Matematicka logika
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji

#361:  Autor/ica: Phoenix PostPostano: 11:08 pon, 28. 10. 2013
    —
Naravno! Very Happy
Vidimo se onda u 13 ispred oglasne ploče. Smile

#362:  Autor/ica: Megy Poe PostPostano: 0:06 čet, 14. 11. 2013
    —
Do koje stranice skripte teorija ulazi u kolokvij?

I je li profesor možda preskočio neka poglavlja?

#363:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 21:17 pet, 13. 12. 2013
    —
grupa asistenta iljazovica pise blitz/kratki_najavljeni_test/skolsku_zadacu u ponedeljak 16.12 u 9h u predavoni 006

#364:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 14:57 ned, 15. 12. 2013
    —
asisten iljazovic poziva zainteresirane na konzultacije prije skolske zadace, u 8.30 kod njega u kabinetu

#365:  Autor/ica: kobila krsto PostPostano: 17:24 pon, 16. 12. 2013
    —
kada je blic za grupu asist. čačića zna li tko ?

#366:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 20:18 pon, 16. 12. 2013
    —
Citat:
piše se u tjednu 16.~20. prosinca 2013. godine. Pokriveno gradivo (V. Čačić): aksiomatizabilnost i karakteristični skupovi interpretacija (1 zadatak), prirodna dedukcija (2 zadatka).

#367: preneksna normalna forma... Autor/ica: PNF PostPostano: 22:32 sri, 29. 1. 2014
    —
Moze li pomoc sa rjesavanjem PNF, točnije nije mi jasno kada mjenjamo vraijable a kada nije potrebno...
npr ovaj primjer...

(∀x∃yR(x,y)∧∃y∀xP(y,z))→∃x∀yQ(x,y))

ili

(∃x∀yA(x,y)∧∃B(x))→∀zC(z)

Embarassed

hvala

#368:  Autor/ica: yellow submarine PostPostano: 9:10 sri, 5. 2. 2014
    —
Ako netko nije znao- na vratima od profesorovog kabineta je popis za termine usmenih.
Ponuđeni termini su ovaj četvrtak i petak, te ponedjeljak idući tjedan.
S tim da su svi termini u ponedjeljak već zauzeti.
Confused

#369:  Autor/ica: Megy Poe PostPostano: 12:40 sri, 5. 2. 2014
    —
yellow submarine (napisa):
Ako netko nije znao- na vratima od profesorovog kabineta je popis za termine usmenih.
Ponuđeni termini su ovaj četvrtak i petak, te ponedjeljak idući tjedan.
S tim da su svi termini u ponedjeljak već zauzeti.
Confused


Wow, pa kaj su uvidi već bili nekad?

#370:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 20:29 sri, 5. 2. 2014
    —
Megy Poe (napisa):
yellow submarine (napisa):
Ako netko nije znao- na vratima od profesorovog kabineta je popis za termine usmenih.
Ponuđeni termini su ovaj četvrtak i petak, te ponedjeljak idući tjedan.
S tim da su svi termini u ponedjeljak već zauzeti.
Confused


Wow, pa kaj su uvidi već bili nekad?


jup, jucer nakon objave rezultata u 104, a papir stoji na vratima od prekjucer ako se ne varam

#371:  Autor/ica: Megy Poe PostPostano: 20:35 sri, 5. 2. 2014
    —
fireball (napisa):
Megy Poe (napisa):
yellow submarine (napisa):
Ako netko nije znao- na vratima od profesorovog kabineta je popis za termine usmenih.
Ponuđeni termini su ovaj četvrtak i petak, te ponedjeljak idući tjedan.
S tim da su svi termini u ponedjeljak već zauzeti.
Confused


Wow, pa kaj su uvidi već bili nekad?


jup, jucer nakon objave rezultata u 104, a papir stoji na vratima od prekjucer ako se ne varam


Baš lijepo kaj su to stavili na internet, ko da studenti svaki dan paradiraju po fakultetu.

#372:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 9:48 čet, 6. 2. 2014
    —
Megy Poe (napisa):

Baš lijepo kaj su to stavili na internet, ko da studenti svaki dan paradiraju po fakultetu.


posalji mail asistentima, mislim da ce dat da dodes do njih pogledat zbog toga sto su zaboravili napisat (mada je obavijest osvanula oko 1 (u utorak) na stranici asist cacica)

#373:  Autor/ica: Gost PostPostano: 15:50 pet, 7. 2. 2014
    —
kad je popravni?

#374:  Autor/ica: aptx PostPostano: 19:04 pet, 7. 2. 2014
    —
Kako glasi Lindenbaumova lema za logiku prvog reda? (pitanje iskaza sa 2.kolokvija)

#375:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 23:03 pet, 7. 2. 2014
    —
aptx (napisa):
Kako glasi Lindenbaumova lema za logiku prvog reda? (pitanje iskaza sa 2.kolokvija)


za svaku konzistentnu teoriju T prvog reda postoji konzistentno potpuno prosirenje.

dokaz cca 1 str u skripti Smile

Added after 52 seconds:

Anonymous (napisa):
kad je popravni?


srijeda 12.2 u podne

#376:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:17 pon, 10. 2. 2014
    —
Jel ima netko neka saznanja o izgledu popravnog kolokvija? Teorija, zadaci, bodovi, jel je za očekivat šablonske zadatke i tako to? Very Happy

#377:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 0:40 uto, 11. 2. 2014
    —
Anonymous (napisa):
Jel ima netko neka saznanja o izgledu popravnog kolokvija? Teorija, zadaci, bodovi, jel je za očekivat šablonske zadatke i tako to? Very Happy


20 bodova teorija, 40 zadaci (8 zadataka), kao trebalo bi biti knf-dnf, dedukcija, glavni test za log sudova, glavni test za log prvog reda, nesto sa karakteristicnim skupovima, nesto sa tm o kompaktnosti, nesto sa modelima, nesto sa slozenosti formula. e sad, sta ce od toga (i u kojoj kolicini) biti neznam (mislim, to je cijelo gradivo na kraju krajeva), ali takav odg ne iznenaduje jer nam ipak asistenti nesmiju reci zadatke, pa daju poprilicno politicki orjentirane odgovore na pitanje 'sto ce biti u kolokviju' Smile

sudeci prema proslogodisnjim popravnim ne mogu doci do zakljucka o kolicini odredenog tipa zadatka (sablonski vs 'teorijski') jer ima svacega, jedino sto znam je da ce biti 20+40 podjela po bodovima

#378:  Autor/ica: A_je_to PostPostano: 11:09 uto, 11. 2. 2014
    —
fireball (napisa):

sudeci prema proslogodisnjim popravnim ne mogu doci do zakljucka o kolicini odredenog tipa zadatka (sablonski vs 'teorijski') jer ima svacega, jedino sto znam je da ce biti 20+40 podjela po bodovima


Ima li negdje popravni od prošlih godina?
Najnoviji koji sam našao na stranici je iz 2010. godine.
Je li ovo da teorija nosi 20 bodova sigurno pošto je 2010. nosila 10 bodova?
A vidim i po rezultatima prošlih popravnih da na teoriji nitko nema više od 10.
Hvala!

#379:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 14:39 uto, 11. 2. 2014
    —
A_je_to (napisa):

Ima li negdje popravni od prošlih godina?
Najnoviji koji sam našao na stranici je iz 2010. godine.
Je li ovo da teorija nosi 20 bodova sigurno pošto je 2010. nosila 10 bodova?
A vidim i po rezultatima prošlih popravnih da na teoriji nitko nema više od 10.
Hvala!


daj mail na inbox pa ti prosljedim ono sto imam, imam neke stare kolokvije.
za tih 20 bodova su mi rekli prof i asistenti na uvidima za drugi kolokvij i potvrdio asistent iljazovic jucer na konzultacijama

#380:  Autor/ica: fireballLokacija: s rukom u vatri i nogom u grobu PostPostano: 23:43 ned, 16. 2. 2014
    —
dosli rezultati popravnog i popis za usmeni!

kako izgleda na usmenom kod prof. Vukovica? jel zna itko?



Forum@DeGiorgi -> Matematički kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Sljedeće  :| |:
Stranica 19 / 21.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin