Osnove psihologije odgoja i obrazovanja
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]
Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji

#41:  Autor/ica: Gost PostPostano: 20:15 sri, 27. 1. 2010
    —
Zanimljivo Smile

Cijeli semestar slušamo na ovom kolegiju o tome da profesori moraju na početku postaviti jasne kriterije u školi, jasno reći što od učenika očekuju i slično i onda dobijemo kriterije tek nakon drugog kolokvija.

I ovo s predavanjima je čudno. Rečeno je da neće biti nikakvih sankcija za nedolaženje na tih par predavanja. To onda zapravo nije točno. Oni koji su bili na 100% predavanja dobiti će par nagradnih bodova. To je moglo biti na početku jasno rečeno. Sankcija je to što nema dodatnih bodova. Zar ne?

Mi bi se jednog dana trebali pridržavati i raditi po pravilima a oni koji nas tim pravilima uče njih ne pridržavaju!?!?

#42:  Autor/ica: Anna LeeLokacija: Zagreb PostPostano: 20:27 sri, 27. 1. 2010
    —
Pise:

Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

Dakle vi koji imate 20, a pise da ste pali (proskrolala sam malo rezultate i cini mi se da vas ima nekoliko) zalite se na sve moguce nacine, mogli bi vam (a i trebalo Confused ) proc.

#43:  Autor/ica: BugLokacija: Kako kad!! PostPostano: 20:29 sri, 27. 1. 2010
    —
Da, tako, nije u redu od nje!!!

#44:  Autor/ica: daj_pet PostPostano: 21:13 sri, 27. 1. 2010
    —
u pravu ste,totalno drugačiji kriteriji su na početku bili.Mislim da bi ovi s 20 bodova obavezno trebali obratit prof.jer nije u redu da nakon drugog kolokvija tek saznaju.
Uostalom mene trenutno nezanima,ali prva ja sam oštećena za ocjenu, misleći da su ovakvi kriteriji.


Elementi ocjenjivanja:

1. Prvi kolokvij (45%)

2. Drugi kolokvij (45%)

3. Bodovi za prisutnost i aktivnost na nastavi (10%)






Prisutnost na nastavi

Prisutnost na nastavi bilježi se tijekom semestra, te je prisutnost na minimalno 75% predavanja uvjet za dobivanje potpisa. Prisutnošću i aktivnošću na nastavi je moguće prikupiti ukupno 10% bodova koji ulaze u završnu ocjenu.



Studenti koji su bili prisutni na 75% predavanja udovoljili su svojim studentskim obvezama. Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

#45:  Autor/ica: Gost PostPostano: 21:24 sri, 27. 1. 2010
    —
@daj_pet

Od kud su ovi kriteriji? S neke stranice?
Može link...

#46:  Autor/ica: world_traveler PostPostano: 21:37 sri, 27. 1. 2010
    —
to je iz prezentacije koju je profa održala na prvom predavanju.. i tako piše i to je sigurno točno.. ako ovima koji imaju točno 50% ne da 2 onda se treba žalit ne njoj nego nekom ko to može promijeniti. ako je rekla 50% onda treba ostat 50%..
iako sumnjam da bi se itko žalio da je recimo spustila prag, a ista je stvar pa eto..

#47:  Autor/ica: pravipurger PostPostano: 21:41 sri, 27. 1. 2010
    —
Studenti koji na dva kolokvija prikupe minimalno 50% bodova, te zadovolje kriterij prisutnosti i aktivnosti na nastavi stječu pravo na upis ocjene.

nigdje ne piše koje ocjene Very Happy možete se žalit Smile al na kolokviju je rekla da treba imat VIŠE od 50%..

#48:  Autor/ica: daj_pet PostPostano: 22:20 sri, 27. 1. 2010
    —
Ok! Studenti s 20 bodova možda i nemogu dobit prolaznost,ako je to rekla na kolokviju, nije baš da sam je čula ali u redu.
A što je sa 10 % što se gleda dolasci na predavanja,odjednom od toga ništa.

#49:  Autor/ica: Serious Sam PostPostano: 22:39 sri, 27. 1. 2010
    —
Istina, neki su mogli dobiti i vecu ocjenu, tih 10% bi zapravo trebalo biti onda jos barem 4 boda...

#50:  Autor/ica: pravipurger PostPostano: 23:05 sri, 27. 1. 2010
    —
doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?

#51:  Autor/ica: Serious Sam PostPostano: 0:42 čet, 28. 1. 2010
    —
pravipurger (napisa):
doda 4 boda i povisi prag, nismo na istom?


Pa prag nece biti za 4 boda veci, nego manji tako da ipak imas onda neku korist od tih bodova.

#52:  Autor/ica: Satch PostPostano: 17:43 sub, 30. 1. 2010
    —
Nego oće li biti popravnog? Koliko znam, prošle godine je bilo..

#53:  Autor/ica: ELESSAR PostPostano: 14:36 ned, 31. 1. 2010
    —
Evo objašnjenja prof. Marušić:

"Ispit služi popravljanju ocjene za one koji nisu ostvarili prolaz ili nisu zadovoljni ocjenom iz kolokvija.
Kolokvije možete vidjeti uz najavu tako da dođete u Amruševu 8, 2 kat,
Centar za istraživanje i razvoj obrazovanja."

Živili

#54:  Autor/ica: daisy PostPostano: 14:55 ned, 31. 1. 2010
    —
mariola259 (napisa):


Ispit će biti u četvrtak, 4. veljače u 10 sati.

Dvorane će biti objavljene naknadno.

Marušić


zar nije taj ispit zapravo popravni?
dakle, valjda je u cetvrtak..

#55:  Autor/ica: munjotres PostPostano: 18:32 uto, 2. 2. 2010
    —
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile

#56:  Autor/ica: jackass9Lokacija: pod stolom PostPostano: 19:40 uto, 2. 2. 2010
    —
munjotres (napisa):
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile


to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja Smile

#57:  Autor/ica: munjotres PostPostano: 20:23 uto, 2. 2. 2010
    —
jackass9 (napisa):
munjotres (napisa):
ima li itko od prof. Marušić sve slajdove?

mislim, vidio sam onu temu prije sa svim slajdovima, ali rečeno mi je da to nisu njeni slajdovi..?

ako netko ima baš njezine slajdove, može li ih uploadati negdje pa staviti link? ili bit toliko dobar i poslati mi na mail, pošaljem adresu preko PM-a, samo se javite Very Happy

hvala Smile


to ti jesu njene prezentacije...jer je to ona i stavila...jedino ono skraćeno skripta kaj se prodaje u skriptarnici nije baš točna...tj.nepotpuna je...

i može zamolba ako tko ima pitanja s ovih kolokvija da ih ovdje posta...neznam zašto ali imam neki osjećaj da bi mogla bit većina tih pitanja Smile


ček, ovo u temi iz 2007. su njezini slajdovi? aj dobro, onda ću iz tog učit...

slažem se s tobom što se tiče pitanja za popravni, ziher će bit istih pitanja sa prošlih Very Happy

briem da ću se sjetit pitanja koja nisam znao kad počnem to učit, pa postam tu.. ajde ak se još netko sjeti kojeg pitanja nek posta...

#58:  Autor/ica: ELESSAR PostPostano: 15:05 pet, 5. 2. 2010
    —
U petak objave da je u četvrtak!
Svaka čast! Naš faks je sve bolji i bolji...

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3190&sec=284

#59:  Autor/ica: qwerty PostPostano: 18:38 pet, 5. 2. 2010
    —
to pise na svakom linku,cak i onima starim preko mjesec dana,to ocito oznacava kad je zadnja vijest dodana,postano je nekoliko dana prije pismenog tako da Wink



Forum@DeGiorgi -> Ostali kolegiji


output generated using printer-friendly topic mod. Vremenska zona: GMT + 01:00.

Idite na Prethodno  1, 2, 3  :| |:
Stranica 3 / 3.

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin