završni ispit
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Vjerojatnost

#41:  Autor/ica: murakami PostPostano: 15:14 čet, 21. 2. 2008
    —
mislin da se zavrsni,ovaj u subotu, odnosi samo na one koji su polozili redovne kolokvije.. kako ces izaci na zavrsni,ako ne znas jesi polozio/la kolokvij,a i prof. je reka da je razmak izmedu kolokvija do teorijskog dijela 7-10 dana..

#42:  Autor/ica: Vip PostPostano: 16:51 čet, 21. 2. 2008
    —
Pitali smo asistente i rečeno je da u subotu izlaze samo koji su prošli kolokvije,a oni koji su pisali popravni ne dolaze u subotu.

#43:  Autor/ica: Ančica PostPostano: 20:04 čet, 21. 2. 2008
    —
Sta mislite, hoce li uopce biti definicija na ovom zavrsnom? Jer je prof rekao da ce biti 4 zadatka, i svaki ce nositi po 10b, pa bas i ne vjerujem da ce definicija nositi 10b.. Confused

#44:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 20:06 čet, 21. 2. 2008
    —
Baš i ne vjerujem da će bit definicije...samo se nadam da neće bit niš preteško, bar ne ta dva 'lakša' zadatka...nek bude Sylvester i nešt za očekivanje, varijancu i recimo Poisson...recimo Smile

#45:  Autor/ica: Ančica PostPostano: 20:08 čet, 21. 2. 2008
    —
E dobro, sad mi je lakse da i ti mislis kao i ja.. e kad bi to bilo sto si napisao.. uf.. nadam se tako necemu..

#46:  Autor/ica: noa PostPostano: 22:43 čet, 21. 2. 2008
    —
mislite li da se treba znati cijeli dokaz moivre laplacea nisam ga bas detaljno izucavala izgleda mi nekako grozno...jako grozno

#47:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 22:46 čet, 21. 2. 2008
    —
Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni) jer kao 1.nemam vremena, a kao drugo, ne ciljam na 4/5...meni je i 2 čisto zadovoljavajuće. Uzdam se u ona dva 'lakša' zadatka... Wink

A ako imaš vremena i volje, nije ga loše znat... Laughing

#48:  Autor/ica: noa PostPostano: 23:02 čet, 21. 2. 2008
    —
posto nemam niti jednoga niti drugoga mislim da cu se povesti za tobom Smile

#49:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 0:15 pet, 22. 2. 2008
    —
Luuka (napisa):
Ja ga ne mislim učit (posebno ne integralni)


luuka, opet Laughing
mislim, daj se već jednom informiraj što smo radili... jedino smo integralni i dokazivali, a onaj drugi, lokalni, ni nismo... pa ovo tvoje, posebno ne integralni, i nema pretjeranog smisla Laughing
a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene Very Happy

#50:  Autor/ica: ma PostPostano: 10:07 pet, 22. 2. 2008
    —
ne postoji neka tablica s brojem bodova i pripadajućom ocjenom?

#51:  Autor/ica: Ančica PostPostano: 10:18 pet, 22. 2. 2008
    —
Ja tu tablicu nigdje nisam nasla Sad

#52:  Autor/ica: desire PostPostano: 10:22 pet, 22. 2. 2008
    —
arya (napisa):

a dobro, bar me razvedri to da ima ljudi koji su u gorem stanju što se tiče vjerojatnosti od mene Very Happy


Ima nas sigurno. Sad

Ja se isto ko i Luuka uzdam u ona 2 zadataka. Ak me pikne super, ak ne, mislim da mi se smijesi usmeni. Tuuga!

#53:  Autor/ica: Ančica PostPostano: 10:31 pet, 22. 2. 2008
    —
Moze li mi netko reci jesmo li obradili funkcije izvodnice?

#54:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 10:44 pet, 22. 2. 2008
    —
@Ančica Da, na diskretnoj...

@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... Sad

@desire Da, smiješi se... ovako: Siroki osmjeh

A što se tablice s ocjenom tiče, mislim da to ni ne postoji...kolko ja znam, rečeno je da Sarapa procjenjuje dal je ocjena spremna ili se treba još malo doradit na usmenom...

#55:  Autor/ica: desire PostPostano: 10:48 pet, 22. 2. 2008
    —
Luuka (napisa):
@desire Da, smiješi se... ovako: Siroki osmjeh


Ja sam u teskoj depresiji. Fakat nemam pojma kaj da ucim. Imam osjecaj da i ovo sto sam prosla vise ne znam. Jel treba znat sve one primjere? I muce me sve one stvarcice sta nisu ni teoremi ni primjeri ni nista nego su samo ovako nabacane, a cine mi se bitne... Sad Ma joj, nece to bit dobro, ne znam sta da radim... Jesi ti sve prosao? Znas bar to?

#56:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 10:52 pet, 22. 2. 2008
    —
Ja nisam u stanju da velim išta o svom znanju. Stvarno ne znam kolko toga mi je ostalo u glavi, koncentracija mi je na nuli, i nemam pojma kaj bi moglo bit...mislim da oni primjeri i nisu tolko bitni, teoremi s imenom jesu, mogle bi bit one propozicije od samog početka, odmah nakon kaj smo definirali vjerojatnost (recimo neprekidnost na rastuće događaje), pa nešt sa očekivanjem, varijancom...ma ne znam...

A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... Very sad

#57:  Autor/ica: desire PostPostano: 10:56 pet, 22. 2. 2008
    —
Luuka (napisa):

A i tješim se da studij nije studij ak ne padneš koji put...a i nije strašno past jedan kolegij...a vjer nije uvjet za niš u 4.semestru...

Ma ne znam.... Very sad


Ma kakav pad? Pa imamo 2 prilike izaci na usmeni, ak jednom padnemo drugi put cemo sigurno proci. Wink

Btw, uvjet je za statistiku na 3. godini....

#58:  Autor/ica: LuukaLokacija: Hakuna Matata PostPostano: 11:03 pet, 22. 2. 2008
    —
Vidjet ćemo, nadam se da si u pravu...

a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... Pray

#59:  Autor/ica: aryaLokacija: forum PostPostano: 11:04 pet, 22. 2. 2008
    —
Luuka (napisa):


@arya Jako si smiješna...ajmo se smijat Luuki koji niš ne zna... Sad


ajoj, luuka, pa nisam mislila ozbiljno... nije da ja znam puno više od tebe... pa znaš to i sam Sad
evo, nek ovo bude: neka od onih propozicija s početka, borel ili sylvester, čebiševljeva ili zakon velikih brojeva, i može i int. moivre-laplaceov, to mi je u planu naučit ak stignem Laughing
i kaj s onim zadnjim predavanjima? tu je ili napisano nešto kao rezultat iz vedra neba, ili je toliko namještanja za poludit... i sve one funkcije gustoće nepr. sl. var., treba to znat napamet? Sad

#60:  Autor/ica: desire PostPostano: 11:05 pet, 22. 2. 2008
    —
Luuka (napisa):
a znam da je uvjet za statistiku al tu se nadam možda još kojem roku, na ljeto možda... Pray


Tome se nemoj nadati... Wink Svatko ce reci na su nam 3 prilike bile i vise nego dovoljne... Zato, ako se sad ne provucemo, knjigica u ruke i Bookworm do usmenog...



Forum@DeGiorgi -> Vjerojatnost


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 6.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin