Ekonometrija-kolokvij!
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije

#41:  Autor/ica: ekatarina PostPostano: 16:04 pon, 6. 6. 2011
    —
Ja sam ga isto kontaktirala da ga pitam mogu li ja, ako službeni datum bude 5.tjedan ispitnog roka, ikako odgovarati prije (jerbo imam kartu za U.S.A 25.6 Very Happy ).

Znači meni isto paše ranije, bilo kada u prva 4 tjedna, a bilo bi super da onda svi mi kojima paše ranije idemo skupa! Zar ne? Very Happy

Uglavnom, rekao je da će javiti negdje sutra.

#42:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 16:37 sri, 8. 6. 2011
    —
Lajkam kupovanje karte za 25.6. I bow before you


U vezi Ekonometrije ništa novo, a?
A ništa, idem ga i ja mejlat.

#43:  Autor/ica: Gost PostPostano: 17:35 sri, 8. 6. 2011
    —
Evo upravo mi prof. odgovorio, još ništa o usmenom, ali na stranici je stavljen 1.dio drugog kolokvija.

#44:  Autor/ica: Gost PostPostano: 17:36 sri, 8. 6. 2011
    —
Anonymous (napisa):
Evo upravo mi prof. odgovorio, još ništa o usmenom, ali na stranici je stavljen 1.dio drugog kolokvija.


to sam ja, ekatarina Smile

#45:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 17:48 sri, 8. 6. 2011
    —
Ista stvar... ako ikome odgovori u vezi usmenog podhitno proširite Wink Ako ne, da ga pitamo npr da oni koji predaju do četvrtka, petka zadaću dobiju priliku odgovarat u ponedjeljak? Meni se čini fer Smile

p.s. @ekatarina, ono danas - najbolji usmeni ikad hahaha

#46:  Autor/ica: MasielaLokacija: Među bananama PostPostano: 18:16 sri, 8. 6. 2011
    —
I ja sam dobila isti odgovor Very Happy

Na koji četvrtak-petak-ponedjeljak misliš?
Ne mogu ovaj ponedjeljak nikako, NIKAKO!
20.6. mi je dan nakon rođendana, al' bi mi super pasalo. Valjda. Zasad. Valjda. Baš valjda.

#47:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 18:34 sri, 8. 6. 2011
    —
ne boj se, i naš smjer je zauzet ovih dana Wink na idući sam mislila, naravno... e sad, sve ovisi o profesoru... :S

#48:  Autor/ica: epersic PostPostano: 1:24 čet, 9. 6. 2011
    —
...kako sam u skupini onih koji zele da usmeni ne bude prekasno (karta kupljena za 30.6., NY, pa bilo lijepo otic malo ranije od 25.-og doma), izjavljujem da mi 20. savrseno odgovara Wink
eto, samo se htjedoh izjasnit Wink

#49:  Autor/ica: ekatarina PostPostano: 12:36 čet, 9. 6. 2011
    —
Bitter, ideja je dobra, da predamo krajem idućeg tjedna i odgovaramo početkom 4.tjedna. Međutim, kod mene postoji mogućnost da ću na popravni u pon, pa bi mi bolje odg. utorak, ili barem pon popodne.

I u vezi usmenog, i rekla sam ti da je dotični legenda! Smile
Ne znam, index, ne znam, index, ni ja, index, ne znam, index, ni ja, index.

#50:  Autor/ica: lunjo PostPostano: 13:07 čet, 9. 6. 2011
    —
Da, pls nemojte u pon.. Bit ce ljudi za popravni iz slucajnih Sad

#51:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 14:51 čet, 9. 6. 2011
    —
Sigurno će bit više termina, bar je lani bilo... problem je što prije ponedjeljka ne može nitko, a onaj tjedan iza mislim da su svi dani neradni osim ponedjeljka... tako da, ako se dogovorimo za ponedjeljak idući termin bi mogao bit tjedan dana kasnije... ali kako rekoh, sigurno to neće bit jedina prilika Wink
Meni osobno bi petak bolje odgovarao (17.6.) ali ne znam kako bi se s tim složili ljudi koji imaju baze Ehm?

#52:  Autor/ica: Ančica PostPostano: 15:12 čet, 9. 6. 2011
    —
Pon i uto su radni taj tjedan.. Ma bit će sigurno više termina, svake godine je tako..

#53:  Autor/ica: ekatarina PostPostano: 18:55 čet, 9. 6. 2011
    —
Radni su i pon, i uto i pet. Samo da znate. Uto bi onda možda bio idealno rješenje radi onih koji putuju i žele spojiti taj petak.

#54:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 20:02 čet, 9. 6. 2011
    —
na moj ponovni upit samo je odgovorio da će bit termin i da ono nije sve za zadaću tj kolokvij.. više mi ga se stvarno ne da pitat ništa jer očito čovjek ili ne zna ili ne želi reć

Added after 1 minutes:

i mislim da će faks svakako spojit petak, na nekoj drugoj temi se komentiralo, tako da to otpada

#55:  Autor/ica: ekatarina PostPostano: 20:29 čet, 9. 6. 2011
    —
Faks će raditi u petak, tako da prof koji želi može tada organizirati ispit.

Npr. Marušić je, kad sam ga pitala mejlom iz istog razloga, rekao da će njegov popravni najvjerojatnije biti taj petak (24.), a ne 17. kad je službeni termin jer njega nema taj tjedan.

Predstavnice, širiš dezinformacije, prvo da je pon jedini radni dan, a sad ovo, polakše Smile

#56:  Autor/ica: BitterSweetLokacija: sjeverno od raja PostPostano: 20:40 čet, 9. 6. 2011
    —
Hahaha... možda samo tjeram vodu na svoj mlin, ugledala se na predstavnike u Saboru i slično Twisted Evil

Šalu na stranu, po meni 24.6. nije raniji termin, to je prilično kasno i nadam se da će oni koji žele ranije odgovarat moć najkasnije 20.6. to i obavit. Jer što bi onda bio ''kasniji'' termin? 26, 27.6.? Meni je to skoro pa isto... Ali nema smisla dogovarat se išta, jer osim što će očito profesor to odlučit sam, ostaje činjenica da nekome ne pašu četvrtak i petak idući tjedan jer sluša Baze, nekome ne paše ponedjeljak (pa ni utorak) jer ima popravni iz Slučajnih, nekome ne paše petak jer će možda imat popravni iz Numeričke... I što onda? Toliko je toga što je teško uskladit, sva sreća pa će bit više termina pa ne mora svaki svakome odgovarat.

#57:  Autor/ica: blueye PostPostano: 11:45 uto, 14. 6. 2011
    —
Ne znam dal ste vidjeli, profesor je stavio termine usmenog. Prvi termin je vec u cetvrtak

#58:  Autor/ica: andreaoLokacija: SK PostPostano: 13:15 uto, 14. 6. 2011
    —
o divote, samo mi je još i to falilo Shocked

#59:  Autor/ica: ivana* PostPostano: 13:19 uto, 14. 6. 2011
    —
da li netko zna sto sa drugim dijelom drugog kolokvija? dobivamo li to uopce s obzirom da je prvi usmeni vec u cetv.?

#60:  Autor/ica: lepi PostPostano: 14:16 uto, 14. 6. 2011
    —
Ne sekirajte se oko kolokvija. Vjerojatno svi imate 5 Wink (lanjsko iskustvo)



Forum@DeGiorgi -> Kolegiji vezani uz ekonomiju i financije


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeće  :| |:
Stranica 3 / 5.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin