Obavijest: Studentski izbori - Ožujak 2008.
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet

#41:  Autor/ica: mdokoLokacija: Heriot-Watt University, Edinburgh PostPostano: 12:06 uto, 18. 3. 2008
    —
pinkgirl (napisa):
krcko (napisa):
Danas prijepodne imali smo svega 5 prijavljenih kandidata (4 pred- i 1 post-), a prijave se primaju samo jos u ponedjeljak.

a sad? Eh?

Lista kandidata: http://www.math.hr/fgs.axd?id=1506

#42:  Autor/ica: nemoLokacija: čakovec PostPostano: 12:10 uto, 18. 3. 2008
    —
Geliriell (napisa):
Sto znaci "integr" na PMF-ovom popisu?


imaš neku kombinaciju sa fizikom? ako da to najvjerojatnije znači da imaš integrirani preddiplomski i diplomski studij s obzirom da su svi smjerovi na fizici izvedeni kao kompaktnih 5 godina bez prekida.

#43:  Autor/ica: Geliriell PostPostano: 15:36 uto, 18. 3. 2008
    —
nemo (napisa):

imaš neku kombinaciju sa fizikom? ako da to najvjerojatnije znači da imaš integrirani preddiplomski i diplomski studij s obzirom da su svi smjerovi na fizici izvedeni kao kompaktnih 5 godina bez prekida.


Ja sam inzinjerski smjer matematike.

#44:  Autor/ica: krcko PostPostano: 16:12 uto, 18. 3. 2008
    —
Let's face it, PMF-ov popis biraca je gadno zbrckan. Nekima su zamijenjena imena i prezimena, nekima pise JMBAG pod studij, nekima pise krivi studij... Poslao sam PMF-ovom izbornom povjerenstvu nas popis pa ga mozda poprave. Ugl, za studente matematike ne bi trebalo biti previse bitno jer cemo koristiti ovaj popis. Ako na njemu primijetite pogreske, molim javite u referadu PMF-MO.

#45:  Autor/ica: XaviarLokacija: Zagreb, Croatia, Earth, Third Planet From The Sun PostPostano: 23:18 uto, 25. 3. 2008
    —
Sutra i prekosutra, 26. i 27. ozujka 2008. godine se provode Izbori u Studentski zbor PMF-a i Studentski zbor Sveucilista. Pozivamo sve studente da se odazovu na izbore i iskoriste svoje studentsko pravo na izbor studenata u njihovo predstavnicko tijelo pri Sveucilistu u Zagrebu i njegovom sastavnicom, Prirodoslovno-matematickom fakultetu. Cool

#46:  Autor/ica: krcko PostPostano: 9:27 pet, 28. 3. 2008
    —
Objavljeni su privremeni rezultati izbora za Studentski zbor PMF-Matematickog odjela. Sigurno vas zanima koliko je tko dobio glasova Smile

Biracki odbor (napisa):
Izborima je pristupilo 197 birača. Za izbore za Studentski zbor PMF-Matematičkog odjela palo je 194 glasova, od čega je 181 glasački listić proglašen važećim, a 13 nevažećim. Kandidati su dobili sljedeći broj glasova:

I. izborna jedinica – studenti preddiplomskih i diplomskih studija

1. JASNA BAGOVIĆ (06-0042): 82
2. DARIO BENČIĆ (06-0126): 61
3. MARIO BOŠNJAK (07-0017): 61
4. SARA DADIĆ (07-0108): 69
5. MATE MIHALJEVIĆ (07-0076): 49
6. ANDREJ NOVAK (06-0013): 81

II. izborna jedinica – studenti poslijediplomskih studija

1. MARKO DOKO (I-252/06): 93
2. VEDRAN DUNJKO (I-268/07): 53
3. ANJA VRBAŠKI (I-241/05): 86


Naravno, svi su izabrani u Studentski zbor PMF-MO (nista drugo se i nije moglo dogoditi Wink), ali sada znamo tko je najpopularnija osoba na faksu. Cestitke, mdoko Applause

Prigovori na privremene rezultate izbora mogu se predati u referadi do ponedjeljka, 31.3.2008. do kraja radnog vremena.

#47:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 9:39 pet, 28. 3. 2008
    —
Cestitke (i iskrena sucut) novim predstavnicima! Applause

#48:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 9:45 pet, 28. 3. 2008
    —
Yes!



Winner!!!

#49:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 17:43 pet, 28. 3. 2008
    —
Moje cestitke novim predstavnicima. Toooooo, majstoreeeee! i svima koji su isli obaviti svoju "studentsku duznost" i izasli na izbore.

Kad sve bude sluzbeno gotovo, cujemo se pa se dogovorimo kad da vam sazovem konstituirajucu sjednicu Dancing banana

Ostalo vam ispricam na samoj sjednici Wink

#50:  Autor/ica: vsegoLokacija: /sbin/init PostPostano: 21:06 pet, 28. 3. 2008
    —
steelworker (napisa):
Kad sve bude sluzbeno gotovo, cujemo se pa se dogovorimo kad da vam sazovem konstituirajucu sjednicu Dancing banana


Cini mi se da im, po novom Zakonu, ne sazivas ti sjednicu... Tapsh, tapsh,...

#51:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 12:16 sub, 29. 3. 2008
    —
Da, dekan saziva konstituirajucu sjednicu (nadam se da je toga svjestan...) ali ja bih svejedno da napravimo neku primopredaju... mozda cak i kolace ispecem Smile pa da uz kolace podijelimo sta smo korisno naucili kroz zadnje tri godine a bilo bi super da smo znali odmah na pocetku, i tako dalje Smile

cestitke novim predstavnicima Smile

#52:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 18:42 sub, 29. 3. 2008
    —
vsego (napisa):
Cini mi se da im, po novom Zakonu, ne sazivas ti sjednicu... Tapsh, tapsh,...


Kuku-lele!!!


Ma ja bi isto ovo kaj i kory Very Happy, al ne bum spekel kolace Ja to stvarno ne znam

#53:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 18:55 sub, 29. 3. 2008
    —
steelworker (napisa):
al ne bum spekel kolace Ja to stvarno ne znam

pa ne moras ti ak cu ja... Wink

#54:  Autor/ica: steelworkerLokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative. PostPostano: 0:02 pon, 31. 3. 2008
    —
koryanshea (napisa):
steelworker (napisa):
al ne bum spekel kolace Ja to stvarno ne znam

pa ne moras ti ak cu ja... Wink


Dorucak... Clapping Mr.Green Mr. Green skakuce

#55:  Autor/ica: tejaLokacija: zg-ma and back PostPostano: 18:51 pon, 31. 3. 2008
    —
krcko (napisa):

Naravno, svi su izabrani u Studentski zbor PMF-MO (nista drugo se i nije moglo dogoditi Wink), ali sada znamo tko je najpopularnija osoba na faksu. Cestitke, mdoko Applause

i čestitke jasni Applause

#56:  Autor/ica: krcko PostPostano: 7:45 čet, 3. 4. 2008
    —
Konacni rezultati stigli na web. Iduci korak je da dekan sazove prvu sjednicu Stud. zbora PMF-MO.

#57:  Autor/ica: koryansheaLokacija: Bebop (converted interplanetary trawler) PostPostano: 16:26 čet, 10. 4. 2008
    —
krcko (napisa):
Iduci korak je da dekan sazove prvu sjednicu Stud. zbora PMF-MO.

oće to više?

#58:  Autor/ica: krcko PostPostano: 8:44 pet, 11. 4. 2008
    —
Navodno sljedeci utorak. Nadam se da cete danas dobiti sluzbenu obavijest.

#59:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 9:24 pet, 11. 4. 2008
    —
Citat:
15. travnja 2008. s početkom u 11.00 sati u sobi 102



Sunce...

#60:  Autor/ica: pinkgirlLokacija: K-K-Z PostPostano: 14:08 uto, 15. 4. 2008
    —
koryanshea (napisa):
Da, dekan saziva konstituirajucu sjednicu (nadam se da je toga svjestan...) ali ja bih svejedno da napravimo neku primopredaju... mozda cak i kolace ispecem Smile pa da uz kolace podijelimo sta smo korisno naucili kroz zadnje tri godine a bilo bi super da smo znali odmah na pocetku, i tako dalje Smile

cestitke novim predstavnicima Smile


aha... i nitko se od vas danas nije pojavio... a mi onako odokativno, za prvi put sasvim solidno, sve obavili...



Forum@DeGiorgi -> Obavijesti: Fakultet


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 4.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin