zavrsni ispit / popravni kolokvij
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Diferencijalni i integralni račun

#41:  Autor/ica: buba PostPostano: 18:27 pon, 13. 7. 2009
    —
U redu. Hvala ti sto si pokusala. Wink

Ako ih ne uspijem kontaktirati ni na koji nacin do sutra, napisat cu to profesoru.

#42:  Autor/ica: ivana_1708 PostPostano: 22:37 uto, 14. 7. 2009
    —
sto je ppitao prof na usmenom dijelu zavrsnog?

#43:  Autor/ica: :) PostPostano: 22:56 uto, 14. 7. 2009
    —
meni je jedna cura koja je jucer odgovarala rekla da ju je pitao ono sto nije dobro napisala na zavrsnom! nista pretesko! i nije bas savrseno znala, al prosla je, tj. ima 3 Smile

#44:  Autor/ica: eval PostPostano: 10:07 sri, 15. 7. 2009
    —
a meni je opet jedna cura rekla da ju skoro ništa nije pito iz završnog...već grafove, one općenite..da nacrta graf Arctgx i tako...i par teorema...pa sad..

#45:  Autor/ica: :) PostPostano: 10:17 sri, 15. 7. 2009
    —
a ne znam! ja mislim da to sve ovisi o tome kak ko napise zavrsni!

#46:  Autor/ica: buba PostPostano: 10:47 sri, 15. 7. 2009
    —
Evo sto sam ja napisala profesoru u e-mail-u:
buba (napisa):
Postovani profesore,
javljam Vam se s privatnog umjesto sa studentskog e-mail account-a, posto mi taj trenutno ne radi.
Pricala sam s kolegama i kolegicama, koji kao i ja, nisu uspjesno polozili popravni kolokvij iz Diferencijalnog i integralnog racuna 1.
Ima nas dvanaest, medjutim troje je vec izrazilo zelju posvetiti se drugim ispitima i prepustiti polaganje ovog kolegija na godinu.
Dakle za sada nas cetvero sigurno (a za druge cu znat kada mi se jave) bismo Vas zamolili da nam pruzite jos jednu priliku.
Ako biste nam omogucili da u petak pristupimo zavrsnom ispitu ili da nam pruzite jos jednu priliku u rujnu bili bismo Vam jako zahvalni.
Radi se o kolegi Branku Delacu, te o kolegicama Karolini Spivak, Maji Sparici i meni (za sada).

Lijepi pozdrav,
Judit Vilyevacz


I evo sto mi je on odgovorio:
profesor (napisa):
Nazalost mislim da bi to bilo u putpunosti izvan duha Bologne. Mislim da ste svi navedeni imali dovoljno prilika da pokazete svoje znanje i mislim da taj jos jedan pokusaj ne bi nikako bitno ispravio ono sto se vrednovalo kroz vase dosadasnje rezultate. Stovise u novom nacinu studiranja upravo je teziste na kontinuiranom pracenju nastave (obostrano) tako da stvarno nema nikakve naznake vaseg napretka u DIR1.

T. Sikic

#47:  Autor/ica: ddujmic PostPostano: 11:49 sri, 15. 7. 2009
    —
To ovisi o tome koliko max mozes imati. Kolegicu pitao izvod formule za duljinu krivulje... Very Happy Very Happy Very Happy

#48:  Autor/ica: ante003 PostPostano: 14:20 sri, 15. 7. 2009
    —
ako nekog zanima izvod formule za duljinu krivulje neka ide pod http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=13528
pa si pogledajte Wink

#49:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 13:22 čet, 16. 7. 2009
    —
buba (napisa):

Cak cemo najvjerojatnije mi koji prodjemo popravni i padnemo zavrsni imati jos i popravak zavrsnog. Very Happy

I usmeni. I popravak usmenog. Get the picture? Very Happy



Odkud tebi ta informacija?

#50:  Autor/ica: buba PostPostano: 14:42 čet, 16. 7. 2009
    —
Napisala sam najvjerojatnije, a imas i smajlica.

Dakle to je bilo moje nagadjanje, a ne informacija. Wink

#51:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 15:18 čet, 16. 7. 2009
    —
Moje nagađanje - nikaj s toga.

#52:  Autor/ica: nzuvela PostPostano: 21:13 čet, 16. 7. 2009
    —
zna ko di pišemo?

#53:  Autor/ica: eval PostPostano: 13:58 sub, 18. 7. 2009
    —
kolege koji ste imali usmeni u petak...kako je bilo? šta pita? jeste prošli, pali? javite se....

Thank you Respect

#54:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 14:42 ned, 19. 7. 2009
    —
eval (napisa):
kolege koji ste imali usmeni u petak...kako je bilo? šta pita? jeste prošli, pali? javite se....

Thank you Respect


da javite se, mene zapravo zanima da li je nekoga pital limese?
Itd.

#55:  Autor/ica: ivana_1708 PostPostano: 19:28 ned, 19. 7. 2009
    —
Mene je prof. pitao samo ono što nisam znala na završnom napisat, a to je bio jedan zadatak sa integralom i jedan sa tangentom. I prošla sam Very Happy

#56:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 21:17 ned, 19. 7. 2009
    —
a za kolko si odgovarala? ako se smije znati Smile

#57:  Autor/ica: eval PostPostano: 14:05 pon, 20. 7. 2009
    —
evo ovako...ja sam bila danas na usmenom...pita samo ono što niste napisali u završnom, i pita grafove funkcija, trigonometrijskih, eksponencijalnih, logaritamskih..npr graf od -arctg(x-1)+3...ili graf od x na kvadrat i xna treću usporedit...nema veze za koju ocjenu odgovaraš, pita sve isto, dakle ono što nisi znao na pismenom...mene nije pito grafove zato što sam ogovarala za 2 a izvela sam mu formulu za duljinu krivulje, a to je pitanje za 5, pa me samo to pito...mislim, pito me da napišem formulu, a ja sam počela odmah dokazivat, u nadi da ću izbjeć grafove, i uspjela sam Smile

ljudi sretno vam bilo i nemojte se bojat Zelim ti srecu

#58:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 16:32 pon, 20. 7. 2009
    —
hvala, btw. ima neko primjerak tog završnog da stavi tu gore?

#59:  Autor/ica: Buga. PostPostano: 13:14 uto, 21. 7. 2009
    —
Usmeni - zadaci iz završnog, grafovi, injekcija, surjekcija, bijekcija, Fermat, Lagrange, Rolle



Forum@DeGiorgi -> Diferencijalni i integralni račun


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Stranica 3 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin