    —
jel se moze nesto uciniti sa tim zadatkom? jer stvarno nije fer.. pogotovo ako ce mi malo faliti za prolaz....

#327:  Autor/ica: kennyLokacija: ...somewhere over the rainbow... PostPostano: 15:08 pon, 21. 6. 2010
    —
Vi se šalite, jel da? Laughing

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. Wink

#328:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:13 pon, 21. 6. 2010
    —
kenny (napisa):
Vi se šalite, jel da? Laughing

OK, istina - nije u redu da se jednima reklo, a drugima nije. A s druge strane......formula se da lako izvesti. Wink


oprosti, jedva sam rjesio 4 zadatka u 2 sata koliko je bilo posla, pa opisati svaki slucaj pa ovo pa ono.. bilo bi mi puno lakes da sam vec imao formulu a ne da sam trosio vrijeme i da ju izvedem Very Happy

#329:  Autor/ica: kennyLokacija: ...somewhere over the rainbow... PostPostano: 15:21 pon, 21. 6. 2010
    —
Mene zanima koliko se njih uopće sjetilo da bi mogli ići izvesti formulu? Ili smatrate da gradivo tamo neke analize (ili DIRa) nema šta raditi u nekom drugom kolegiju? Laughing

A ovo za konveksni četverokut.....no comment.

#330:  Autor/ica: Gost PostPostano: 16:23 pon, 21. 6. 2010
    —
te sve formule se moraju znat,istina,trebaju svi bit ravnopravni,ali što se mora znat mora se Smile

#331:  Autor/ica: tricky PostPostano: 16:30 pon, 21. 6. 2010
    —
kad su rezultati?četvrtak? kad?

#332: rezultati Autor/ica: Gost PostPostano: 17:03 pon, 21. 6. 2010
    —
rezultati su u četvrtak u 15h

#333:  Autor/ica: žiži PostPostano: 18:44 pon, 21. 6. 2010
    —
Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?

#334:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:09 pon, 21. 6. 2010
    —
Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????

#335:  Autor/ica: Katharsis PostPostano: 19:10 pon, 21. 6. 2010
    —
žiži (napisa):
Mislim stvarno, uopće nije fer šta se jednoj grupi reklo, a drugoj nije, to su se asistenti prije kolokvija morali dogovoriti oće li reći ili ne, a ne ovako, grupa od M-Ž je skroz zakinuta za 1.zadatak i to uopće nije pošteno. Da, mogli smo izvoditi formulu itd., ali ne pišemo kolokvij 5h!
I, da, ako se ta formula mora znati, zašto je onda drugoj grupi asistentica rekla formulu?


Zato što je asistentica jako dobra. Laughing Laughing Laughing

#336:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:14 pon, 21. 6. 2010
    —
Sve pohvale asistentici!!! Laughing

#337:  Autor/ica: insane_raverLokacija: ZGB PostPostano: 19:17 pon, 21. 6. 2010
    —
Anonymous (napisa):
Ljudi daj ne pretjerujte....šta ste tu tolko zapeli za tu formulu????šta se tak ne borite i za rokove????


Citat:
Sve pohvale asistentici!!! Laughing



slažem se

#338:  Autor/ica: kennyLokacija: ...somewhere over the rainbow... PostPostano: 19:20 pon, 21. 6. 2010
    —
Potrebno je maaaaaaaaaalo logike. Wink . A sada uvrsti da je . Dobiješ površinu kruga. Wink

Al dobro, definitivno nije fer da se jednima kaže formula, a drugima ne. Trebalo se ili i jednima i drugima reći ili ne reći ni jednima ni drugima.

Ovo za konveksni četverokut i dalje smatram da vam se nije smjelo reći što je to.

#339:  Autor/ica: Gost PostPostano: 19:40 pon, 21. 6. 2010
    —
Koju vi sad tu filozofiju izvodite...da mi je samo znati ko se je tako slatko okolo hvalio za to....

#340:  Autor/ica: awwww PostPostano: 23:36 pon, 21. 6. 2010
    —
ma jooj pa mogli ste integrirati po zatvorenoj krivulji pa primjenom greenovog teorema dobivamo dvostruki integral i uvodeci polarne koordinate lako se dolazi do rjesenja.
samo pazite kako je krivulja orijentirana!


http://i275.photobucket.com/albums/jj304/doggie211/sarcasm.jpg



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Sljedeće  :| |:
Stranica 17 / 18.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin